Dodaj do ulubionych

Rozpuszczone pokolenia - 30 latki

28.06.14, 08:15
Tak uważa moja znajoma która ma dzieci jeszcze przed 30.

Otóż w pani X wszystkie kobiety które mają obecnie 30 lat są niewychowane, nieogarnięte, leniwe, brudne, są fatalnymi matkami, pracownicami itd. Dzieci obecnych 30 są zaniedbane i zupełnie uwstecznione, nie potrafią używać noża, czy się dobrze podetrzeć bo te beznadziejne 30 letnie matki podrzucają dzieci swoim matkom które WSZYSTKO za dziecko robią i dlatego dzieci nic nie potrafią.

Słucham jej i zadaję pytanie czy aby na pewno przedstawione objawy są winą pokolenia 30 latek skoro wnuki pod opieką babć się zamieniają w kretynów. Ależ nie! Bo to z winy tych 30 dzieci lądują u dziadków. Tylko że ja doskonale pamiętam, że w mojej okolicy część rodzin była 3 pokoleniowa, oboje rodzice pracowali a dzieci jakoś się potrafiły ogarnąć.

Oskarża również 30 o nadopiekuńczość i się puszy że jej dzieci były samodzielne. Owszem, były samodzielne bo 20 lat temu mogła wypuścić 8 letnie dziecko z kluczem na szyi i nikt je głowy nie urywał natomiast ja dobrze wiem że nie mam prawa puścić 10 latki bez nadzoru nawet do szkoły.

A tak naprawdę to czekam aż ona sama zostanie babcią bo to osoba z gatunku "zapomniał wół jak cielęciem był" i "moje dziecko na pewno nigdy nie zrobi czegoś takiego" (a co jej dzieciaki wyprawiały to już nie pamięta).
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka