Dodaj do ulubionych

Pomysły na wieczór panieński poproszę

17.08.17, 23:30
1) Wśród zaproszonych będą dwie nastolatki co oznacza, ze alkohol pity musi być z umiarem i nie będzie zapraszany żaden striptizer.
2) Wieczór panieński odbędzie się w domu przyszłej panny młodej, która następnego dnia o 12 musi zjawić się w pracy
3) Przyszła panna młoda nie wie o tym wieczorze - świadkowa zaprasza jej przyjaciółki, organizuje jedzenie (i umiarkowane picie ) i robią młodej przyjęcie-niespodziankę.

Jakieś pomysły....co jak zorganizować...co robić....
Obserwuj wątek
    • zla.m Re: Pomysły na wieczór panieński poproszę 18.08.17, 07:16
      Na różnych panieńskich na którym byłam były takie zabawy/pomysły:
      - album ze zdjęciami panny młodej od dzieciństwa, w tym zdjęcia z chłopakami (koledzy, znajomi, byle płeć była ok) z róznymi zabawnymi podpisami (+ ewentualnie panna młoda musi o każdym z widocznych na zdjęciach facetów opowiedzieć)
      - rozmaite zabawy w stylu: czy znasz swojego faceta - pytacie najpierw jego o cokolwiek (ulubiony kolor, jej kolor oczu, jak się poznali itp.), nagrywaciie albo zapisujecie odpowiedzi, a potem ona zgaduje, co powiedział
      - ja dostałam 2 żartobliwe zestawy: na noc poślubną (mała szminka, tester perfumu, prezerwatywa itp.) i na 10 rocznicę ślubu (zatyczki do uszu, tabletka od bólu głowy, jakaś kamfora "do nacierania" itp.) - do dziś to mam na pamiątkę
      - wydrukowane i do przeczytania "obowiązki żony", takie poradniki z lat 50-tych albo porady dla żon rolnika (że trzeba się umyć i nie kłaść w pościel z brudnymi nogami)
        • iwoniaw Re: Pomysły na wieczór panieński poproszę 18.08.17, 09:56
          To była pierwsza rzecz, jaką pomyślałam po przeczytaniu posta startowego. Niespodzianka w formie "znajome urządzają bez uprzedzenia w moim (!) domu imprezę i zwalają mi się na głowę z jadłem i napojami, w dodatku w terminie, gdy następnego dnia mam być w pracy?" - chyba ubiłabym pomysłodawczynię tego "świetnego" planu. O ile oczywiście zastałyby mnie w domu, bo wszak kto powiedział, że akurat nie wzięłabym nadgodzin/nie udałabym się po pracy na spontaniczny wypad z ludźmi zza biurka na imprezę imieninową jednego z nich/nie skorzystałabym z możliwości uczestniczenia w seansie kina plenerowego/oglądania perseid w okolicy? Zresztą być może pani akurat będzie w domu - bo zaplanowała generalne porządki/farbowanie włosów/odespanie minionego intensywnego tygodnia/cokolwiek - no nic, tylko się jej z imprezą władować... uncertain
    • fil.lo Re: Pomysły na wieczór panieński poproszę 18.08.17, 09:36
      Może jakiś "motyw przewodni" pod kątem zainteresowań bohaterki wieczoru? Może ma jakieś charakterystyczne hobby? Albo ulubiony film/zespół muzyczny/kraj, kojarzący jej się z jakąś fajną podróżą? Chodzi mi o wystrój, ew. jakiś element przebrania (coś też dla niej trzeba przygotować).
    • lady-z-gaga Re: Pomysły na wieczór panieński poproszę 18.08.17, 09:57
      A musi być bardzo oryginalnie? smile bo jesli nie, to sprawdzonym pomysłem jest zaproszenie jakiejś fajnej instruktorki i zrobienie lekcji tańca. Dobrze się "sprzedaje" taniec brzucha, ale jesli przyszła panna młoda oraz koleżanki nie mają zbyt wiele talentu, ani też nigdy nie pasjonowały się żadnym tańcem, można postawić na "uniwersalny" sexi dance - to nic trudnego, nie ma w tym wielkiej sztuki, ani techniki tanecznejsmile Młode kobiety na ogół lubią takie klimaty, nawet te najbardziej drewniane czy zakompleksione rozkręcają się, kiedy nikt obcy nie patrzy.
    • obrus_w_paski Re: Pomysły na wieczór panieński poproszę 18.08.17, 13:27
      Robienie imprezy niespodzianki w domu panny młodej to głupi pomysł.
      Moje koleżanki skontaktowały się z moim facetem uprzednio i on mnie przygotował, tj upewnił się ze w sobotę o 8 rano (czyli szalona dla mnie godzina, nie wstaje przed 10) będę na nogach, w miarę przytomna i ubrana. Zeszłam z nim niby po sok pomarańczowy (rzucając ku...mi, ze dlaczego sam nie może iść do sklepu)- na dole czekały moje koleżanki, wzięły mnie na super śniadanie, super spacer po mieście po "naszych" okolicach, wspominały rożne historie, chodziłyśmy po różnych dzielnicach ze niby spacer, a potem okazało się, ze idziemy na kurs jakiegoś super wymyślnego gotowania, coś w stylu wegańskiej kuchni wietnamskiej (wymyślam teraz, ale w tych klimatach). Kurs był super, "nauczycielka" zupełnie niechcący była bardzo zabawna, zjadlysmy co przygotowałyśmy, poszłyśmy na drinka, kolejne niespodzianki typu właśnie kilkugodzinne kursy w tym właśnie jeden makijażu i tak ładnie wymejkapowane poszłyśmy na kolejne drinki już popołudniowe. Dobrze ze nie przyszło im do głowy robić czegoś u mnie, bo mieszkanie było do odgruzowania.
    • agonyaunt Re: Pomysły na wieczór panieński poproszę 18.08.17, 14:20
      Napisz może coś o pannie młodej - co lubi, czym się interesuje, co jej sprawia przyjemność. Bo tak to sobie możemy strzelać niewypałami. Akurat dla mnie wszelkie tańce brzucha czy na rurze, wieczorki z maseczkami na twarzy czy w ogóle impreza zorganizowana w moim domu za moimi plecami to akcje, które skończyłyby się bardzo niefajnie. Za to chętnie dałabym się zabrać na jakiś fajny maraton firmowy do kina, ciekawie zorganizowany scavenger hunt, ba, nawet zindywidualizowany kurs gotowania u znanego kucharza sprawiłby mi więcej frajdy, niż myzianie się po pyszczkach i pacianie kremikiem (bo tego nigdy nie robię w towarzystwie).

Może po prostu wystarczy dobra kolacja w miłym gronie, bez fajerwerków, za to w świetnej atmosferze?
    • muchy_w_nosie Re: Pomysły na wieczór panieński poproszę 30.09.18, 21:25
      Ja miałam u siebie, dziewczyny powiedziały, że robią mi panieński i mam o 18h być zrobiona, nic nie szykować bo one przynoszą. I tak zrobilam, niemąż poszedl sobie do kolegów ja wyszykowana, mieszkanie względnie ogarnięte. Zjadlyśmt przekąski, ktore dziewczyny przyniosly, wypilysmy po lampce wina i zadzwonil telefon. Dostalam nakaz ubrania kurtki i wziecia torebki i wyszłysmy przed blok, gdzie stal taki śmieszny samochod do zwiedzania wrocka ;P. Mylałam, że umrę ze śmiechu, pan nas zawiózł gdzieś do salonu masażu, cały czas pilysmy wino, po masażu ten sam samochód zawiózł nas pod klub przy wrocławskim rynku ;P. Wrócilam do domu taxą koło 5h. Było ekstra. Myślałam, że będzie typowa domówka.
    • stephanie.plum Re: Pomysły na wieczór panieński poproszę 17.10.18, 21:51
      najfajniejszy wieczór panieński na jakim byłam - mojej siostry.
      w domku z ogrodem jej przyjaciółki.
      było wicie wianków z bardzo fajnych kwiatów - zamówiłam ich całe snopy.

a potem zabawa w "kalambury". hasła do odgadnięcia były wcześniej przygotowane;
      wszystkie od frywolnych, poprzez nieprzyzwoite, do mocno koszarowych.
      panny dawały z siebie wszystko; tarzałyśmy się ze śmiechu.

...wiem, wiocha i obciach, ale wspomnienia mam cudowne.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka