Która ma naprawdę ładne dziecko ;)

21.09.14, 09:34
W nawiązaniu do wątku o brzydkich dzieciach wink Wiem, że dla każdej z nas nasze dzieci są najpiękniejsze i o to chodzi. Ale są dzieci wyjątkowo ładne, na które zwracają ludzie uwagę, zatrzymując na ulicy, w sklepie czy gdziekolwiek pojawicie się z dzieckiem.
Ja przyznam się nieskromnie, że nie ma dnia, żeby ktoś nas nie zaczepił i nie skomentował urody córki. Najczęściej, że oczy ma takie wielkie i piękne wink Wiele osób zasugerowało aby wzięła udział w jakichś castingach do reklam. Może się skuszę do jednej firmy, gdzie w sklepie firmowym zagadnięto nas o wzięcie udziału w sesji zdjęciowej reklamującej ubranka dla dzieci. Zobaczymy, bo z temperamentem córki ciężko zwykłe zdjęcie zrobić wink
To jak jest u Was? Obcy też zwracają uwagę na Wasze dzieci?
    • mondovi Re: Która ma naprawdę ładne dziecko ;) 21.09.14, 09:41
      Tak do szóstego roku życia wszyscy się zachwycali moim synem wink Teraz jest małym przystojniakiem, wyraźnie ładniejszym niż większość chłopców w szkole, ale nie jego uroda straciła swój spektakularny blask.
      Nawiasem mówiąc po pierwszej euforii posiadania ładnego dziecka, bardzo irytowały mnie późniejsze komentarze, syna też. Musiałam mu wkładać do głowy, że "ładność" nie jest najważniejsza i żeby nie oczekiwał wiecznych i powszechnych zachwytów, bo zaczynało mu się w zadku przewracać.
      • mondovi Re: Która ma naprawdę ładne dziecko ;) 21.09.14, 09:42
        errata: ale jego uroda
      • elle.hivernale Re: Która ma naprawdę ładne dziecko ;) 21.09.14, 12:19
        U nas podobnie. Dziecko te uwagi krępują i przyznaje, że tego nie lubi. Wiem, że intencję komplementujących nie są złe, ale 5 letniemu chłopakowi zachwyty nad jego oczami czy cerą są potrzebne jak rybie rower.
    • naomi19 Re: Która ma naprawdę ładne dziecko ;) 21.09.14, 09:49
      Ja tez, ja tez smile Wszyscy mowia,ze bedzie naprawde piekna dziewczyna, jak dorosne.
      • awidyna Re: Która ma naprawdę ładne dziecko ;) 21.09.14, 09:55
        smile mnie też tak mówili jak byłam dzieckiem... i kicha wink
        Oby Twoim dzieciom się udało wink
        • naomi19 Re: Która ma naprawdę ładne dziecko ;) 21.09.14, 09:57
          haha big_grin
    • paul_ina Re: Która ma naprawdę ładne dziecko ;) 21.09.14, 09:54
      Ja mam całą trójkę wyjątkowo ładną i zgrabną.
    • tatrofanka Re: Która ma naprawdę ładne dziecko ;) 21.09.14, 09:55
      Naprawdę śliczne dziecko ma moja przyjaciólka.
      Chlopak ma tak oryginalne rysy twarzy i tak zaj...ty kolor oczu, że wymiata wink

      Mojemu synowi też proponowano udzial w reklamie, jest ładny i fotogeniczny-przeszliśmy przez kilka etapów castingu, ale z kolejnego syn zrezygnował bo były w tym samym czasie co jego zajęcia z budowania robotów smile

      Mnie ochy i achy na temat urody nie wzruszają- gust rzecz względna, choc utkwił mi w pamieci jeden tekst smile

      Ordynator oddziału na którym leżał syn (facet 55 +) powiedział na obchodzie że jeszcze tak ładnego dziecka tu nie było od czasu jak pracuje (30 lat). Ale mało mnie to radowało jkaoś zważywszy na okolicznosci

      Teraz ma juz stałe jedynki z przerwa !!! która zniknie tak jak u mnie, gdy wyjdzie reszta zębów, ale w wieku lat 8 uważałam to za coś najgorszego na świecie smile smile najwiekszą skaze.
    • mag1982 Re: Która ma naprawdę ładne dziecko ;) 21.09.14, 09:56
      Ja mam nawet dwie ładne. Często się zdarza, że nas obcy zaczepiają bo starsza poza tym, że ładna zwraca na siebie uwagę zachowaniem. Często mówi wierszyki albo idzie i śpiewa czy tańczy.
      • edelstein Re: Która ma naprawdę ładne dziecko ;) 21.09.14, 10:25
        Myslalam,ze tylko moj syn realizuje swoje zapedy mu zyczenie na ulicachtongue_out
        Moj jest Widocznie ladny,bo nie raz starsze panie w kolejce kupować cos dla niego i sie zachwycaly
    • moofka Re: Która ma naprawdę ładne dziecko ;) 21.09.14, 09:58
      moj starszy syn ma ciekawa urode - co podkresla prawie kazdy kto go zna
      skosne wschodnie oczy, ogromne czarne rzesy i ciemne brwi
      do tego geste blodn wlosy, jasna cera i jasne oczy
      po ojcu odziedziczyl piekna smukla sylwetke, dlugie szczuple nogi szerokie ramiona i waskie biodra
      jest ladny i wie o tym, dziewczynkom podobal sie od przedszkola
      zawsze ma grono adoratorek, co mnie niepokoi juz troche
      chociaz wiek ten, ze jeszcze go to nie zajmuje specjalnie, ot - dobrze robi na samoocene tongue_out
      jak to chlopiec bywal niegrzeczny w placowkach
      na lekcjach gadal, czasem sie poklocil albo nawyzywal, wywinal cos albo uzyl strasznego slowa dupa
      wowczas kazda panina zyebka zaczynala sie od podkreslenia dysonansu
      ze taki sliczny chlopczyk ze takie zachowanie to po prostu szok
      jakby tylko brzydkie dzieci mogly byc wredne smile
      mlodszy ma mila buzie, jest zgrabny i wysportowany, pewnie jako mezczyzna bedzie bardzo przystojny bo ma po kim, na razie jest malym ptaszkiem tweety w niebieskich okularkach smile
      • zona_mi Re: Która ma naprawdę ładne dziecko ;) 21.09.14, 18:17
        Racja, Moof, Twój syn jest szalenie przystojny.
        • moofka Re: Która ma naprawdę ładne dziecko ;) 22.09.14, 15:42
          ach, dziękuje zon wink
    • martinhaa Re: Która ma naprawdę ładne dziecko ;) 21.09.14, 10:15
      Na to, ze obcy ludzie lubią się rozpływać nad urodą małych dzieci przymykam oko po tym, jak sama byłam świadkiem, gdy jakaś pani na placu zabaw zalewała komplementami 4-letnią córkę znajomej, jaka ona piękna, jakie ma śliczne oczy, włosy, itd itp. Ok, tylko to dziecko najpiękniejsze nie jest.. Ma dość duże czoło, niesymetryczną buzię i prawie brak ust, gdy się uśmiecha nie widać górnych, tylko dolne ząbki. Oczka pospolite w kolorze szaro-niebieskim. Fakt, jest to bardzo mądre dziecko, ale owa kobieta zachwycała się urodą. Koleżanka powiedziała, że wszyscy tak się jej córką zachwycają, że myśli o jakimś castingu...
      Dlatego ja nie biorę do siebie zachwytów innych również nad moim dzieckiem. Choć czasem jest to zabawne. Kiedyś w sklepie stała przed nami pani, była przy kasie, kasjerka skasowała jej cały towar i w czasie gdy ta zachwycała się nad moim dzieckiem jej towar już leciał z taśmy. Było tego naprawdę sporo big_grin
      Kiedyś w parku pewna pani również zachęcała do wzięcia do udziału w jakimś castingu. Olałam, bo znam te numery.

      W każdym razie, ludzie widząc dziecko mimochodem komplementują urodę dzieci, no bo co mają mówić, jak inaczej zagadać? Przecież nie powiedzą, że brzydkie. Dlatego ja nie brałabym pod uwagę tego, co inni mówią, choć sami, jeśli chodzi o nasze dzieci, jesteśmy mało obiektywni. Wiadomo, że staramy się patrzeć pozytywnie na nasze dzieci i podświadomie widzimy je w lepszym świetle.
      • ma.mma.mia Re: Która ma naprawdę ładne dziecko ;) 21.09.14, 11:04
        Niby nie powinno się mówić, że dziecko jest brzydkie, ale moja najbliższa koleżanka ma naprawdę brzydką córkę. Ja na to nie zwracałąm uwagi, bo się często widzimy i lubię tę rodzinę, ale siostra zwróciłą mi kiedyś uwagę, że tak brzydkiej dziewczynki jeszcze nie widziała. Niby wszystko ok, oczy brązowe, blondynka, ale wygląda jak (wiem, brzydkie porównanie) małpa. I do tego jeszcze nogi iksy. No biedne dziecko. Nawet kiedyś pod blokiem syn się z nią bawił i Pani stwierdziłą, że fajnie się chłopaki bawią. Wiem, że dla koleżanki były to niemiłe słowa, aczkolwiek wiem, że ona wie, że ma nienajładniejsze dziecko. A często ją obcy zaczepiają i chcą jej coś kupić z litości crying
        • jan.kran Re: Która ma naprawdę ładne dziecko ;) 21.09.14, 11:22
          Mój syn jest piękny. Dodam że jak chodzi o córkę uwazżm że jest ok , w oczy się nie rzuca ani na plus ani na minus.
          Ale Aspie jest cudny ,blond , delikatne rysy twarzy , wysportowany , ubiera się świetnie,
          zwraca na siebie uwagę .
          Myśłał`m o jakimś castingu na modela ale ma tylko 170 wzrostu ...chyba że f
          otomodel , zobaczymy , może go ktoś odkryjesmile))
        • rhaenyra Re: Która ma naprawdę ładne dziecko ;) 21.09.14, 11:34
          >A często ją obcy zaczepiają i chcą jej coś kupić z litości crying\
          ale ze jak ???
          podchodzi do niej ktos i mowi "ale ma pani dziecko paskudne, kupic pani dzinsy na pocieche ?"
          • ma.mma.mia Re: Która ma naprawdę ładne dziecko ;) 24.09.14, 10:59
            wink nie. W sklepie jak są to jej proponują kupienie lizaczka,cukierków. Kiedyś koleżanka się śmiała, że Pani chciała jej 5zł dać ;D
        • mamajulki35 Re: Która ma naprawdę ładne dziecko ;) 21.09.14, 12:10
          ma.mma.mia napisała:

          A często ją obcy zaczepiają i chcą jej coś kupić z litości crying

          Możesz opisać jak to wygląda? Bo moja wyobraźnia
          • rhaenyra Re: Która ma naprawdę ładne dziecko ;) 21.09.14, 13:18
            przypomnial mi sie kabaret
            ty jestes mloda, ja jestem bogaty, cos ladnego po drodze sie kupi tongue_out
    • grave_digger Re: Która ma naprawdę ładne dziecko ;) 21.09.14, 10:18
      Moje dzieci nie, są zwykłe. Wszyscy jesteśmy przeciętni. Ale córka kuzynki jest nad wyraz ładna. I nie wiem po kim, bo kuzynce poskąpiono urody i to bardzo wręcz, ojciec też nią nie grzeszy. I mówię to bardzo obiektywnie. Córę mają prześliczną.
      • verdana Re: Która ma naprawdę ładne dziecko ;) 21.09.14, 10:28
        Najmłodszy - ludzie zwracali uwagę jak miał 5 lat i jak ma 19 też zwracają. Ale nie wiem, czy to tylko uroda, czy raczej to, ze wygląda egzotycznie - może w Hiszpanii zniknąłby w tłumie.
      • astomi25 Re: Która ma naprawdę ładne dziecko ;) 21.09.14, 10:29
        Obie moje corki uwazam za bardzo udane. Starsza blondynka z wielkimi sarnimi oczami, mlodsza brunetka z wlosami do tylka i niebieskimi oczami. Obie sa naprawde ladne, nie tylko ja tak uwazam.
        Syn szatyn z zielonymi oczami jest na razie po prostu slodziutki ( 17 miesiecy) . Nie wyroznia sie jakos szczegolnie na tle innych dzieci chociaz brzydki absolutnie tez nie jest.
    • murwa.kac Re: Która ma naprawdę ładne dziecko ;) 21.09.14, 10:31
      zwracaja i to bardzo czesto, syn jest ładniutki jak z obrazka.

      blondyn, ciemna, sniada cere, kasztanowe oczy.

      co ciekawe jako niemowle byl brzydalem przestraszliwym.
    • cosmetic.wipes Re: Która ma naprawdę ładne dziecko ;) 21.09.14, 11:16
      Foty, dziewczęta. Foty wklejajcie big_grin
      • awidyna Re: Która ma naprawdę ładne dziecko ;) 21.09.14, 15:03
        Masz w galerii. Nawet dałam córkę brudną bo jak to mówią: jak się na brudno nie spodobasz to i na czysto trudno wink
        • cosmetic.wipes Re: Która ma naprawdę ładne dziecko ;) 21.09.14, 16:20
          To było z przekąsem tongue_out
          Swoją drogą, zadziwia mnie ekshibicjonizm niektórych pań. Ciekawe czy dzieci wam kiedyś podziekuja za szastanie ich wizerunkiem w sieci.
          • awidyna Re: Która ma naprawdę ładne dziecko ;) 21.09.14, 18:16
            A niektórych zadziwia zakłamanie ;p tak, źle i tak niedobrze.
            Za miesiąc nikt nie będzie o wątku pamiętał, a zdjęcia się usunie. Z resztą we wstydliwej sytuacji jej nie pokazuję wink
            • cosmetic.wipes Re: Która ma naprawdę ładne dziecko ;) 21.09.14, 18:44
              > A niektórych zadziwia zakłamanie ;p

              Czyżbym gdzieś pokazała foty swoich dzieci?
              Bo jeśli nie, to nie łapię aluzji tongue_out

              > Za miesiąc nikt nie będzie o wątku pamiętał, a zdjęcia się usunie.

              Ale na czyich dyskach te zdjęcia zdążą się znaleźć i czy kiedys wypłyną to chyba nie wiesz.
              • awidyna Re: Która ma naprawdę ładne dziecko ;) 21.09.14, 22:02
                wink no nie wiem. I Ty też nie wiesz czy w tej chwili ktoś Ci się do kompa nie włamuje i nie ściąga danych z dysku. Jesteś inteligentną kobietą i wiesz, że każdy będący w sieci naraża się na kradzież danych.
                A co do zakłamania to nie chodzi czy dawałaś zdjęcia czy nie. Chodzi o to, że zarzuca się na forum, że klawiatura wszystko przyjmie. A jak coś udowadniasz to i tak źle wink
                • cosmetic.wipes Re: Która ma naprawdę ładne dziecko ;) 21.09.14, 23:02
                  Porównanie kradzieży do dobrowolnego rozpowszechniania jest z deczka nietrafionetongue_out

                  > A co do zakłamania to nie chodzi czy dawałaś zdjęcia czy nie. Chodzi o to, że z
                  > arzuca się na forum, że klawiatura wszystko przyjmie. A jak coś udowadniasz to
                  > i tak źle wink

                  Wiec dlatego ja nie biorę udziału w tego rodzaju licytacjach. Nie muszę mieć potwierdzenia od wirtualnych bytów czegoś, czego jestem pewna.
                  Czym innym jest dyskusja o poglądach czy punkcie widzenia, a czym innym poddawanie ocenie urody potomstwa. Zwłaszcza, że uroda rzeczą względna jest.
                  • awidyna Re: Która ma naprawdę ładne dziecko ;) 21.09.14, 23:05
                    No właśnie dobrowolna. Więc czego się czepiasz?
                    • cosmetic.wipes Re: Która ma naprawdę ładne dziecko ;) 21.09.14, 23:16
                      Ależ moja droga, nie denerwuj się. Ja się nie czepiam, ja się tylko dziwuję big_grin
                      • awidyna Re: Która ma naprawdę ładne dziecko ;) 22.09.14, 08:02
                        Ależ moja droga Ty wczorajsza jesteś, że Cię jeszcze coś na forum dziwi?
                        Cechą ludzi inteligentnych jest to, że jak w danym temacie nie mają nic do powiedzenia to wypowiadać się nie powinni (obok jest wątek o brzydkich dzieciach więc może tam znajdziesz zrozumienie i przestaniesz się czemukolwiek dziwić). Takich "pieniaczy" jak Ty traktuje się w jeden sposób: dziękuję za rozmowę i życzę Ci miłego dnia wink
                        • cosmetic.wipes Re: Która ma naprawdę ładne dziecko ;) 22.09.14, 08:26

                          > Tak
                          > ich "pieniaczy" jak Ty traktuje się w jeden sposób: dziękuję za rozmowę i życzę
                          > Ci miłego dnia wink

                          Tobie również życzę miłego i mam nadzieję, że ciśnienie ci nieco opadnie do wieczora wink
        • rosapulchra-0 Re: Która ma naprawdę ładne dziecko ;) 22.09.14, 13:53
          Awidyna, prześliczną masz córeczkę smile
          • awidyna Re: Która ma naprawdę ładne dziecko ;) 22.09.14, 20:00
            Dzięki Rosa wink
            • bumbunierka1 Re: Która ma naprawdę ładne dziecko ;) 22.09.14, 20:29
              Twoje podoba mi sie najbardziej ze wszystkich tu pokazanych. A kilka bardzo ladnych tu bylo... Jak z bajki, ten Twoj skrzacik, wszystko jest w niej piekne smile . I wez tu wychowuj takie dziecko... czy jej sie da czegos odmowic? wink
              • awidyna Re: Która ma naprawdę ładne dziecko ;) 22.09.14, 20:34
                Dziękuję Ci za te miłe słowa.
                Z odmawianiem jest tak, ze ja swoje, ona swoje. Charakter nie do ujarzmienia.
                • rosapulchra-0 Re: Która ma naprawdę ładne dziecko ;) 23.09.14, 01:11
                  awidyna napisała:

                  > Z odmawianiem jest tak, ze ja swoje, ona swoje. Charakter nie do ujarzmienia.

                  Ciekawe po kim? wink
                  • awidyna Re: Która ma naprawdę ładne dziecko ;) 23.09.14, 07:09
                    Też się zastanawiamy ;p
    • bei Re: Która ma naprawdę ładne dziecko ;) 21.09.14, 11:28

      Moi synowie, mają bagienną urodę po mnie smile

      fotoforum.gazeta.pl/zdjecie/2453101,2,15,IMG-6655.html



      olaromanska.blox.pl/html

      www.dlaleszka.cba.pl/
      • bei Re: Która ma naprawdę ładne dziecko ;) 21.09.14, 11:40
        z najmłodszym to było dziwnie- gdy był bez włosów to taki kochany plastuś ale do reklamy czegokolwiek to nie nadawał sięsmile gdy mial zalożoną czapkę to nawet mężczyźni zaczepiali nas, czy to lalka czy prawdziwe dziecko i padały komplementy. W 10 miesiącu miał już czuprynę i odtąd zbiera achy - taka aniołkowata uroda, zwłaszcza, gdy zrobi minę z oczami proszącego kota ze shreka. Charakterek jak u mnie- diabelsko anielski lub diabelsko anielski.

        Syna Verdany mialam wielką przyjemność poznać kilka lat temu.
        Wciąż jestem pod wrażeniem i urody i INTELEKTU, oraz poczucia humoru.
        Daję sobie głowę odciąć, że z tak wyjątkowego chłopca mogł wyrosnąć tylko bardzo wyjątkowy mężczyzna smile
        • logi.nek Re: Która ma naprawdę ładne dziecko ;) 21.09.14, 11:48
          Na mojego syna też ludzie zwracają uwagę. Może nie nieznajomi na ulicy bo już duży- ma 11 lat ale z dalszej rodziny i znajomi np. rodzice dzieci z tej samej klasy mówią, ze jest bardzo ładny. Kiedyś moja babcia poszła do fotografa zrobić odbitki jego zdjęcia i fotograf też stwierdził, że bardzo ładny chłopiec i będzie miał powodzenie. Córka też jest ładna i fotogeniczna w przeciwieństwie do mnie ale jakoś na syna więcej osób zwraca uwagę może ma w sobie to coś wink
      • saszanasza Re: Która ma naprawdę ładne dziecko ;) 21.09.14, 11:45
        ładniusi, i rzeczywiście taki aniołeczeksmile
        ostatnio stwierdzam, ze mało jest takich typowych blondasów...brakuje mi ich na ulicachwink
      • mamajulki35 Re: Która ma naprawdę ładne dziecko ;) 21.09.14, 12:20
        A tu jak ślicznie:
        https://fotoforum.gazeta.pl/photo/4/ud/kb/krvw/yFAMlzV0UbBY815YyB.jpg
        • bei Re: Która ma naprawdę ładne dziecko ;) 21.09.14, 13:20
          Dzięki smile
          Włosy synom, tak jak i mnie z czasem ściemnieją na ciemny blond, dopiero kontakt ze słoncem robi kilka refleksów.
          Ponoć włosy chłoną ołów z zanieczyszczeń, dlatego Norwedzy mieszkający w ojczyźnie cieszą się kolorem w dorosłośxi, ci, którzy wyjeżdżają w uprzemysłwione regiony mają je coraz ciemniejsze.
      • awidyna Re: Która ma naprawdę ładne dziecko ;) 21.09.14, 14:48
        Jest cudny! Naprawdę urodę ma niesamowitą. Gratuluję!
      • rosapulchra-0 Re: Która ma naprawdę ładne dziecko ;) 22.09.14, 13:56
        No jak to jest bagienna uroda, to jesteś jawnogrzesznicą, bei suspicious smile
      • zoe7 Re: Która ma naprawdę ładne dziecko ;) 23.09.14, 10:20
        świetny smile)
    • princy-mincy Re: Która ma naprawdę ładne dziecko ;) 21.09.14, 11:45
      Moja corka tez wzbudza zainteresowanie i zachwyt- głownie z powodu blond loków i wielkich oczu.
      Wiele osob zachwyca sie jej włosami i mowi, ze wyglada jak mały aniołek.
      Często zdarza sie, ze obcy ludzie na ulicy, deptaku, w sklepie mówią do niej i do nas rodziców, ze corka prześliczna.
      Młodszy syn na razie wzbudza zainteresowanie jak kazdy inny niemowlak.
      • logi.nek Re: Która ma naprawdę ładne dziecko ;) 21.09.14, 11:50
        princy-mincy napisała:


        > Wiele osob zachwyca sie jej włosami i mowi, ze wyglada jak mały aniołek.


        Moja córka też zachwyca włosami, ma długie, gęste i kręcone smile
      • gazeta_mi_placi Re: Która ma naprawdę ładne dziecko ;) 21.09.14, 16:45
        Jasny blond włosy u dzieci często (nawet bardzo często) ciemnieją z wiekiem, najpóźniej w wieku nastoletnim nabierają pospolitej ciemniejszej barwy big_grin big_grin
        Poznałam w życiu wielu szatynów/szatynek których zdjęcia z dzieciństwa przedstawiają jako jasnoblond aniołki.
    • mearuless Re: Która ma naprawdę ładne dziecko ;) 21.09.14, 11:51
      moje corki są ładne, zgrabne ale szału ni ma big_grin
      ale za to sa bardzo, bardzo fajne!
      i wszystkie 3 mamy bardzo podobne poczucie humoru co skutkuje czasami smiesznymi sytuacjami .
      I nigdy , nigdy bym ich nie pozamieniała na najpiękniejsze księżniczki z okladek vogua dla dzieci wink
    • aquella Re: Która ma naprawdę ładne dziecko ;) 21.09.14, 11:54
      Ja nie zapomnę jednej sytuacji jak pani w sklepie nawet laskę odrzuciła coby złapać dziecko moje za brodę i ( na szczęście bo już zła byłam za taką spoufałość) powiedziała to co męczy mojego syna od lat wink : " pewnie Cię wszystkie starsze panie mylą z dziewczynką" . Ulżyło mu - nareszcie ktoś go odebrał prawidłowo.
    • mala_truskawka Re: Która ma naprawdę ładne dziecko ;) 21.09.14, 12:05
      Moj syn jest przepiekna mieszanka ras: europejskie rysy po mnie, bujne, ciemnoczekoladowe afro i oliwkowa cere po mezu i lekko skosne oczy jako prezent od prapradziadkow tatarskich. Ale nie lubie, gdy ludzie rozplywaja sie nad jego uroda. Nie chce, zeby to determinowalo w jakis sposob jego przyszle zachowanie.
    • mayaalex Re: Która ma naprawdę ładne dziecko ;) 21.09.14, 12:11
      moj starszy synek jest bardzo ladny (ok, jak dla mnie to nieziemsko piekny) i czesto to slysze od obcych osob. coreczka ma niecale 4 miesiace, jest slicznym niemowlakiem i na pewno nie bedzie brzydka ale nie wiem, czy bedzie rownie ladna jak synek. moj maz oczywiscie uwaza, ze juz teraz jest tak cudowna ze widac od razu, ze bedzie bardzo piekna kobieta smile
    • agrypina6 Re: Która ma naprawdę ładne dziecko ;) 21.09.14, 12:16
      Mój syn ma wielkie, błękitne oczy, długie ciemne rzęsy, blond włosy. Jest ładnym dzieckiem i pewnie będzie przystojnym mężczyzną.
    • antyideal Re: Która ma naprawdę ładne dziecko ;) 21.09.14, 12:29
      Moj syn jest bardzo urokliwy przede wszystkim, ma bardzo mily, delikatny sposob bycia,
      ktory sprawia, ze budzi sympatie.
      Co do urody - wielkie ciemne oczy, czarne firankowate rzesy, ciemna cera, co pieknie wspolgra
      z mocnymi kolorami, zgrabna sylwetka - mysle, ze plasuje sie powyzej przecietnej,
      choc na ulicy juz nikt nie pada na jego widok z wrazenia, jak to w dzieciectwie wczesnym
      bywalo wink
    • kkalipso Re: Która ma naprawdę ładne dziecko ;) 21.09.14, 13:11
      Chciałabym zobaczyć tę twoją córkęsmile Pewnie piękna.

      Moją czasem zaczepiają. Chwalą, zazwyczaj pytają o imię i czy chodzi do szkoły ... Co do urody napisałam w wątku obok. Nie będę się powtarzać.

      Zdjęcie mogę wysłać na priv jeśli ktoś ciekawy jak wygląda.
      • awidyna Re: Masz ;) 21.09.14, 15:01
        ludzie.gazeta.pl/ludzie/0,120535,10446067.html?user=awidyna&photoId=1165877
        • ichi51e Re: Masz ;) 21.09.14, 17:12
          To jest obiektywnie bardzo ladne dziecko.
        • ma.mma.mia Re: Masz ;) 24.09.14, 11:00
          Uroda niespotykana. Te oczy nie tylko piękne ale widać, ze córka do inteligentnych dzieci należy wink chciałabym mieć taką cerę ;p
      • awidyna Re: Która ma naprawdę ładne dziecko ;) 21.09.14, 15:14
        O zdjęcie poproszę. Możesz na gazetowego maila wysłać.
        • kkalipso Re: Która ma naprawdę ładne dziecko ;) 21.09.14, 15:48
          Śliczna - tak jak mówisz te oczy i włosy robią wrażenie. Włosy widziałam w profilowym jakby co smile

          Przesyłam link na gazetowego do pokazywarki. Wstawiłam kilka od małego do teraz ma dokładnie 5 i pół.
          • goodnightmoon Re: Która ma naprawdę ładne dziecko ;) 21.09.14, 16:39
            Ja tez poprosze smile
            • kkalipso Re: Która ma naprawdę ładne dziecko ;) 21.09.14, 16:52
              Poszło.
              • goodnightmoon Re: Która ma naprawdę ładne dziecko ;) 23.09.14, 13:15
                Śliczna mała, uwielbiam takie zadziorne, roześmiane dzieciaki!!! smile
          • awidyna Re: Która ma naprawdę ładne dziecko ;) 21.09.14, 18:12
            Dziękuję.
            Ale Twoja córcia również śliczna. Te czarno-białe są genialne.
      • gazeta_mi_placi Re: Która ma naprawdę ładne dziecko ;) 21.09.14, 16:46
        To daj.
        • kkalipso Re: Która ma naprawdę ładne dziecko ;) 21.09.14, 16:52
          Gazetka ty za chwileczkę całą moją rodzinę poznasz tongue_out

          A masz -na zdrówkosmile
    • gretchen184 Re: Która ma naprawdę ładne dziecko ;) 21.09.14, 13:15
      moja córka jest ładna ale nie rzuca na kolana-ot zwykła dziewczynka. ale za to ma bardzo gęste włosy,którymi zachwycają się wszystkie fryzjerki.
      syn był zawsze ładnym dzieckiem- ciemna karnacja po tacie, wielkie niebieskie oczy po mnie,zawadiackie spojrzenie i lekko diabelski charakter i uśmiech. bardzo śmiały,rezolutny,wzbudzał powszechny zachwyt. grono adoratorek nigdy się nie zmniejszało.
      obecnie ma 17 lat, nie jest już taki śliczny (trądzik i te sprawy) ale jest bardzo przystojny,wysoki,budowa w sam raz, dziewuchy za nim latają.
      obiektywnie jako kobieta stwierdzam,że jest interesujący.
    • mamaemmy Re: Która ma naprawdę ładne dziecko ;) 21.09.14, 13:25
      Moja ma przepiękne wlosy,długie,o cudnym blond odcieniu,każdy straszyl,że ściemnieją-nie ściemniały smile Gdziekolwiek pójdziemy-wszyscy zachwycaja sie jej wlosami,do tego stopnia,że nie chce ich ścinać,nie poddała sie modzie,która była w klasie pt "ścinamy włosy po komunii " wink
      Ale moja Emka bedzie na pewno przepiękną kobietą-duże niebieskie oczy,szczupla figura (po tacie),długie nogi,zgrabny nosek,i to coś,co sprawia,że już od przedszkola zawsze jest w niej "zakochanych" kilku chłopców smile
      • gazeta_mi_placi Re: Która ma naprawdę ładne dziecko ;) 22.09.14, 09:45
        Ściemnieją w wieku nastoletnim smile
    • shumi-mi-las Re: Która ma naprawdę ładne dziecko ;) 21.09.14, 13:30
      Ja. Bardzo często obcy ludzie na ulicy ja komplementują.
    • neffi79 Re: Która ma naprawdę ładne dziecko ;) 21.09.14, 13:54
      moja starsza córka jest wyjątkowo piękna, zielonkawo-piwne oczy, niesamowite rzęsy (od samego urodzenia niezwykle gęste i długie), wyraziste, grube, lekko zrośnięte brwi
      usta wydatne, białe zęby ( co prawda z aparatem, który ściągamy w listopadzie), które będą idealne
      dośc ciemna karnacja + ciemnoczekoladowe, lsniące włosy, lekka fala.
      jest wysoka jak na swój wiek i bardzo zgrabna
      Najśmiezniejsze jest to, że jest bardzo krytyczna wobec siebie (głównie przez aparat i brwi, których zabraniam jej regulować).

      młodsza, ma całkiem proste włoski, rysy twarzy podobne do siostry i od razu widać, że są rodzenstwem
      Obie, zawsze wzbudzały zachwyty.

      Awidyna, widziałam Twoja córeczkę, jest śliczna, ma niezwykła oczkasmile
      • noemi23 Re: Która ma naprawdę ładne dziecko ;) 21.09.14, 14:13
        Najmłodszy ( już nie długo ) blondasek w rodzinie smile Kolor włosów jednak ciemnieje mu z każdym rokiem, ale oczy niebieskie chyba już mu zostaną smile

        https://fotoforum.gazeta.pl/photo/5/lb/be/btes/RKOKELIjwi5MuCRogB.jpg
      • awidyna Re: Która ma naprawdę ładne dziecko ;) 21.09.14, 15:04
        Dziękuję wink
        No jak Twoje córeczki podały się na Ciebie z urodą to tylko pogratulować wink
    • rosapulchra-0 Re: Która ma naprawdę ładne dziecko ;) 21.09.14, 13:56
      Ja mam trzy piękne córki. Blondynki, szlachetne rysy twarzy, inteligentne i bardzo ładne oczy, bardzo ładne usta, proste, białe, zadbane zęby, miłe dla oka figury.
      • segregatorwpaski Re: Która ma naprawdę ładne dziecko ;) 21.09.14, 14:07
        Dla mnie córka zawsze była śliczna ale teraz, jak już nastolęciem jest to widzę, że jest ładna i zwraca na siebie uwagę...po spojrzeniach chłopców/panów uncertain
        Niestety, stety uncertain
        Wysoka, zgrabna, ale to akurat nic wyjątkowego, ale ma ciemną karnację i takie jakby przeźroczyste, mocno zielone oczy i to ładnie wygląda.
        No i zawsze miała i ma nadaj kolor włosów jakby farbowany, po prostu bardzo intensywny odcień jasnego brązu, co od słońca przechodzi w złoty blond, takie pasemka się robią.
        Nie ubiera się wyzywająco, ale wystarczy jak chodzi w szortach - niewielu mężczyzn pozostaje obojętna...
        I jak idę z nią to już nikt na mnie nie patrzy sad
        Buuuuuu wink
      • tak_to_nowy_nick Re: Która ma naprawdę ładne dziecko ;) 22.09.14, 15:29
        > Ja mam trzy piękne córki.
        Ale wiesz, że na sieci były ich zdjęcia? Just sayin...
Inne wątki na temat:
Pełna wersja