Dodaj do ulubionych

poszukuję dobrego ortopedy

07.02.15, 13:57
najlepiej z Warszawy, Kielc, Lublina
szukam lekarza specjalizującego się w naprawianiu rąk po skomplikowanych złamaniach
z góry dzięki za pomoc
Obserwuj wątek
    • annakate Re: poszukuję dobrego ortopedy 07.02.15, 15:19
      Podobno najlepsza chirurgia ręki jest w Poznaniu ale żadnych szczegółowych informacji nie mam, a wiem stąd, że znajomy chirurg zrobił sobie krzywde w rękę i choć sam pracuje w ośrodku akademickim odesłali go do Poznania, jako do absolutnej ekstraklasy.
    • czar_bajry Re: poszukuję dobrego ortopedy 07.02.15, 15:29
      Od rąk to dr. Walasek jest ze Szpitala Bielańskiego.
    • ustamiustami Re: poszukuję dobrego ortopedy 28.02.15, 15:42
      Zdecydowanie - one & only CM Gamma w Warszawie. Korzystałem z ich usług i jest to wzór przez innych lekarzy do naśladowania. Nic lepszego nie znajdziesz. Nie przeprowadzają doraźnego leczenia tylko i wyłącznie. Analizują całe Twoje życie pod kątem planowanego leczenia. Prowadził mnie pan Paweł Adamczyk.
      • robsonres Re: poszukuję dobrego ortopedy 30.03.15, 09:33
        Ja tam składałem swoją mamę po wypadku. Dzięki zespołowi nie ma teraz żadnych komplikacji i bólów fantomowych - niczego! Jakby wypadku nie było. Nawet nie wiedziałem, że się tak da.
    • mstrzalka Re: poszukuję dobrego ortopedy 28.02.15, 16:14
      Ja zaznaczam, że nie korzystałam z usług żadnego z lekarzy ale pracuje w "firmie" gdzie ci panowie pracują i są to lekarze najbardziej oblegani. Lekarze którzy operują pacjentów i zajmują się nimi od a do z. Lekarze to ortopedzi specjaliści od chirurgi ręki to Paweł Nowicki i Marcin Redman. Przyjmują w Warszawie w szpitalu centrum i w Poznaniu
    • green_lime Re: poszukuję dobrego ortopedy 28.02.15, 22:01
      Ja też polecam Doktora Pawła Nowickiego.
      Moja mama na początku 2013 doznała urazu ręki w okolicy nadgarstka, rękę źle zagipsowano w konstancińskim Stocerze. Do doktora Nowickiego, jako do specjalisty od rąk odesłał mamę inny ortopeda. Doktor pomógł mamie na tyle, że udało się uniknąć operacji, a w pewnej chwili było naprawdę niewesoło.
      Namiary na Doktora bez problemu znajdziesz w necie (przyjmuje w Warszawie), z czystym sumieniem mogę Ci go polecić, przesympatyczny i chcący pomóc lekarz.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka