Dodaj do ulubionych

Poradźcie coś - stópki dziecka

05.11.17, 09:11
Wczoraj przez przypadek dziewczynki zamieniły sobie buty. Taki sam kolor, model i rozmiar. Tylko kuzynka ma w środku wkładkę ortopedyczną. Żadna nie zauważyła że cos jej nie tak, jedna pojechała do domu a moja z koleżankami i ciocią poszły do lasu.
Po godzinie zaczęła narzekać na ból stóp, ciocia troszkę ją poniosła no ale jednak trochę waży więc większość drogi do domku pokonała sama. Oczywiście ciotka sprawdzając czy nie ma w bucie jakiegoś kamyka od razu te wkładki wyciągnęła, ale było za poźno. Do rzeczy.

Jaki macie sposób na odciski/"odbicie"? Mam jechać po coś do apteki? Jesteśmy na wyjeździe, prawie w lesie i jest niedziela, wiec pewnie najbliższe miasto byłoby grane. Całe pięty są odciskiem, głęboko pod skórą, nie tak że jest pęcherzyk który można przebić. We wglębieniu tam gdzie wkładka też odcisk. Pod dużymi palcami też sad

Córka cierpi, nie może stanąć na stopach, jak chodzi to na palcach i na zewnętrznej stronie. Nie ma żadnych otarć czy przerwanej skóry.
Wymoczyłam wczoraj w ciepłej wodzie i posmarowałam tłustym kremem. Nie mam innych pomysłów.

Pomożecie?
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka