Dodaj do ulubionych

Groźny Arab ale i meksykański tubylec...

05.05.17, 16:13
"Mam pytanie do Rainbow Tours,dlaczego na stanowiska rezydentów w Egipcie ( a może też w innych krajach arabskich) zatrudnia obywateli pochodzenia arabskiego- czyżby chodziło o kasę? Można chyba zatrudnić polskich obywateli znających język arabski, którzy są na pewno osobami godnymi zaufania publicznego ( Arabowie takiego zaufania na pewno nigdy nie zdobędą ).W wyniku tego mamy prawdopodobnie obecną sytuacje. Proszę o krótkie wyjaśnienie ze strony Rainbow Tours.Ps.Moje zaufanie do tego operatora właśnie spadło do zera."
"Rainbow a ja proszę tak przy okazji o informację czy to normalne że rezydent był miejscowym a nie Polakiem? Czy w przypadku waszego biura to standard? Pytam bo zbliżają się wakacje i chciałabym wiedzieć jak to wygląda w Waszym biurze jako potencjalny klient .I proszę mnie nie oskarżać o rasizm jak już jedną Panią której komentarz został skasowany.Oczekuję zwykłej informacji czy jadąc z Wami np. do Meksyku będę miała rezydenta Polaka czy tubylca?"
takich komentarzy jest na stronie touroperatora multum. Matko z córką! Czego to się można o rodakach przy takiej smutnej okazji dowiedzieć...
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka