Dodaj do ulubionych

Facet mało sexy ale jednak...

27.09.15, 13:03
W wątku poniżej mowa o widoku facetów z dzieckiem, który działa jak afrodyzjak. Jest cos na rzeczy, to fakt. Myslę, że podobną moc mają dochody facetów, nic to zresztą odkrywczego.
Moja dobra koleżanka spotyka się już prawie rok z gościem, który wydaje mi się nie do końca jest w jej typie pod względem fizycznym(niski i troche z nadwagą) i temperamentu(sprawia wrażenie osoby flegmatycznej). Wiem to bo znam ją b.dobrze.
Ale dobrze radzi sobie finansowo, jest zaradny i opiekuńczy, ma też właśnie dziecko którym fajnie sie opiekuje. Ona dotychczas sama z 2 dzieci, z marnymi alimentami odżyła finansowo(prezenty, wyjazdy) Naprawde odżyła i bardzo jej kibicuję.
Znacie takie przykłady z własnego podwórka? Przykłady osób, które dały sie porwać takim afrodyzjakom i w dłuższej perspektywie okazało się to strzałem w 10? Pożądanie zapewne może przyjść z czasem, szczególnie u osób dojrzałych i po "przejściach"
Obserwuj wątek
    • 18lipcowa3 Re: Facet mało sexy ale jednak... 27.09.15, 13:17
      azja001 napisała:

> W wątku poniżej mowa o widoku facetów z dzieckiem, który działa jak afrodyzjak.
      > Jest cos na rzeczy, to fakt.

Żeby było jasne bo niektórym w tym wątku padło na głowe- żeby facet z dzieckiem zadziałał jak afrodyzjak MUSI być przytojny. Tak czy siak by sie na niego uwagę zwróciło.
      Brzuchaty Janusz nagle nie stanie się Bradem Pittem jak wezmie wózek albo dziecko za rekę.
      Sądziłam że to jasne...ale jak widać nie.

A co do pytania. Znam, koleżanka z osiedla z czasów nastoletnich. Jedna wpadka z jakimś patolem, który ją zostawił. Próby ułożenia sobie życia, cały czas pracowała, wychowywała dziecko, ale żyła w zrypanej rodzinie, chyba z 10 osób w 3 pokojach, totalna patologia.
      Znalazła faceta przez net, 15 lat starszy, rozwodnik z dziecmi, majętny, jakiś biznes ma.
      I są razem z 10 lat już, mają dzieci, szczęsliwi, ona się zrobiła jak zona ze Stepford, ale wyrwała sie z bagna.
      • dobrochna00 Re: Facet mało sexy ale jednak... 27.09.15, 13:22
        Mój partner ma dzieci i jakimś super przystojniakiem nie jest, amanta by nie zagrał wink I co z tego. Ważne, że czuję się przy nim tak dobrze i tak swobodnie jak przy nikim innym. I że zawsze mamy o czym porozmawiać. I wiele innych rzeczy.
    • dobrochna00 Re: Facet mało sexy ale jednak... 27.09.15, 13:21
      Każdy facet spotykający się ze mną smile Ani nie jestem specjalnie ładna, ani nie zarabiam dobrze, a na brak powodzenia nie narzekałam nigdy... A w drugą stronę? Nigdy nie wiesz, co dla kogo było afrodyzjakiem. Może kobieta nie potrzebuje wysokiego faceta, bo właśnie ten niski pachnie tak, że jej to odpowiada? Może dotyka ją w taki sposób, jak nikt wcześniej? Gdyby ludzie mieli się łączyć w pary tylko dlatego, że są super atrakcyjni to ludzkość by wyginęłą, bo takich osobników jest niewiele
      • azja001 Re: Facet mało sexy ale jednak... 27.09.15, 13:28
        Nigdy nie wiesz, co dla kogo było afrodyzjakiem. Może kobieta nie potrzebuje w
        > ysokiego faceta, bo właśnie ten niski pachnie tak, że jej to odpowiada? Może do
        > tyka ją w taki sposób, jak nikt wcześniej? Gdyby ludzie mieli się łączyć w pary
        > tylko dlatego, że są super atrakcyjni to ludzkość by wyginęłą, bo takich osobn
        > ików jest niewiele

Zgadzam się, pewnie zadziałało cos... I ja nigdy nie dowiem się co. Mogę sie domyslać że to cała aura wokół człowieka, to co ze sobą wnosi w jej zycie. Spokój, poczucie bezpieczeństwa, wspólny czas, wspólne plany. Wzrost i fizyczna atrakcyjność to na pewnym etapie życia za mało.
        Choc mam też inny przykład. To koleżanka, która deklaruje, że z gdyby miała być z brzydkim to wyskoczyłaby oknem chocby miał milionysmile Czy to taki rodzaj niedojrzałości czy też po prostu szczera deklaracja?
    • asmarabis Re: Facet mało sexy ale jednak... 27.09.15, 13:42
      > Ale dobrze radzi sobie finansowo, jest zaradny i opiekuńczy, ma też właśnie dzi
      > ecko którym fajnie sie opiekuje. Ona dotychczas sama z 2 dzieci, z marnymi alim
      > entami odżyła finansowo(prezenty, wyjazdy) Naprawde odżyła i bardzo jej kibicuj
      > ę.

Ale na co moze liczyc samotna kobieta z DWOJKA dzieci, niestety prawda jest okrutna, podejrzewam ze nie stal za nia sznureczek zalotnikow, tylko po prostu wziela pierwszego- jedynego ktory sie nia zainteresowal.
      A ze facet szkaradny i otyly i do tego ma juz dziecko, to musial rowniez obnizyc wymagania i zainteresowal sie nia. I jaki to strzal w dziesiatke- po prostu zimna kalkulacja z obu stron, zeby nie byc samemu. Gdyby nie byli po przejsciach to pewnie w zyciu by na siebie nie spojrzeli. Smutne to ze szczegolnie kobiety maja tak przechlapane.
        • azja001 Re: Facet mało sexy ale jednak... 27.09.15, 13:47
          > Ale na co moze liczyc samotna kobieta z DWOJKA dzieci, niestety prawda jest okr
          > utna, podejrzewam ze nie stal za nia sznureczek zalotnikow, tylko po prostu wzi
          > ela pierwszego- jedynego ktory sie nia zainteresowal.

Tu nie trafiłaś, miała adoratorów ale nie pasowali jej więc to nie był pierwszy i jedyny który jej sie trafił. Choc może sznureczkiem się rzeczywiście nie ustawiali.
          • asmarabis Re: Facet mało sexy ale jednak... 27.09.15, 14:05
            > Tu nie trafiłaś, miała adoratorów ale nie pasowali jej więc to nie był pierwszy
            > i jedyny który jej sie trafił. Choc może sznureczkiem się rzeczywiście nie ust
            > awiali.

Ale czemu nie pasowali, az ciekawa jestem?
            Jacys mieszkajacy u mamusi czy cos?
            • azja001 Re: Facet mało sexy ale jednak... 27.09.15, 14:15
              > Ale czemu nie pasowali, az ciekawa jestem?

Myslisz, że jak kobieta samotnie wychowuje dziecko to każdy, który sie napatoczył to znak z nieba, którego lekceważyć nie można? Jak masz niefajne doświadczenia z byłym to lepiej byc samej niż z byle kim, raczej miała takie podejście, zreszta zgadzam sie z nim. Miała swoje wymagania, którym nie sprostali i tyle.
              • asmarabis Re: Facet mało sexy ale jednak... 27.09.15, 14:26
                Ojej, z ciekawosci sie pytam, jak juz zaczelas ja obgadywac na forum to nie rozumiem czemu nie chcesz tego napisac.
                Chyba to nie jest jakies niestosowne pytanie skoro sama zaczelas temat.
                Poza tym to smutne jest ze kibicujesz kolezance ktora dla pieniedzy sypia z jakims oblesnym potworem, to brzmi jak jakas forma prostytucji. Skoro ma takie stosunkowo duze powodzenie to moze powinna sie rozejrzec za kims, kto nie bedzie jej obrzydzal. Moze jej powinnas przemowic do rozumu zamiast przytakiwac.
                • dobrochna00 Re: Facet mało sexy ale jednak... 27.09.15, 14:32
                  Ależ dziewczyna nie chodzi i nie żali się, że dla kasy musi sypiać z obleśnym potworem. Po prostu jej psiapsiułce się facet nie podoba i tyle. Ona sama może w ogóle nie mieć problemu z jego wyglądem. Zresztą między niski i "trochę z nadwagą" a obleśny potwór to jest przepaść. Np. moja przyjaciółka to niewysoka kobieta i z nadwagą, a w życiu nie powiedziałabym, że jest "obleśną potworzycą" i myślę, że jej facet też tak na nią nie patrzy.
      • azile.oli Re: To raczej normalne... 27.09.15, 13:51
        To normalne, że jeśli ktoś jest po przejściach, ma dzieci, to dla pewnych osób potencjalnym partnerem nie będzie. Bo na taki związek trzeba by gotowym i nie dla każdego jest to do przeskoczenia.

• drinkit Re: Facet mało sexy ale jednak... 27.09.15, 15:00
      Moja znajoma zawsze miała wysokie wymogi względem mężczyzn (określony typ budowy, wysoki, szczupły, etc) i zwykle tacy koło niej się kręcili. Po wielu latach rozeszła się z partnerem, wymogi pozostały. Ostatecznie jest z kolesiem niższym od niej, pucułowatym, słabiej zarabiającym od niej. Ale bzyka ponoć jak złoto.
    • sid_15 Re: Facet mało sexy ale jednak... 27.09.15, 15:56
      U mnie to jest taki ton głosu, którego nie potrafię określić ani nawet zacytować, ale jakiś czas temu coś zupełnie neutralnego takim tonem powiedział do mnie mój znajomy, który zupełnie mnie nie pociąga (nie że brzydki, gruby i głupi, tylko po prostu nie) - aż podskoczyłam na krześle z wrażenia. smile
    • angeika89 Re: Facet mało sexy ale jednak... 27.09.15, 16:11
      Ja osobiście nie znam takich przypadków.
      Kiedyś pewien facet coś tam do mnie świrował (od początku byłam na nie) i pewnego razu mówi do mnie tak : "może miał bym u ciebie jakieś szanse, mam duży dom i dobrą pracę" big_grin
      Umarłam wtedy. Chciał mnie złapać na majątek.
      Żenada.
      Dodam, że był dla mnie totalnie nieatrakcyjny, a tym bardziej nie pociągał mnie seksualnie, był dużo niższy ode mnie, lekko łysiejący, ogólnie nie podobał mi się.
      Nie wyobrażam sobie związać się z kimś kto mi się nie podoba itd, tylko dlatego, że ma kase... Jak z kimś takim potem iść do łóżka? Oczy zamykać, światło gasić? To nie dla mnie...
    • szpil1 Re: Facet mało sexy ale jednak... 27.09.15, 18:00
      azja001 napisała:

> W wątku poniżej mowa o widoku facetów z dzieckiem, który działa jak afrodyzjak.
      >
      >

W przypadku Twojej koleżanki to chyba nie dziecko jej partnera tylko jego pieniądze są tym afrodyzjakiem? Gdyby nie dawał prezentów i nie fundował wyjazdów to koleżanka by się nie dała porwać żadnemu pożądaniu.
    • solejrolia Re: Facet mało sexy ale jednak... 28.09.15, 09:40
      skoro daje jej to poczucie bezpieczeństwa i ją uszczęśliwia- to czemu nie?!

może kasa to tylko miły dodatek do...nie wiem czego, może do tego, że miło im się rozmawia, może mają wspólne zainteresowania, albo dobrze im w łóżku i tam się uzupełniają?

czy znam dziewczynę, która poszła na kasę? ale tak ewidentnie? to chyba nie znam.
      może nie znam facetów bogatych, tak po prostu?

znam za to wielu nieudaczników którzy polowali na niezłą laskę,w dodatku z dość zamożnego domu. i dziewczyna faktycznie wybrała gościa ani to ładnego, biednego z domu jak mysz kościelna, i dodatku różnią się charakterami- a mimo to jest im po prostu dobrze razem, bo się uzupełniają i szanują nawzajem.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka