Dodaj do ulubionych

Prezenty "edukacyjne" od których nie odrzuca...

12.12.14, 12:40
...dzieci. Co polecacie? smile
Ja mam dla swojego 6-latka uszykowaną tonę ekstra kredek i kolorowankę XXL (mapa).
Żeby nie było rozczarowania sieję "propagandę" tych produktów od kilku tygodni wink
Obserwuj wątek
    • mamameg Re: Prezenty "edukacyjne" od których nie odrzuca. 12.12.14, 12:43
      bebito.pl/product-pol-17347-Clementoni-HODOWLA-TRIOPSOW-skorupiaki-z-epoki-dinozaurow.html?gclid=CNqnnba2wMICFYbKtAodcRIAqQ
      • butch_cassidy Re: Prezenty "edukacyjne" od których nie odrzuca. 12.12.14, 21:50
        O, my mamy triopsy, ale jeszcze nie wyhodowałyśmy. To czas się zabrać smile
    • zebra12 Re: Prezenty "edukacyjne" od których nie odrzuca. 12.12.14, 12:49
      Laptop, tablet smile Prawdziwe, nie zabawki tongue_out
    • slonko1335 Re: Prezenty "edukacyjne" od których nie odrzuca. 12.12.14, 12:50
      Moja zachwycona była globusem dla dzieci-to był wtedy najlepszy prezent..
      Dla swojego sześciolatka rozważam jeszcze zegarek lego zdecydowanie edukacyjne a przy tym cały się osika jak taki Star Wars dostanie...
      No i Lego oczywiście...
    • joanna29 Re: Prezenty "edukacyjne" od których nie odrzuca. 12.12.14, 13:49
      U nas hitem sa filcowe potworki-przytulanki, ktore trzeba samemu zszyc. Mala motoryka w zabawie.
    • tatrofanka Re: Prezenty "edukacyjne" od których nie odrzuca. 12.12.14, 13:53
      Mój prawie 7 latek dostanie:
      -szachy-ma, gra, ale te będą wypasione i wybajerowanesmile
      -grę Państwa świata
      -klocki magnetyczne
      -takie cos, ze sa cegiełki, zaprawa, plany zamku i się robi=buduje smile
      OMG wlasnie sobie uświadomiłam, ze wszystkie prezenty dla syna sa edukacyjne.

A, w zeszłym roku dostał MAPOWNIK -u nas strzał w 10, wszystko wypełnione, zrobione, opisywałam datami, będzie pamiątka
    • edelstein Re: Prezenty "edukacyjne" od których nie odrzuca. 12.12.14, 14:02
      Moj syn nie dostanie zadnych zabawek,edukacyjnych i nie edukacyjnych.Dostanie jedna gre ,ale dla mnie to Kategoria"rozrywka".Bedzie niedoedukowany w tym rokutongue_out
      • edelstein Re: Prezenty "edukacyjne" od których nie odrzuca. 12.12.14, 14:15
        A nie przepraszam,polowek wyczail koszulki do wlasnorecznego pomalowania i mu kupil. Czyli cos edukacyjnego bedzie.
    • izak31 Re: Prezenty "edukacyjne" od których nie odrzuca. 12.12.14, 14:18
      Tradycyjnie Lego. Swojemu 7-letniemu siostrzeńcowi póltora roku temu kupiłam robota solarnego do składania. Bardzo się podobał.
    • elle.hivernale Re: Prezenty "edukacyjne" od których nie odrzuca. 12.12.14, 14:23
      Zestaw startowy do konstruowania szeregu obwodów elektrycznych - z możliwością dołączania do Geomagów. Będzie mu się podobało, jestem pewna.
    • ichi51e Re: Prezenty "edukacyjne" od których nie odrzuca. 12.12.14, 15:35
      Domino! Takie do ustawiania i przewracania a nie takie do laczenia kropek...
    • wydramarlenka Re: Prezenty "edukacyjne" od których nie odrzuca. 12.12.14, 21:43
      Pastele - olejne i suche, farby witrażowe (dla starszych dzieci)
      Flamastry zmywalne wodą (dla młodszych)
      Farby metalic i fluorescencyjne.
      "Ciasto i plasto" i podobne masy plastyczne (miękkie, kolory dobrze się łączą, gotowe figurki po wyschnięciu nie odkształcają się), tylko dajcie dzieciom też trochę się pobawić wink.
      Duża mapa Świata w charakterze ozdoby na ścianę.
      Mapy Mizielińskich.
      Luneta.
      Mikroskop.
      Zestawy typu "hodowla gluta", "sam zrób robota".
    • butch_cassidy Re: Prezenty "edukacyjne" od których nie odrzuca. 12.12.14, 21:49
      Moja (5,5) uwielbia edukacyjne smile
      Nie wiem, jaką masz mapę, ale my latem kolorowałyśmy Polski. Było fajnie, a teraz wisi u niej na ścianie.
      Mała cieszy się z wszelkich zeszytów edukacyjnych i przyborów do pisania, hitem od 3 lat jest globus v-tech (małego pilota chyba; oczywiście bawi się z przerwami, ale konsekwentnie wraca do tej zabawki)
      Lubi też takie rozsuwane karty ze słynnymi miejscami na świecie (mali einsteini), memo z Szopenem, film o Koperniku...
    • saszanasza Re: Prezenty "edukacyjne" od których nie odrzuca. 13.12.14, 11:58
      Gra "Club 2%". Wzorowana na einsteinowskiej zagadce "Sąsiedzi". Zróżnicowany stopień trudności, właściwie łamigłówka dla różnych grup wiekowych.
      Zwykłe kości do gry - dziecko gra i jednocześnie uczy się liczyć. "Mapownik" Mizielińskich, najlepiej w zestawieniu z "Mapami".
      • miusic-eksper Re: Prezenty "edukacyjne" od których nie odrzuca. 23.12.14, 18:57
        Na pewno taki prezent powinien przede wszystkim zainteresować dziecko. Jednym z pomysłów może być nawet najprostszy keyboard, który posiada kilkanaście rytmów i barw różnych instrumentów. W dodatku może dzięki niemu odkryjemy u dziecka ukryty talent.
    • stara-a-naiwna Re: Prezenty "edukacyjne" od których nie odrzuca. 23.12.14, 19:26
      czuczu - w większości przypadków rodzic musi z dzieckiem
      puzle (nie kazd dziecko lubi) i trzeba jak wyżej często razem poukładać
      klocki wszelkiej maści
      wszelkie zabawki do składania

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka