Dodaj do ulubionych

Dorota R. zatrzymana

22.11.17, 12:38
www.plotek.pl/plotek/7,154063,22679177,dorota-r-zatrzymana-przez-prokurature.html#MT
Dziewczę za bardzo wczuło się w rolę w najnowszym Pitbullu?

News dnia, a na forum cisza!
Obserwuj wątek
    • heca7 Re: Dorota R. zatrzymana 22.11.17, 13:01
      No bo na razie niewiele wiadomo więc i ekscytować się nie ma czym wink W radiu powiedzieli, że policja przyszła po nią koło 6 rano a zostali wpuszczeni do środka o 8.30. Długo się szykowała ale w końcu celebrytka suspicious

--
      Na Halloween przebiorę się za okres. A potem spóźnię się i wszyscy będą się bali wink
      • mozambique Re: Dorota R. zatrzymana 22.11.17, 13:05
        uprzejma ta policja - w innych przypadkach wchodzą razem z drzwiami

inna rzecz ze juz Majdan nauczył sie ze z Dorotką tzreba ostroznie, dostala od niej nakaz trzymania gęby na kłódke w kwestii ich malzenstwa i grzecznei sie tego trzyma

--
        by Niezatapialna Armada :
        "Ptak zamachał skrzydłami i odleciał. Czymże , ach czymże byłby bez skrzydeł?"
        Nielotem? Pingwinem, strusiem? Jest wiele możliwości.
        Na przykład Kiwi.
        • fadilla Re: Dorota R. zatrzymana 22.11.17, 13:15
          mozambique, podobnie Nergal, ani słowa nie piśnie, a gdy przypadkiem byli na tej samej imprezie zwyczajnie przed nią uciekł.

--
          W Iranie obowiązuje prawo szariatu, a z tym prawem się nie dyskutuje. by lady-z-gaga
          • mozambique Re: Dorota R. zatrzymana 22.11.17, 13:35
            ale w swojej ksiażce cos tam napisal o tym związku
            a Majdan - trzęsie gaciami jak rzadko

--
            Na przykład Kiwi.
            • aerra Re: Dorota R. zatrzymana 22.11.17, 14:12
              Majdan to chyba bardziej trzęsie gaciami przed obecną żoną. Dawno takiego wzorowego pantoflarza nie widziałam wink
              Ciężko więc chyba stwierdzić, czy to ze względu na obecną czy poprzednią woli udawać, że tematu nie ma wink
              • mozambique Re: Dorota R. zatrzymana 22.11.17, 14:14
                jeszce zanim zostałe panem Rozenkiem baaardzo sie pilnował zeby ani słówko o doduni mu nie uleciało

--
                Na przykład Kiwi.
      • fadilla Re: Dorota R. zatrzymana 22.11.17, 13:13
        Haha, myślę ze Vega powinien taka scenę umieścić w swoim kolejnym filmie.

Pewnie tez Szulim na ten news zaciera ręce. Tylko ona miała odwagę się jej postawić, wszyscy inni byli zastraszani.
        Ciekawe czy Dodzia spokornieje po odsiadce? Mogła se tylko byc pyskata i bezczelna, i wieść to swoje niezrównoważone życie, ale przegięła napuszczając na byłego gangsterów.

--
        W Iranie obowiązuje prawo szariatu, a z tym prawem się nie dyskutuje. by lady-z-gaga
        • mozambique Re: Dorota R. zatrzymana 22.11.17, 13:36
          Szulim po prosru stac na to by jej sie postawic

--
          Na przykład Kiwi.
          • anetapzn3 Re: Dorota R. zatrzymana 22.11.17, 13:41
            mozambique napisała:

> Szulim po prosru stac na to by jej sie postawic
            >

Jak jej się Szulim postawiła, nic nie wiem...

--
            A PiS Polacy sami wybrali w wyborach. To nie Tuska wina, że ma głupi naród. by sumire
            • mozambique Re: Dorota R. zatrzymana 22.11.17, 13:42
              poszła do sądu

--
              Na przykład Kiwi.
              • anetapzn3 Re: Dorota R. zatrzymana 22.11.17, 13:50
                fadilla napisała:

> Założyła jej sprawę o pobicie
                >
                Ale jak napisałam wyżej sąd apelacyjny uchylił wyrok skazujacy Dodę...więc to żadne zwycięstwo Szulim.

--
                A PiS Polacy sami wybrali w wyborach. To nie Tuska wina, że ma głupi naród. by sumire
    • mary_lu Re: Dorota R. zatrzymana 22.11.17, 13:07
      Wjazd na chatę o 6 rano? Nie można było wysłać wezwania? Traktowanie celebrytki z zaburzeniami osobowości, która napastowała swojego faceta jak szefa grupy przestępczej co najmniej... brawo prokuratura.
      • ente2211 Re: Dorota R. zatrzymana 22.11.17, 14:11
        Msci się, bo sie nie zgadza na szantazowanie? I po co podkreslasz, że Arab? Gość jest urodziny w Polsce, w polsko-syryjskim małżeństwie.

Poważnie to napisałaś? Bo mam nadzieję, że to jednak słabe trollowanie
      • nolus Re: Dorota R. zatrzymana 22.11.17, 15:36
        18lipcowa3 napisała:

> Arab sie msci. niestety
        >
        Trafiła kosa na kamień. To było widać od razu, jak tylko zaczęli ze sobą być- ten cały Haidar od razu wygląda na takiego, co nie odpuści, więc to co teraz się dzieje, nie jest zaskoczeniem. Jeśli faktycznie teraz jednak Dodzie wsypał jej obecny, to już w ogóle kapota. Mozna uznać, że jej kariera medialna właśnie się zakończyła.Chyliła się ku upadkowi od kilku lat, sprawa z pobiciem Szulim stała sie tym "jednym mostem za daleko" i teraz proszę, mamy spektakularny koniec.

--
        "Nie ma niczego w umyśle, co nie istniałoby w zmysłach."
          • nolus Re: Dorota R. zatrzymana 22.11.17, 16:02
            nathasha napisała:

> Ee, sadzisz? Niewazne jak sie mowi, wazne ze sie mowi. Tbp przygarnie i taka pr
            > omocje urzadzi ze klapki pospadaja

Doda od kilku lat nie jest już popularna i ma bardzo zły PR. Nie wiem w sumie kiedy się to wszystko zaczęło tak naprawdę, bo gdzieś tam po rozstaniu z Nergalem przestałam się zagłębiać w plotki na temat jej osoby. Prawda jest taka, że rozrabiała ostro i nie ponosiła za to żadnych konsekwencji - wdała się w bójkę z raperami z Grupy Operacyjnej, potem pobiła Monikę Jarosińską oraz nawet swojego byłego już menadżera. Pewnie było coś jeszcze, ale mi umknęło smile To nie były osoby szczególnie znane i nie miały takiej medialnej siły rażenia, dlatego uchodziło jej to na sucho. Były też oczywiście już chamskie popisy z "upokarzaniem" w tv Jusi,Edyty Górniak czy Przemysława Salety. Wg mnie ta kobieta żyje po prostu tylko w swoim świecie, w którym może dowolnie rozstawiać innych po kątach, obrażać i ośmieszać,a nawet pobić - i to wszystko bez żadnych konsekwencji. Niestety wychodzi na to, że miała swój złoty czas, to jej krzykliwe chamstwo nieźle się sprzedawało, a większość niestety wchodziła jej w odwłok z hektolitrami wazeliny, niektórzy pewnie faktycznie ze strachu tongue_out Powiem szczerze, że nie wiem, gdzie i kiedy nastąpiło to pierwsze mocniejsze tąpniecie/załamanie się jej kariery, bo do momentu rozstania z Nergalem chyba było jeszcze ok. Wiem tylko tyle, że z biegiem czasu chamstwo Dodzi zaczęło męczyć - prostacki język, wulgarny sposób bycia oraz pewna "krótkowzroczność" w ocenie własnej osoby. To wszystko razem zaczęło ludzi drażnić i niestety pani Dorota R. zaczęła się stawać coraz mniej popularna. Z biegiem czasu oczywiście zaczęło to do niej docierać, próbowała jakoś łagodzić swój wizerunek, ale niestety - jej charakter jest trudny do zdławienia, bo ona...po prostu wg samej siebie, nie robi NIC źle.Wejdź na popularny serwis plotkarski z inf./plotkami na jej temat - w sieci jest na nią tak ogromny hejt od kilku lat, że sorry...nikt by tego nie uniósł i ona tez nie jest z kamienia. Jej jedyny problem polega na tym, że ona w swojej własnej ocenie jest "w porządku" - robi co trzeba i nie krzywdzi innych (a tylko tych co na to zasługują zapewne), tylko po swojemu "wymierza sprawiedliwość". Tacy ludzie uczą się czegoś tylko wtedy, kiedy zostają całkowicie "wyuoutowani" z otoczenia albo jak lądują w więzieniu. Sądzę więc, że pani Dorota R. na kilka lat może się pożegnać z show-biznesem.

--
            • volta2 Re: Dorota R. zatrzymana 22.11.17, 17:24
              zaczęło się od sprawy z szulim, która chyba żeby utrzeć nosa dodzie specjalnie zgodziła się zostać panią prezesową(bo innycyh walorów u tego pana próżno szukać)

dzięki temu jest w zasadzie oficjalny zakaz na dodę w tvn i wszystkich jej pokrewnych stylach.

a trzeba przyznać ze tvn w promowaniu nonemów jest bardzo dobry, w promowaniu rozenków itp wręcz wyśmienity.
              myśle, że od tego momentu pr dody zaczął siadać.

• lauren6 Re: Dorota R. zatrzymana 22.11.17, 17:30
                Oj tam zakaz w tefałenach. Dzisiaj Doda jest bohaterką wszystkich serwisów:
                www.tvn24.pl/dorocie-r-grozi-piec-lat-wiezienia-wyszla-za-kaucja-ma-zakaz-opuszczania-kraju,792286,s.html

Btw to nie było tak, że Dodę wypromował program Bar z Polsatu? Nie dziwne, że tvn woli promować własne gwiazdy, nie konkurencji.
                • riki_i Re: Dorota R. zatrzymana 22.11.17, 20:56
                  lauren6 napisała:

> Btw to nie było tak, że Dodę wypromował program Bar z Polsatu?

Tak, zasłynęła tam faktem bzykania się w kiblu z jakimś uczestnikiem. Potem pojawił się też w tym programie z wizytą Majdan , któremu wniesiono Dodę w samych stringach, całą opryskaną bitą śmietaną ze spreya. To miał być taki "tort urodzinowy" dla Radzia i w ten sposób się poznali. Stacja pokazała oprócz śmietany wzgórek łonowy Dody z tatuażem (potem prezentowała go także u Kuby Wojewódzkiego na zbliżeniu, a pytana o seks w toalecie skomentowała go stwierdzeniem "bo mi się bzykać chciało").

Btw dekadę temu latały dużo bardziej hardkorowe programy telewizyjne niż teraz, nie było scripted docu i aranżowano prawdziwe sytuacje. Nigdy nie zapomnę, jak we wspomnianym "Barze" wpierw pokazano najazdem kamery rozanieloną minę pewnego czereśniaka, któremu inna uczestniczka robiła loda, a potem w trakcie emisji na żywo Ibisz zadzwonił do jego żony z prośbą o komentarz. No to było naprawdę mocarne!
                    • riki_i Re: Dorota R. zatrzymana 22.11.17, 21:34
                      Aaaa, niejaki Grzegorz Markocki i Iza Kowalczyk (nie pamiętałem nazwisk, ale wujek google od razu wypluł). Daremna to była para, trochę na siłę to zrobiono by podbić bębenek programu ("pierwszy ślub w polskim reality show").

--
                      "Demokracja" na ematce - ban na IP za poglądy.
                      • nolus Re: Dorota R. zatrzymana 22.11.17, 23:29
                        riki_i napisał:

> Aaaa, niejaki Grzegorz Markocki i Iza Kowalczyk (nie pamiętałem nazwisk, ale wu
                        > jek google od razu wypluł). Daremna to była para, trochę na siłę to zrobiono by
                        > podbić bębenek programu ("pierwszy ślub w polskim reality show").
                        >

Ja ich pamiętam ! Koleś z tego co kojarzę marzył o karierze muzycznej chyba? Chyba nagrał jakiś singiel, ale przeszło to oczywiście bez echa. Ja go zapamiętałam jako gościa o niesamowicie irytującym głosie oraz irytującym zachowaniu, z apetytem na bycie wielkim showmanem. Z niego to taki showman był i talent wokalny, jak dla mnie w sam raz na wesele w remizie...Ciekawe w sumie jak mu się życie potoczyło. Jego małżonka Iza to była raczej typowa blachara tongue_out Z resztą do tego typu programów zawsze ciągnęły blachary, czy dzisiaj Karyny i Sebixy. Pamiętam ten ślub przed kamerami i okładkę w jakiejś "Gali" chyba. Boże, ile ludzie są w stanie zrobić dla pieniędzy...Małżeństwo dzisiaj istnieje? tongue_out

Z uczestników pamiętam jeszcze taką niebrzydką babkę, która się nazywała Magda Modra chyba? Też pani blachara niestety,sam wyraz twarzy to mówił...Wiem, że potem jakoś dryfowała na obrzeżach show-biznesu, chyba próbowała zaczepić się w Polsat Cafe, a teraz chyba w ogóle słuch o niej zaginął. Pamiętam też, że Doda pojawiła się chyba również w którejś z kolejnych edycji "Baru" (ja nigdy tego nie śledziłam za bardzo, pamiętam tylko jakieś fragmenty i urywki, dlatego mogę się mylić), gdzie uczestniczką była także Frytka - wydawało mi się, że były z Dodą kompankami od wiecznego obsmarowywania innym tyłka, gadania o ciuchach,paznokciach,itd.,Pamiętam też słynną awanturę wkurzonej Frytki, która do dzisiaj jest w necie smile)) Ciekawe, co odmieniona przez ducha świętego Maja Frykowska powiedziałaby oglądając teraz na ekranie siebie sprzed lat na ekranie.

Polsat w tamtych latach naprodukował sporo programów typu reality show. Pamiętam jeszcze chyba "Łysi i blondynki" oraz "Dwa światy"? Coś mi tam kołacze w głowie, ale nawet nie mam pewności, czy to były 2 programy czy jeden i to nie czasem były pierwszymi programami tego typu w tv? Jakoś tak mi się wydawało, że wystartowały przed tvn - owskim "Big Brotherem"

--
                        • riki_i Re: Dorota R. zatrzymana 22.11.17, 23:56
                          Tak, usiłował śpiewać i dokonał tyle, że wygrał Szansę na sukces swoim wykonem utworu Krawczyka "Ostatni raz zatańczysz ze mną". Z panną się szybko rozwiódł, o ile pamiętam. Facet jest już dziś po 40-stce, więc raczej w celebryckim szołbizie ma pozamiatane.

Magda M. to córka złotnika z Poznania, ona była w tym shicie "Łysi i blondynki" i w którymś "Barze" chyba. Potem dopadła forsiastego gościa, co to chciał ją wypromować na gwiazdę dance. Zaciążyła z nim i w tabloidach umieszczała swoje nagie zdjęcia w zaawansowanej ciąży. Podobno ma etat w jakiejś trzeciorzędnej odnodze polsatu. Pamiętam jej rozmowy w jakimś reality, gdzie była powiernicą pewnego pana, który ciągle gadał o tym jak to cierpi z powodu braku bzykania. Dzisiaj to już wizualnie taka kobyła-rozklapicha, a do powiedzenia ma jakieś mundrości cioci kloci z dupy wzięte. Ostatni jej rajd po mediach jaki pamiętam to "mrożące krew w żyłach" opowiadanie o swoim wypadku samochodowym.

"dwa światy" to miała być polska , przaśna odpowiedź na big brother. dwa domy funkcjonujące w systemie całodobowego podglądu, jeden niby ultra luksusowy, drugi ekstremalnie prymitywny. nic z tego nie wyszło, na luksusie poskąpili i nie było go wcale widać, ten drugi dom z kolei wcale nie był taki okrutny dla uczestników. była totalna nuda, zero dramaturgii i pełna klapa

--
                        • black_magic_women Re: Dorota R. zatrzymana 23.11.17, 15:12
                          nolus napisała:

> Z uczestników pamiętam jeszcze taką niebrzydką babkę, która się nazywała Magda
                          > Modra chyba? Też pani blachara niestety,sam wyraz twarzy to mówił...Wiem, że po
                          > tem jakoś dryfowała na obrzeżach show-biznesu, chyba próbowała zaczepić się w P
                          > olsat Cafe, a teraz chyba w ogóle słuch o niej zaginął.

Wypowiada się w TVN na rożne tematy smile
                          • lauren6 Re: Dorota R. zatrzymana 23.11.17, 17:40
                            Wyrobiła się. Ja ją pamiętam, bo kilka lat temu miała z dzieckiem nieprzyjemny wypadek samochodowy. Tak mnie uderzyło, że jedna blachara z Baru poszła w stronę normalnej kobiety, druga z roku na rok staje się coraz większą patologią.
                    • lauren6 Re: Dorota R. zatrzymana 22.11.17, 21:39
                      To ja nie pamiętałam ani ślubu, ani loda. Pamiętam tylko, że Doda strasznie dochrzaniała się do jakiejś Dobrusi i zaszczuła dziewczynę. Potem tylko się dziwiłam, że takie wulgarne i agresywne czupiradło robi karierę w szołbiznesie.
                      • regina-phalange Re: Dorota R. zatrzymana 22.11.17, 22:16
                        Btw. nigdy nie mogłam ogarnąć jak Doda, wtedy jeszcze przed interwencjami estetycznymi, z typowo kartoflaną urodą - że nawiąże do wątku o mężczyznach - średnią figurą i stylem tandeciary, mogła być uważana za urodziwą.
                        • nolus Re: Dorota R. zatrzymana 22.11.17, 23:43
                          regina-phalange napisała:

> Btw. nigdy nie mogłam ogarnąć jak Doda, wtedy jeszcze przed interwencjami estet
                          > ycznymi, z typowo kartoflaną urodą - że nawiąże do wątku o mężczyznach - średni
                          > ą figurą i stylem tandeciary, mogła być uważana za urodziwą.

Hmm, wg mnie nie była aż taka kartoflana, ale mi rzuciła się w oczy właśnie przede wszystkim jej sylwetka - nie byłam zdziwiona,jak się okazało że jest córką kulturysty.Pamiętam taki odcinek "Baru" - pokazywali wszystkich uczestników w studio i Doda była ubrana w górę od bikini i plisowaną mini - spódniczkę,a na głowie miała 2 długie kitki. Pląsała tam radośnie, robiąc za głupkowatą trzpiotkę i w oczy rzucał się kompletny brak biustu i szeroka talia.Wydaje mi się właśnie, że na jakimś etapie "Baru" miała jeszcze swój naturalny rozmiar stanika wink Na pewno poczyniła spory progres wyglądowo, trzeba jej to oddać - dość szybko poprawiła sobie nos, a piersi to wiadomo "must have" w przypadku tego typu osób. Ale zapamiętałam Dodę wtedy jako taką dość krępą, masywną i grubo ciosaną, niestety. Potem ten lans z Radziem też nie był najlepszy - tandetny odcień blondu na głowie, cienkie brwi i oczywiście opalenizna typu "zatrzasnęłam się w solarium".Przez krótki okres czasu, to można nawet powiedzieć, że to nawet Majdan był atrakcyjniejszy, ale szybko mu to przeszło tongue_out To Maja Sablewska zrobiła z Dodzi człowieka - ta Majka, która sama dzisiaj wygląda raczej jak karykatura (osobliwie śmieszne w sumie)..

--
                          • riki_i Re: Dorota R. zatrzymana 23.11.17, 00:08
                            Pomijając kompletny brak biustu, to najgorsze u niej zawsze były nogi - krótkie, jak u kaczki. Twarz szybko poprawiła, choć te chamskie buraczane rysy przebijają do dzisiaj. To jest taki typ prowincjonalnej panny, co się przy sobocie nawala z konkurentkami pięściami w kiblu na dyskotece. Jej olbrzymia popularność w poprzedniej dekadzie wiele mówiła o naszym społeczeństwie.

--
                            • nolus Re: Dorota R. zatrzymana 23.11.17, 01:58
                              riki_i napisał:

> Pomijając kompletny brak biustu, to najgorsze u niej zawsze były nogi - krótkie
                              > , jak u kaczki. Twarz szybko poprawiła, choć te chamskie buraczane rysy przebij
                              > ają do dzisiaj.

Natury nie oszukasz, ale robi co może, żeby ten defekt ukryć (szpilki non - stop smile ) i nadrabia zadbanym ciałem i jednak zgrabnością przecież. A co do rysów to cóż - Gosia Rozenek znalazła takiego chirurga, który zmienił jej kształt i wielkość oczu, na ostro zarysowaną żuchwę nic już nie poradzisz.Wiadomo, że wygląda lepiej niż za swoich "początków" w show - biznesie i wg mnie progres był jednak spory.

To jest taki typ prowincjonalnej panny, co się przy sobocie naw
                              > ala z konkurentkami pięściami w kiblu na dyskotece. Jej olbrzymia popularność w
                              > poprzedniej dekadzie wiele mówiła o naszym społeczeństwie.
                              >
                              Tak, ona ma to wypisane na twarzy. Jest takim totalnie przejaskrawionym typem idealnym do jakichś psychologiczno - socjologicznych charakterystyk/portretów. Wg mnie nie stoi nawet daleko od tych biednych ludzi z dokumentów typu "Chłopaki do wzięcia" czy "Czekając na sobotę" - jest np. podobnie ciekawa do rozpracowania tongue_out Zawsze mi się śmiać chciało, jak ją Wojewódzki do swojego show zapraszał - tylko usiadła na kanapie i od razu to, co zawzięcie chciała ukryć, było widoczne "czarno na białym".

> Jej olbrzymia popularność w
                              > poprzedniej dekadzie wiele mówiła o naszym społeczeństwie.

Każda dekada ma swoją "gwiazdę", będącą chyba jakimś produktem ubocznym gustów i przekonań panujących w społeczeństwie,czy jak to tam inaczej określić. Jeżeli gwiazdą poprzedniej dekady była Dodzia, to gwiazdą dzisiejszej jest bez wątpienia Natalia Siwiec. W sumie obie trochę łączy, co daje podobny przepis na gwiazdę - przaśną dziewucha z prowincji, niespecjalnie mądrą ale też nie najgłupszą,gadającą co jej "ślina na język przyniesie" i odpowiednio głupkowato radosną /rozwrzeszczaną,a także choć trochę pyskatą.Promocja idzie pełną para kiedy się do tego jeszcze doda drogie i markowe ciuchy, epatowanie golizną i trochę głupich tekstów o seksie. No i operacje plastyczne - Dodzia to jakoś nieśmiało chyba wprowadziła na rynek, ale Natalka już w zasadzie jedzie w tym temacie po bandzie, co faktycznie przekłada się na sukces i odpowiednie zyski.No i już niejeden raz się zastanawiałam nad tym, że faktycznie ich popularność niestety coś o nas mówi, ale wolę się jednak skupiać na czasie teraźniejszym i dzisiaj patrząc na upadającą gwiazdę Dody można stwierdzić tyle, co już wcześniej napisałam - ludzi drażni chamstwo,prostacki sposób wypowiedzi, jeżdżenie po oponencie w dyskusji jak "po łysej kobyle" i próby rozjeżdżania go walcem już na samym starcie, nie dając mu w ogóle dojść do głosu. Ogólnie rzecz biorąc obecnie DRAŻNI w mediach mało kulturalny sposób wypowiadania się , postępowania i pewna bezceremonialność, typowa dla ludzi bezkrytycznych, którym się wydaje, że "inteligencja = chamstwo" i że używając takich środków będą "górą".Oczywiście to bardzo proste wytłumaczenie z mojej strony, ale odzywki Dody były jeszcze prostsze i niestety wcale nie inteligentne smileBył jednak czas, że ludziom się to podobało, a dzisiaj no cóż...To co było najsilniejszym orężem Dody i przy okazji jej znakiem rozpoznawczym - ta bezczelność i chamstwo, to dzisiaj się już ludziom przejadło. Wystarczy spojrzeć jaki ostry hejt leci na nią w sieci i to trwa już kilka lat !!! Społeczeństwo jakoś tam powoli, ale to powoli idzie do przodu (choćby mentalnie), szuka nowych wzorców i "idoli" i jest to oczywiście zupełnie naturalne i typowe, bo przecież "wszystko płynie",itd. smile)) . No i odrzuca się stare gwiazdy, które zatrzymały się mentalnie w czasach swojego największego "prosperity". Kolejna gwiazda/idolka musi być już oczywiście trochę inna i Natalka doskonale o tym wie - jest bardziej kulturalna, może i głupsza, ale przynajmniej odpowiada na pytania bardziej grzecznie i nie obraża innych. Ale jeśli mam być szczera, to wiedząc o tym, że kariera i popularność Dody to był znak minionych czasów, to ech...nie chcę wiedzieć, co może mówić o naszym społeczeństwie kariera Natalii Siwiec. Bo wcale nie uważam, że dzisiaj jest lepiej i że jej kariera mówi o nas coś lepszego. Wg mnie nie mówi...

• regina-phalange Re: Dorota R. zatrzymana 23.11.17, 12:42
                                Jednak Siwiec bardziej umiejętnie prowadzi swoja karierę czy też "karierę" (bo słyszy się to i owo, jak zaczynała, z resztą pewnie nie jest w tym osamotniona) lub po prostu, w przeciwieństwie do Dody, jest zrównoważona emocjonalnie. No i przed operacjami była ładną dziewczyną. Teraz przesadza z pompowaniom tego i owego, ale urodę nadal widać - gdyby zatrzymała się w pół drogi, to byłaby piękna. A Doda chyba rzeczywiście przetarła w Polsce szlaki dla celebrytów, którzy są znani z tego, że są znani i jadą na chamstwie, bezczelności, głupocie. Po drodze było kilka innych, np. Jola Rutowicz czy Iwona Węgrowska, czyli świetny głos znany z telenowel życiowych i porażek chirurgii plastycznej.
                                • nolus Re: Dorota R. zatrzymana 23.11.17, 23:11
                                  regina-phalange napisała:

> Jednak Siwiec bardziej umiejętnie prowadzi swoja karierę czy też "karierę" (bo
                                  > słyszy się to i owo, jak zaczynała, z resztą pewnie nie jest w tym osamotniona)

Serio, myślisz, że ona to wszystko sama robi? smile No coś Ty, gdyby ona dbała o swoją karierę tylko i wyłącznie sama to:

a) jej kariera raczej w ogóle by się nie rozpoczęła. Ja pierwszy raz usłyszałam o niej jakieś 8 lat temu chyba , jakoś przed 2010 r. - była wtedy "modelką" reklamująca bieliznę i stroje kąpielowe. Opinie na jej temat nie były szczególnie pochlebne, a pochodziły z 2 odmiennych tematycznie for internetowych - nie było to nic szczególnie złego, ale pozytywnego też nie smile

b) No jakoś, jakoś może by wypłynęła, wykorzystując jakąś "lukę" na rynku, ale jej kariera nie potrwałaby dłużej niż 3 lata.

Natalka to dobrze obmyślony produkt marketingowy, który ma się sprzedawać i zarabiać pieniądze. Jej kariera została dobrze przemyślana i zorganizowana, od A do Z właściwie. W odpowiednim momencie wstrzeliła się w polski show - biznes z dużą parą i może faktycznie ktoś wyczuł, że będzie zapotrzebowanie na taką "gwiazdę"? W tym wszystkim nie ma za dużo naturalności, można odnieść wrażenie, że jej wypowiedzi też są czasem przez kogoś konstruowane (w sensie sposób wypowiedzi jest jej, wiadomo że gada coś "po swojemu", ale wskazują jej co ma mówić, a czego nie). Ta kobieta to produkt, obliczony na generowanie zysków. Ten jej facet to coś tam robi, ale raczej z niego taki pseudo -menago. Za jej sukcesem ewidentnie stoi jakaś osoba badź też osoby, które sterują wszystkim "w ukryciu". Może przesadzam, ale wydaje mi się, że tak właśnie jest. I ktoś trochę w to zainwestował - czasu i pieniędzy.

No i
                                  > przed operacjami była ładną dziewczyną. Teraz przesadza z pompowaniom tego i o
                                  > wego, ale urodę nadal widać - gdyby zatrzymała się w pół drogi, to byłaby piękn

Generalnie wolę się nie wypowiadać na temat urody mocno solariowej, pełnej wypełniaczy i innych pomocy medycyny estetycznej bądź chirurga.Oceniać też nie będę - wygląd tak mocno przekształcony nie jest wg mnie do oceniania, oceniać mogę czyjąś naturalną urodę, ewentualnie z jakimiś skromnymi poprawkami, których za mocno nie widać,typu lekka korekta nosa,uszu, itd. Ale ja nie jestem obiektywna w ogóle - dla to mnie to jest taki polski odpowiednik Katie Price, czy jak jej tam smile Uroda, której w zasadzie nie toleruję, dlatego za często nie spoglądam.

> a. A Doda chyba rzeczywiście przetarła w Polsce szlaki dla celebrytów, którzy s
                                  > ą znani z tego, że są znani i jadą na chamstwie, bezczelności, głupocie. Po dro
                                  > dze było kilka innych, np. Jola Rutowicz czy Iwona Węgrowska, czyli świetny gło
                                  > s znany z telenowel życiowych i porażek chirurgii plastycznej.

Hmm, to prawda, ale zobacz - te inne już się nie utrzymały.Ba, w ogóle nie były na topie, tylko funkcjonowały trochę jako takie negatywne zjawiska a 'la freak. Myślę, że jeśli chodzi o Dodę, to ludzie kupili ją, bo była po prostu szczera smile)) W sumie wizerunek to ona sobie faktycznie wymyśliła sama, a jak wiemy ludzie, a może zwłaszcza Polacy nie tolerują sztuczności, hipokryzji,itd. Oczywiście od kilku lat i ona na pewno wizerunkowo próbowała korzystać z czyichś rad, może jakaś agencja PR - owa próbowała trochę jej oszlifować, ale chyba nie wyszło.Mi się trochę śmiać chce, bo jakiś czas temu natknęłam się na wywiad z jej udziałem (dostępny na YouTube) sprzed kilku lat chyba i opowiadała właśnie, że to ona zapoczątkowała trend dziewcząt w show - biznesie, które lubią i noszą markowe ciuchy, mają seksowny wizerunek i nie wstydzą się odkrywania ciała oraz nagości. Ona to wprowadziła na salony, bo wcześniej tego nie było wink)) No ciekawe, na kim się wzorowała - tandetna zżyna ze Spice Girls, Victorii Beckham? Nie chcę już mówić, że Britney czy Christiny Aguilery smile

--
                                  • regina-phalange Re: Dorota R. zatrzymana 23.11.17, 23:42
                                    Nie, nie myślę, że sama steruje swoja karierą, a z tego co Riki pisze niżej wyłania się grubsza afera. Ale powiązania celebrytów ze światkiem przestępczym to w sumie żadne novum. Btw. do Dubaju modelki i celebrytki stręczyła chyba partnerka muzyka związanego również z Dodą.
                              • lauren6 Re: Dorota R. zatrzymana 23.11.17, 13:18
                                Ludzie mogli wybaczyć Dodzie chamstwo, ale nie wybaczą ściemy. Jak dotąd jechała na wizerunku prostej dziewczyny z sąsiedztwa co mówi to co myśli była dla ludu autentyczna.
                                Dziś opowiada, że bała się ex narzeczonego Araba, próbując grać na antyislamskich nastrojach, ale jednocześnie nie bała się podrapać temu Arabowi samochodu.

Bardzo długo pewne zachowania uchodzily jej bezkarnie, ale miarka się przebrała. Ma postawione zarzuty karne, do tego dawni fani się od niej odwrócili.

Giertych zapowiada, że będzie wnosił o zmianę kwalifikacji i wtedy Dodzie może grozić do 10 lat więzienia.
                                • mama.nygusa Re: Dorota R. zatrzymana 23.11.17, 13:30
                                  Tak, ona bywa agresywna, ale ma tez dobre serce, w zeszlym roku pamietam, ze ktos organizowal spotkanie ze slawnumi ludzimi dla dzieci chorych w szpitalach i tyl;ko do, poproszona na ostatnia minute.

--
                                  "Jethon: PiS łamie konstytucję
                                  Mazurek: W którym miejscu?
                                  Jethon: Nie wiem, nie znam się.
                                  • ente2211 Re: Dorota R. zatrzymana 23.11.17, 14:20
                                    Doda nie jest jedyną znana osoba, która odwiedza dzieci w szpitalach. To po pierwsze. Po drugie - dowiedz się jak działa dobry PR. Wlasnie w ten sposob - kilka miesiecy temu przyszla na godzine, pousmiechala się jak jej kazali i to dla Ciebie dowód na jej dobre serce. Nie, to po prostu dowód na skuteczność agencji PR.
                                    A po trzecie, jak ktoś ma dobre serce, to nie lata z nożem i nie rysuje ludziom samochodów.
                                  • anetapzn3 Re: Dorota R. zatrzymana 23.11.17, 14:22
                                    mama.nygusa napisał(a):

> Tak, ona bywa agresywna, ale ma tez dobre serce

Ach to ulga, wolno jej wobec tego szykanowac, grozić, zlecać pobicia, latać z nożem OJP

--
                                    • mozambique Re: Dorota R. zatrzymana 23.11.17, 14:30
                                      ja tylko przypomne ze Kajetan P. wiersze pisał

--
                                      Na przykład Kiwi.
                              • lauren6 Re: Dorota R. zatrzymana 23.11.17, 13:24
                                > Wg mnie nie stoi nawet daleko od tych biednych ludzi z dokumentów typu "Chłopaki do wzięcia" czy "Czekając na sobotę"

W pierwszym sezonie Baru latała za jakimś patusem: spokojnie mógłby występować w Chłopakach. Więc tak, dobrze okreslilaś klimaty wink
                                • nolus Re: Dorota R. zatrzymana 23.11.17, 23:20
                                  lauren6 napisała:

> > Wg mnie nie stoi nawet daleko od tych biednych ludzi z dokumentów typu "C
                                  > hłopaki do wzięcia" czy "Czekając na sobotę"
                                  >
                                  > W pierwszym sezonie Baru latała za jakimś patusem: spokojnie mógłby występować
                                  > w Chłopakach. Więc tak, dobrze okreslilaś klimaty wink

Haha, spoko smile Ale druga strona barykady typu : piłkarze i ich partnerki, czyli WAGs to też dla mnie coś osobliwego wink))

--
                              • riki_i Re: Dorota R. zatrzymana 23.11.17, 22:38
                                nolus napisała:

> Tak, ona ma to wypisane na twarzy. Jest takim totalnie przejaskrawionym typem i
                                > dealnym do jakichś psychologiczno - socjologicznych charakterystyk/portretów.
                                > Wg mnie nie stoi nawet daleko od tych biednych ludzi z dokumentów typu "Chłopak
                                > i do wzięcia" czy "Czekając na sobotę" - jest np. podobnie ciekawa do rozpracow
                                > ania tongue_out Zawsze mi się śmiać chciało, jak ją Wojewódzki do swojego show zaprasza
                                > ł - tylko usiadła na kanapie i od razu to, co zawzięcie chciała ukryć, było wid
                                > oczne "czarno na białym".

Dodałbym, że jej największym przyjacielem jest niejaki Mariusz Ząbek , również z Ciechanowa, w pewnych kręgach znany jako "Dżaga". Facet podobno robi za drag queen , ale wypowiada się jak przegięty homo i ekscytuje plotami, które sam generuje i roznosi. Poziom Rafalali .

> > Jej olbrzymia popularność w
                                > > poprzedniej dekadzie wiele mówiła o naszym społeczeństwie.
                                >
                                > Każda dekada ma swoją "gwiazdę", będącą chyba jakimś produktem ubocznym gustów
                                > i przekonań panujących w społeczeństwie,czy jak to tam inaczej określić. Jeżel
                                > i gwiazdą poprzedniej dekady była Dodzia, to gwiazdą dzisiejszej jest bez wątpi
                                > enia Natalia Siwiec. W sumie obie trochę łączy, co daje podobny przepis na gwia
                                > zdę - przaśną dziewucha z prowincji, niespecjalnie mądrą ale też nie najgłupszą
                                > ,gadającą co jej "ślina na język przyniesie" i odpowiednio głupkowato radosną /
                                > rozwrzeszczaną,a także choć trochę pyskatą.

Natalia Siwiec to jest już półświatek, który wdarł się na salony. Ten jej mąż-menago, zwany w pewnych kręgach "Diabłem", wcześniej menadżerował jej inną aktywność. Napuścił ją też na piłkarza Damiana Gorawskiego, którego wydoiła z wszystkich pieniędzy (m.in. stracił dom). W czasie, gdy robiła za dziewczynę Gorawskiego, normalnie spotykała się ze swym Panem, czyli "Diabłem" Raduszewskim. Pa-to-lo-gia!

>. Ale jeśli mam być szczera, t
                                > o wiedząc o tym, że kariera i popularność Dody to był znak minionych czasów, to
                                > ech...nie chcę wiedzieć, co może mówić o naszym społeczeństwie kariera Natalii
                                > Siwiec. Bo wcale nie uważam, że dzisiaj jest lepiej i że jej kariera mówi o na
                                > s coś lepszego. Wg mnie nie mówi...

Tak jest.
                      • riki_i Re: Dorota R. zatrzymana 22.11.17, 22:56
                        Bez przesady z tym zaszczuciem. Dziewczyna wystąpiła później jeszcze w kilku reality shows i też dawała czadu (lesbijski związek z jakąś panną z byłego ZSRR, rozwód z mężem wraz z publicznym praniem brudów www.showmag.info/2005/10/19/dobrusia-i-tomek-publiczne-pranie-brudow/, wreszcie "ustatkowanie się" przy boku jednego z liderów dawnego Oddziału Zamkniętego, gdzie obecnie jest pseudo-menedżerką ustawicznie rozwalającą swymi intrygami kolejne składy)

--
            • riki_i Re: Dorota R. zatrzymana 22.11.17, 20:45
              nolus napisała:

> Były też oczywiście już chamskie popisy z "upokarzaniem"
              > w tv Jusi,Edyty Górniak czy Przemysława Salety.

No jeszcze była akcja z uświadomieniem opinii publicznej, że dziecko Piotra Tymochowicza (obecnie Piotra T.) i jego ówczesnej żony, nie jest jego dzieckiem, tylko jakiegoś didżeja z Radia ESKA.
              • nolus Re: Dorota R. zatrzymana 22.11.17, 23:48
                riki_i napisał:

> nolus napisała:
                >
                > > Były też oczywiście już chamskie popisy z "upokarzaniem"
                > > w tv Jusi,Edyty Górniak czy Przemysława Salety.
                >
                > No jeszcze była akcja z uświadomieniem opinii publicznej, że dziecko Piotra Tym
                > ochowicza (obecnie Piotra T.) i jego ówczesnej żony, nie jest jego dzieckiem, t
                > ylko jakiegoś didżeja z Radia ESKA.

Nie zapomniałam o tym, ale to była już trochę inna sprawa, bo z tego co pamiętam, to Piotr T. rozpoczął dyskusję (chyba niewybrednie ocenił pannę Dorotę wizerunkowo), na co Dodzia odpowiedziała mu w odwecie, żeby pilnował na czyich kolanach siada jego partnerka/żona i Piotr T. szybko wycofał z pyskówki. No cóż - akurat tutaj to on zaczął, więc racja była po jej stronie smile

--
                • riki_i Re: Dorota R. zatrzymana 23.11.17, 00:01
                  Ależ nie wycofał się! Nagrał jakieś pocieszne oświadczenie swojej ówczesnej żony , na tle "ocieplającego wizerunek" trzaskającego ognia w kominku i rozsyłał je do mediów. Dodzie też coś tam sam odpysknął , ale to ona była górą.

--
            • regina-phalange Re: Dorota R. zatrzymana 22.11.17, 20:56
              Myślę, że wypowiedzi w których Doda oczerniała przyrodnią siostrę, owoc skoku w bok jej ojca, oraz wywiad, w którym stwierdziła, ze jej matka zachorowała na raka przez Agnieszkę Szulim, także nie pomogły.
    • lidek0 Re: Dorota R. zatrzymana 22.11.17, 20:59
      Wystarczy, że na innych stronach już napisali, nie ma się czym podniecać.

--
      Lidek mama Maćka /ur.08.06.2001/
      Aniołek VIII 1996 Aniołek XI 1997 Aniołek IX 2005
      zapraszam na forum Dla starających się
      • nolus Re: Dorota R. zatrzymana 23.11.17, 00:08
        Doda to psychopatka. Już od jakiegoś czasu tak o niej myślę,nie od dzisiaj oczywiście... Śledziłam trochę jej różne poczynania od jakiegoś czasu i po dzisiejszych inf. tylko się o tym upewniam.

--
        • anetapzn3 Re: Dorota R. zatrzymana 23.11.17, 13:21
          nolus napisała:

> Doda to psychopatka. Już od jakiegoś czasu tak o niej myślę,

Ja też, ale wg. np. maniczytania Doda to gwiazda big_grin

--
          • memphis90 Re: Dorota R. zatrzymana 23.11.17, 14:48
            A Zalewska zna się na edukacji...

--
            "Nie pogardzaj drugim człowiekiem, dopóki nie poznasz jego historii. A gdy tylko poznasz, to bądź sobą i spluń" niezatapialna-armada.blogspot.com
    • tanebo2.0 Re: Dorota R. zatrzymana 23.11.17, 11:09
      www.plotek.pl/plotek/7,78649,22683823,rodowicz-skomentowala-zatrzymanie-doroty-r-moze-liczyc-na.html#Czolka3Img2 jak widać Marylka nie zawiodła. Nie dziwota - w końcu to twórczyni agro-rocka...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka