Dodaj do ulubionych

Po jakim czasie się zaręczyłyście ;) ?

09.09.13, 07:51
Kilka dni temu córka znajomej się zaręczyła i szczerze mówiąc trochę się zdziwiłam. Są z tego co wiem parą od miesiąca ok. a znają się 2 miesiące. Co jednak jest dla mnie jeszcze dziwniejsze, mieszkają razem 2 tygodnie...

Dla mnie to jest jakiś kosmos szczerze mówiąc. O ile jestem w stanie zrozumieć, że przez ten 1 miesiąc związku mogli dojść do wniosku że to ten jedyny, ta jedyna, jakoś tam się poznać, to osobiście, nie decydowałąbym się na ślub z kimś z kim mieszkam 2 tyg.

W ogóle uważam, że para zdecydowanie powinna przed ślubem ze sobą pomieszkać ale jednak trochę dłużej. Ja wiem, że oni do ślubu jeszcze ze sobą pomieszkają długo, ale jednak oświadczyny to jest już poważna deklaracja.

Z tego co widzę, moje znajome tak mniej więcej po ok. roku zostawały narzeczonymi, po kolejnym roku ślub. I to jest chyba w miarę dobry czas żeby się dotrzeć. Ja sama zostałam narzeczoną po 6 latach, po kolejnym roku już nie byliśmy razem, więc sprawdziła się zasada nietrwałości długiego randkowania wink

A jak u was było ?
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka