Dodaj do ulubionych

Bojkotujecie jakieś firmy?

15.07.13, 22:10
Ja bojkotuję firmę produkującą sztuczne mleko i słodycze i sądzę, że nie będę już jeść kebabów zabitych zgodnie z halal. Oraz nie skorzystam z usług pewnego hotelu.
Moja znajoma bojkotuje pewien browar, bo się przyczynia do wycinki lasów w Ameryce Południowej.
Tylko, że czy to coś zmienia? Szwagierka wysoko (bardzo) w pewnej korporacji mówi, że ciężko dojść, co jest czyje, korporacje rządzą i kontrolują.
Zawsze można kupić słodycze i piwo innych firm, które nam jeszcze nie podpadły.
Więc bojkot nie jest takim wyrzeczeniem.
Nic nie zmienia i nic nas nie kosztuje...

--
Kura podchodzi do stołu i mówi:
"Tu radość,
gdy kura u stołu tak punktualna!"
Obserwuj wątek
    • bombastycznie Re: Bojkotujecie jakieś firmy? 15.07.13, 22:27
      bojkotuję firmy które testują na zwierzętach np nestle, bo nie tylko firmy produkujące kosmetyki są głównym testerem na zwierzętach, bojkotuję też pewną firmę w której pracowałam i zostałam źle potraktowana i do dzisiaj nie mogę tego przeboleć, dlatego nie chodzę tam i nie daję im zarabiać
      --
      anjaxgotuje.pl
    • solejrolia Re: Bojkotujecie jakieś firmy? 15.07.13, 22:29
      -nie kupuję lodów grycan. 16zł za pudełko lodów? szok!
      kupuję mało znanej firmy, za 6zł/l, i dlatego, że firma mało znana, to starają się i smak jest super.
      - lipton- herbata jest kiepskiej jakości i przereklamowana, a droga.

nie przypominam sobie, czy coś ponad to bojkotuję.
      --
      portal-ogrodniczy.pl
        • solejrolia Re: Bojkotujecie jakieś firmy? 15.07.13, 23:00
          przestań. i jeszcze te grube lachony, które na siłę lansują się. to zniechęca.

najważniejsze, że moje lody za 6zł są pyszne i naprawdę warto.
          a co mi tam... podam nazwę - firma nazywa sie Zesiuk i polecam.
          --
          portal-ogrodniczy.pl
          • redheadfreaq Re: Bojkotujecie jakieś firmy? 15.07.13, 23:09
            "Grube lachony" reklamują co najwyżej cukiernie pani Grycan. Zbigniew Grycan, właściciel firmy produkującej lody, odciął się od ich działalności.
            --
            - On twierdzi, że ją kocha. (granatowe_tulipany)
            - twierdzi, twierdzi. To sie rymuje z "pierdzi", ale poza tym nic naprawde nie znaczy.(minor.revisions)
              • lola211 Re: Bojkotujecie jakieś firmy? 16.07.13, 08:43
                W PP kupilam ostatnio te duze opakowania po 10 zl.W Almie czesto bywaja na promocji po 13zł.
                Te lody nawet w regularnej cenie nie sa jakies mega drogie- konkurencja ma drozsze.
                Jak badam sklad lodów po 6 zł za litr to od razu odkladam je do lodówki z powrotem, strach to jesc.

--
                Koci kalendarz- uratuj kocie życie
                • nini6 Re: Bojkotujecie jakieś firmy? 16.07.13, 09:50
                  lola211 napisała:

> Jak badam sklad lodów po 6 zł za litr to od razu odkladam je do lodówki z powro
                  > tem, strach to jesc.

DOKŁADNIE.
                  --
                  Mam pomysł, stulicie paszcze przez godzinę a ja się kimnę.
                  • memphis90 Re: Bojkotujecie jakieś firmy? 16.07.13, 18:20
                    Mmmmm, najlepsze są te w cukierniach, np. cynamonowe, sułtańskie, kokosowe i wszystkie sorbety.... Grycany w pudełkach jak dla mnie trochę za słodkie. Ale i tak nie wiem, jak można porównywać je z tanimi pseudolodami za 6zł... Tego to już w ogóle nie da się zjeśćuncertain
                    --
                    "Bywasz piekącym jadem trollów na internetowym forum
                    Wiwat Polonia Frustrata, wiwat to psychopata
                    Jam nieudacznik, grafoman i śmieć" Strachy na lachy
                      • lola211 Re: Bojkotujecie jakieś firmy? 17.07.13, 22:38
                        Tez nie do koncasmile, w kazdym razie wystarczy zobaczyc w skladzie ile owoców zawieraja i juz wszystko wiadomo, dlaczego jedne kosztuja 6 zl, a drugie 16.Dla mnie Grycan ciut za tłusty,aczkolwiek kiedys sie zajadalam.Smakuja mi te nowosci jogurtowe.
                        W PP kupuje od jakiegos czasu lody casatte od lokalnego producenta, z Leszna chyba.W skladzie tylko podstawowe skladniki, czyli mleko,cukier,jaja plus cos na smak.Zbita, twarda konsystencja.Lody jak za dawnych czasów.Ostatnio kupilam i czuje zmiane, jakies takie tłuste.W skladzie pojawila sie smietanka.Pewnie chcieli polepszyc, a pogorszyli jednak.
                        --
                        Koci kalendarz- uratuj kocie życie
          • lafiorka2 Re: Bojkotujecie jakieś firmy? 16.07.13, 13:24
            solejrolia napisała:

> przestań. i jeszcze te grube lachony, które na siłę lansują się. to zniechęca.
            >
            >
            > najważniejsze, że moje lody za 6zł są pyszne i naprawdę warto.
            > a co mi tam... podam nazwę - firma nazywa sie Zesiuk i polecam.

aaaa,no ZESIUK bdb firma i markaaaa.masz rację smile
            --
            Podrzuć marzenia swoim wrogom, moze zgina przy ich realizacji.
      • hiacynta333 Re: Bojkotujecie jakieś firmy? 15.07.13, 22:36
        Bakomę, jak zobaczyłam w uwadze reportaż, że biorą żelatynę od producenta, który nie dbał o higienę. Tam był smród, bród i robaki na tych kościach. Jak widzę że coś z bakomy, to mam odruchy wymiotne. Nie mogę się przemóc sad
          • broceliande Re: Bojkotujecie jakieś firmy? 15.07.13, 22:59
            Ta moja szwagierka ( patrz post na początku) jest właśnie z Danone i mówi, że Polacy sami chcą cukru w jogurtach, według sondaży. Bo Polacy lubia słodkie.
            Się spytałam, czy dzieciaków tez pytaja. Dla mnie bezsens, pytać dzieci czy lubią słodycze.

--
            Kura podchodzi do stołu i mówi:
            "Tu radość,
            gdy kura u stołu tak punktualna!"
            • joana.mz Re: Bojkotujecie jakieś firmy? 15.07.13, 23:04
              w sumie to nie kupuję ani bakomy, ani zott ani danone. W Biedrze też nie kupuję bo w nabiale jakieś dziwne składniki np karagen w śmietanie. Nabiał kupuję lokalnej mleczarni, na szczęście najbardziej mi smakuje i składem odpowiada.
                • alpha.sierra Re: Bojkotujecie jakieś firmy? 16.07.13, 06:54
                  Ale fakt, miejsce karagenu nie jest w śmietanie i też takiej nie kupuję wink.
                  --
                  no wlasnie... i u nas tak jest...
                  nadchodzi wieczór, chlop wraca z pracy, ja mu zapodaję kanapki i ciepłą herbatę, po czym siadam u stóp jego i poleruję. a on mówi. a ja podziwiam. wdzięcznie podnoszę wzrok ujawniający niezrozumienie i wzdycham. i jest tak pięknie... tak pięknie...
                  się kurrrrrr... wzruszyłam... -- dziennik-niecodziennik inspired by Madzia Żuraw
                • joana.mz Re: Bojkotujecie jakieś firmy? 16.07.13, 10:19
                  alpha.sierra napisała:

> Google nie gryzie, karagen to akurat roślinny środek żelujący, ma b.przyjemną
                  > konsystencję smile.

no to wrzuć sobie jeszcze raz w google i poczytaj jaki to ten karagen nieszkodliwy.
                  • alpha.sierra Re: Bojkotujecie jakieś firmy? 16.07.13, 16:18
                    Wierz mi, od jednego produktu nie wyskoczą Ci wrzody, chyba, że jesz dużo przetworzonych rzeczy i w związku z tym jesz karagen często i w znacznych ilościach. To tak jak z msg - nic Ci się nie stanie, jak zjesz sushi, ale jak do tego sypiesz sobie codziennie wegetą i gotujesz na proszkach.

Karagen może też być używany jako substancja lecznicza, wiesz?
                    --
                    I'm allergic to bullshit.
            • bombastycznie Re: Bojkotujecie jakieś firmy? 15.07.13, 23:08
              dziwne to jest, bo kiedyś Danone było dobre, ale z czasem się popsuło, ja nienawidzę przesłodzonych produktów, bo ogólnie nie słodzę i raczej jem mało cukru, dlatego jak raz na ruski rok zapragnę owocowego jogurtu to mam problem bo Danone za słodki, Zott powoli też, Muller stosuje podwójną pasteryzację więc nic w tych jogurtach nie ma, a inne firmy jakoś mało zachęcające albo w składzie mają tylko żelatynę i barwniki
              --
              anjaxgotuje.pl
            • nowi-jka Re: Bojkotujecie jakieś firmy? 16.07.13, 10:09
              broceliande napisała:

> Ta moja szwagierka ( patrz post na początku) jest właśnie z Danone i mówi, że P
              > olacy sami chcą cukru w jogurtach, według sondaży.

wole cukier niz syrop glukozowo-fruktozowy
              --
              https://emotikona.pl/emotikony/pic/ludek-pa-pa.gif Zajrzyj do nas
      • a.nancy Re: Bojkotujecie jakieś firmy? 16.07.13, 09:34
        solejrolia napisała:

> -nie kupuję lodów grycan. 16zł za pudełko lodów? szok!
        > kupuję mało znanej firmy, za 6zł/l, i dlatego, że firma mało znana, to starają
        > się i smak jest super.
        > - lipton- herbata jest kiepskiej jakości i przereklamowana, a droga.

to nie jest bojkot, tylko skąpstwo ;P

--
        A ja wdycham Londynu grypogenne opary
        I kosztuję Paryża zgniłowonny roquefort,
        Po La Manczy się błąkam, w Rzymie szukać mam wiary,
        Bezskutecznie za swój pragnąc brać każdy port.
      • kk345 Re: Bojkotujecie jakieś firmy? 16.07.13, 14:01
        > kupuję mało znanej firmy, za 6zł/l, i dlatego, że firma mało znana, to starają
        > się i smak jest super.
        Jaaaasne... i na pewno robią je na wiejskiej śmietanie kremówce i jajach z wolnego chowu, a cena to taka akcja charytatywnabig_grin
    • polifonia1983 Re: Bojkotujecie jakieś firmy? 15.07.13, 22:48
      Omijam wszystko, co należy do LPP, odkąd olali umowę dotyczącą poprawy pracy w Bangladeszu, myśląc, że konsumenci w Pl mają to w d... i nie zauważą. Ja zauważyłam, zwłaszcza, że nie raczyli mi odpisać na mejla :p Obraziłam się.

Z podobnych powodów, tyle że ekologicznych unikam produktów Unileveru, ale czasem zdarza się mi coś kupić Liptona. Z Nestle robię czasem wyjątek dla Nałęczowianki, jak nie ma nic innego w sklepie/kiosku.

Nie tęsknię za tymi firmami, brudna, goła czy głodna nie chodzę, a udało się mi znaleźć parę innych, które robią o niebo lepsze produkty i często tańsze.
        • sylki Re: Bojkotujecie jakieś firmy? 17.07.13, 22:32
          ciastko_z_kota napisała:

> no to powinnas bojkotować inditex, czyli zarę i spółkę.

wczoraj oglądałam program "tajemnice korporacji" na tvn style
          i niesmacznie mi się zrobiło, tylko gdzie kupować, bo szczerze, chyba tylko szyć na miarę, a i to pewne nie jest, bo jeszcze trzeba być w 100% pewnym skąd pochodzi materiał uncertain

najbardziej wkurzające są tłumaczenia bądź zaprzeczenia spółek, żenua normalnie.
          --
          Wózkomania
    • maggorlo Re: Bojkotujecie jakieś firmy? 15.07.13, 22:55
      Bojktuję firmy ochroniarskie, po tym jak w jednej z nich krótko pracowałam. Załapałam się na scenę, w której dyretor regionalny został poinforowany o fakcie pobicia klientki przez rozwodzącego się z nią męża - ze względu na którego klientka alarm (z dodatkową funkcją ochrony) montowała. Wściekły maż przyszedł, prał kobietę w szale, ona wciskała guzik alarmu i... i nic. Alarm nie zdziałał ponieważ umowa zaginęła. Umowa zaginęła ponieważ w firmie był totalny bu...el. Klientka z płaczem dzwoniła i pytała czemu nikt jej nie obronił. Reakcja dyrektora/polecenie dla handlowca: trzeba pojechać, cośtam wymyśleć, że źle np. wciskała i dać do podpisu deklaracje (o braku roszczeń) żeby pozwu nie było...
      Wiem też parę innych rzeczy i brzydzi mnie to, że ich usługi opierają się na sprzedaży poczucia bezpieczeństwa, a w praktyce bezpieczniej jest z aligatorem w basenie.
    • joana.mz Re: Bojkotujecie jakieś firmy? 15.07.13, 23:00
      Firmę elektrolux za beznadziejnie poprowadzoną reklamację pralki - generalnie olewactwo klienta. Nie kupię nigdy żadnego produktu tej firmy. I czasem jak ktoś prosi o opinię na temat produktów tej firmy to odradzam - mam nadzieję, że choć jednego klienta im odebrałam.

I firmę axe - kiedy (jak miałam tv smile to widziałam takie seksistowskie reklamy) i nie kupuję ich produktów.
    • adellante12 Re: Bojkotujecie jakieś firmy? 15.07.13, 23:07
      Wszystkie produkty z wszelkimi znaczkami "eko sreko", "bio" z wszelikimi logo o uprawach takich siakich i ochronie lasów itp..
      Precz z ekoterroryzmem i ekooszołomami.
      --
      Wypijmy za drzewa, z których zrobią nasze trumny, oby rosły jak najdłużej!" ;D
    • podkocem Re: Bojkotujecie jakieś firmy? 15.07.13, 23:13
      Całe mnóstwo i to zupełnie bez powodu. Bojkotowalam jedynie Wawela po tej aferze z robakami w kasztankach i wszelkie polskie mięsne wyroby po aferach z solą i koniną. Poza tym nie.

Acha, i moja Młoda po dziś dzień wieczorem po kąpieli musi wypić mleko z butelki podczas oglądania bajki (taki rytuał, którego nie chce zmienic) i MUSI być to mleko modyfikowane. Aptamil (milupa) przez jakis czas przestal sprzedawac mleko następne w Tesco bo wykupywali je Chińczycy, więc przerzuciłam się na inną markę. Teraz widzę że Aptamil wróciło, ale juz do tej marki nie wróciłam.
      --
      Niecodziennik Matki Polki z Dzieciem Hiszpana na Wyspach Brytyjskich
    • varna771 Re: Bojkotujecie jakieś firmy? 15.07.13, 23:19
      bojkotuje firmy, gdzie pierwszym krokiem jest kontakt telefoniczny czyli dzial call center dzwoni i zaprasza na różne pokazy pościeli wełnianych, masażerów, skanerów wciskając ciemnote, ze posciel z "wielbłąda" wyleczy nowotwór czy inne schorzenia. Oszukuja przewaznie starszych naiwnych ludzi...
    • peggy_su Re: Bojkotujecie jakieś firmy? 15.07.13, 23:42
      Bojkotuję chyba tylko belle za debilną reklame wkładek. A tak poza tym to wielu rzeczy po prostu nie kupuję bo nie lubię i nie zamierzam płacic za markę gdy jakość jest zła, m.in liptona, danona, i nawet nie pamiętam czego jeszcze bo nie kupuję tongue_out Staram sie wybierac polskie produkty. Prędzej kupię grycana niz algide. Podobnie kosmetyki wybieram w miarę możliwości eveline, joanne, tołpe. Szkoda tylko że ich dostępność często jest mała.
      --
      polowemniejsza.blogspot.com
    • cielecinka Re: Bojkotujecie jakieś firmy? 15.07.13, 23:43
      Z wiekiem moja lista się wydłuża . Z tych najbardziej znanych to
      - Ecco (za chamskie teksty pracowników na facebooku bodajże 2 lata temu i nabijanie się z rodziców , których nie stać na kupno butów zimowych dla dziecka za 280zeta),
      - Venezia za beznadziejnie rozpatrzoną reklamację od 5 lat ich omijam i cierpię , bo bardzo lubiłam ich buty, a polegli na torebce.
      - Aviva za gzyms, Kaline i detektywa.
      Do tego troche lokalnych producentów i może ze 2 knajpy.
    • mongobilly Re: Bojkotujecie jakieś firmy? 16.07.13, 00:13
      1. Odkąd zobaczyłam w TV reklamę w której półmózgie idiotki podniecały się jogurtami Jogobella " jogurt jem na śniadanie, jogurt, jem na obiad.....i owoce SEKSZACZKA"

2. Nigdy nie próbowałam ale osoba p. Koroniewskiej obrzydza mi reklamowane przez nią lody... (skojarzenie koroniewka-dowbor) bleeee

3. Buty w CCC - kupiłam kiedys zamszowe Lasocki, po pół roku zamsz dziwnie się wytarł i odbarwił, reklamacja zostałą odrzucona bo, cytat : "z powodu braku możliwości ustalenia czy uszkodzenia powstały z wyniku wadliwego materiału, czy winy konsumenta - reklamacja zostaje odrzucona"
    • alpha.sierra Re: Bojkotujecie jakieś firmy? 16.07.13, 06:50
      Wszystkie marki Nestlé. Nieetyczne postępowanie, brak jakiejkolwiek refleksji nad wpływem własnych działań na środowisko, testowanie na zwierzętach i własne nieciekawe obserwacje podczas praktyk w tym molochu. 3 m-ce za czasów studenckich w Nestlé skutecznie i na stałe wyleczyło mnie z kostek rosołowych i wszystkiego co w proszku, za co jestem im nawet wdzięczna wink.

Ogólnie wielkie korporacje mało na mnie zarabiają, bo oferują produkty kiepskiej jakości za ceny z kosmosu. Nauczyłam się czytać skład produktów, więc większość wysokoprzetworzonych korporacyjnych wytworów odpada w przedbiegach, zarówno jeśli chodzi o jedzenie jak i kosmetyki. Wykształcenie pokrewne technologii żywności pomaga wink.

Nauczyliśmy się z mężem kupować jak najmniej przetworzone jedzenie. Najwięcej zarabia na nas chyba Kraft: kawa i słodycze oraz po równo Coca Cola i Pepsico, chociaż ta cała trójka sporadycznie.

Najwięcej kasy wydajemy na ryneczku, w Biedronce/Lidlu i zaprzyjaźnionym sklepie ze zdrową żywnością.
      --
      no wlasnie... i u nas tak jest...
      nadchodzi wieczór, chlop wraca z pracy, ja mu zapodaję kanapki i ciepłą herbatę, po czym siadam u stóp jego i poleruję. a on mówi. a ja podziwiam. wdzięcznie podnoszę wzrok ujawniający niezrozumienie i wzdycham. i jest tak pięknie... tak pięknie...
      się kurrrrrr... wzruszyłam... -- dziennik-niecodziennik inspired by Madzia Żuraw
      • k1234561 Re: Bojkotujecie jakieś firmy? 16.07.13, 08:51
        Lody Grycan,sprzedawane na gałki.Cena kosmos,gałka wielkości guzika.Wolę już z gałkowanych lody od Sowy,albo Haggen Dazs - tu cena też kosmos ale gałka = wielka gała.
        Bojkotuję też wszelkie akcje na telefon np.prezentacja i sprzedaż pościeli,garnków itp. oraz bojkotuję wszelkie pokazy cyrkowe.Wszyscy wiemy w jaki sposób "uczy" się zwierzęta sztuk cyrkowych.
        Bojkotuję też jeden ze sklepów zoologicznych we Włocławku w Galerii po tym jak zobaczyłam,że w ciasnej klatce trzymają tam na sprzedaż śliczne kocięta,sztuk 2 które mogły bodajże ze 3 ruchy w tej klatce wykonać.W tej samej klatce znajdowała się mini kuwetka i zaraz obok talerzyk z garstką chrupków oraz maleńka salaterka z wodą.Zgroza dla kota który z założenia nie jada w miejscu gdzie się załatwia.W dodatku brak przestrzeni i to dla ruchliwych,pełnych energii kociaków.Biedaki leżały tylko w tej klatce całe dnie.Oczywiście mogłam je z łatwością kupić i oszczędzić im cierpienia,ale jakbym kupiła to sprzedawca widziałby,że jest popyt i sprowadziłby zaraz nowe kotki,bo skoro są chętni na kotki....Dodam,że kotki przypominały brytyjczyki zapewne z jakiejś pseudorozmnażalni były,gdzie w nieludzkich warunkach produkuje się kocięta.Szok.

--
        https://lbym.lilypie.com/1ocMp1.png
          • k1234561 Re: Bojkotujecie jakieś firmy? 16.07.13, 22:18
            na_pustyni napisała:

> a ja jestem w szoku, ze tego nie zglosilas
            > daj namiar na ten sklep, sama zglosze

T0 był sklep zoologiczny w Galerii Wzorcownia we Włocławku.Nazwy nie pamiętam.Ponadto to było jeszcze zimą,a więc dość dawno,ja byłam tylko okazjonalnie we Włocławku i właśnie dla zabicia czasu poszłam do tamtejszej galerii.
            --
            https://lbym.lilypie.com/1ocMp1.png
    • zlotarybka_1 Re: Bojkotujecie jakieś firmy? 16.07.13, 08:47
      po aferze z Bangladeszem miałam nie kupować w H&M i sklepach inditexu, ale kiedy nie byłam w stanie znaleźć dla córki krótkich legginsów, przełamałam się zakupiłam je w H&M. Nie wiem czy dam radę zrezygnować z tego sklepu - dla siebie nic tam nie kupuję, ale dziecięce ciuchy mają bardzo fanje.
      • lafiorka2 Re: Bojkotujecie jakieś firmy? 16.07.13, 13:39
        zlotarybka_1 napisała:

> po aferze z Bangladeszem miałam nie kupować w H&M i sklepach inditexu, ale kied
        > y nie byłam w stanie znaleźć dla córki krótkich legginsów, przełamałam się zaku
        > piłam je w H&M. Nie wiem czy dam radę zrezygnować z tego sklepu - dla siebie ni
        > c tam nie kupuję, ale dziecięce ciuchy mają bardzo fanje.

ja z zasady od daaawna,nie kupuję w żandnych C&A,H&M czy innych ZARACH.
        Dletego,że mają tam syf (mam na mysli właśnie wykonanie) za stosunkowo duże pieniądze.Nie jest to,żaden szał modowy ani nic.Wszyscy noszą to samo,taka typowa sieciówka.
        I nie kuouję właśnie dlatego,że wyprodukowanie takiej koszulki to koszt 2 euro,a my z europie płacimy za to 20euro.Dlatego właśnie,że ludzie pracujący,często też dzieci ponoszą duże koszta zdrowotne,a właściele tych firm mają ich w doopie,a nas kupujących za debili.

--
        Podrzuć marzenia swoim wrogom, moze zgina przy ich realizacji.
    • girl.anachronism Re: Bojkotujecie jakieś firmy? 16.07.13, 11:48
      Bojkot to za duzo powiedziane, zastanowilam sie i chyba zadnej firmy nie bojkotuje. Nie jestem zreszta zbyt swiadomym konsumentem wink i nie orientuje sie ktora firma nalezy do jakiego koncernu, a to przeciez o koncern chodzi tak naprawde, co z tego ze nie kupie czegos firmy X, kiedy kupie to w firmie Y, gdzie obie naleza do koncernu Z. Mam jakies male antypatie, zwykle zwiazane z durnymi reklamami albo zlymi doswiadczeniami z jakims produktem, ale zbawiac swiata nie zamierzam. Czuje tylko niechec do kupowania wszelkich supermarketowych produktow typu BIO, bo nie wierze w ich wyjatkowosc, a cena jest znacznie wyzsza - to takie zerowanie na ludzkim strachu o zdrowie.

--
      Gdzie kota nie ma, tam misie szaleją.
    • maja.london888 Re: Bojkotujecie jakieś firmy? 16.07.13, 13:07
      Ja bojkotuję McDonald's, KFC, Pizza Hut... nigdy tam nie chodzę i nie jem tamtejszego jedzenia (trudno to nazwać jedzeniem).

Bojkotuję również wielkie kina w stylu Cinema City coś-tam, chodzę tylko do małych, kameralnych.

Bojkotuję również telewizję za całokształt.
    • memphis90 Re: Bojkotujecie jakieś firmy? 16.07.13, 18:30
      Przez kilka lat bojkotowałam Ryłko- jedne buty kompletnie się rozklapały, wzięłam pół numeru mniejsze niż noszę, a po krótkim czasie zaczęły mi spadać z nóg. Druga para- po jednym dniu odpadł flek od obcasa, zanim doszłam do domu skóra na obcasie się zdarła- Ryłko chciało wykręcić się z reklamacji, twierdząc, że to zużycie wynikłe z użytkowania uncertain Po awanturze nie kupowałam niczego przez kilka lat, ale ostatnio uległam pięknym szpilkom i serwisowi na regenerację obdartych obcasów.

Bojkotuję też firmy, które zatrudniają pseudocelebrytów typu Wiśniewski czy Doda do reklam; nie kupuję niczego dla dzieci, co firmuje swoim nazwiskiem zadeklarowana anty-matka czyli Mucha. Dla mnie to paranoja- laska, która przez lata jeździła po matkach i dzieciakach jak po łysej kobyle nagle staje się macicocelebrytką, wciskającą ludziom jakieś kocyki w czaszki, bransoletki i wyznaczającą nowe "trendy" w zachowaniu i w pielęgnacji dzieci (mycie obsranego tyłka na stole w restauracji). No proszę Was!
      --
      "Bywasz piekącym jadem trollów na internetowym forum
      Wiwat Polonia Frustrata, wiwat to psychopata
      Jam nieudacznik, grafoman i śmieć" Strachy na lachy
    • ardzuna Re: Bojkotujecie jakieś firmy? 16.07.13, 18:30
      Obraziłam się na Ryłkę i Kruka za spadek jakości i fatalną politykę reklamacyjną. Nie kupuję też w Deni Clerze. Na ostatnio kupionej garsonce zrobiły się plamy z wody, niedopieralne w kilku pralniach, poza tym mnie się jak psu z pyska wyjęta.
      --
      Gdyby moj xiaze malzonek takie akcje zaczal robic, zrobilabym podwojny wysilek lezenia i pachnienia i obrastania otoczenia w syf wkladajac sobie jego foch gleboko w cytopyge. /myelegans/

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka