Dodaj do ulubionych

Też was wkurza RODO?

25.05.18, 01:00
Gdzie nie wejde tam mi się otwiera jakies paskudztwo. Nawet tam gdzie sie nie loguję. Lodówke strach otworzyć. W mailech to samo tylko zwykle brak mozliwosci usun konto, usuń dane. Nie przypuszczałam,ze w tylu miejscach zostawiłam email, no ale to ze 20 lat...
Obserwuj wątek
    • aguar Re: Też was wkurza RODO? 25.05.18, 07:12
      Tak, też mnie to koszmarnie wkurza.
    • tanebo2.0 Re: Też was wkurza RODO? 25.05.18, 07:17
      Nie, jestem zachwycony. Czy Polaka musi wszystko wkurzać?
    • aurinko Re: Też was wkurza RODO? 25.05.18, 07:43
      W Polsce RODO to jakaś paranoja. Przepis funkcjonuje od wielu lat w innych krajach, ale tylko w Polsce został przez ustawodawcę sprowadzony do poziomu idiotyzmu.
      • joa66 Re: Też was wkurza RODO? 25.05.18, 07:46
        Nie. Jestem zalewana takimi mailami z calego świata od 2-3 dni. Wszędzie tam gdzie zostawiłam ślad. Ba, przedwczoraj dostałam list zpewnej organizacji, normalny,papierowy, że będą wysyłać maile big_grin Maila dostałam wczesniej bo list z UK to PL szedł kilka dni .
      • ortolann Re: Też was wkurza RODO? 25.05.18, 08:25
        Przepis został teraz wprowadzony w całej UE. Więc jednak jest to coś nowego, nie tylko u nas. Choć u nas, jak każe tradycja, z każdego normalnego przepisu czy wytycznej udaje się zrobić straszydło.
    • kropkacom Re: Też was wkurza RODO? 25.05.18, 08:29
      Wkurza mnie jaranie się tym skrótem big_grin
      • pani-noc Re: Też was wkurza RODO? 25.05.18, 08:50
        ???
    • kaka-llina Re: Też was wkurza RODO? 25.05.18, 09:38
      Ja w UK i też mnie wkurza...Na maile nawet jeszcze nie patrzyłam... W pracy też mam 150 tysięcy nowych zasad, musieliśmy pousuwać wszystkie dane z twardych dysków (zostały tylko w systemie a system czasami pada, wtedy będziemy siedzieć i patrzeć się na siebie bo nic nie zrobimy). Nie można zostawiać wiadomości na biurku (np z numerem telefonu gdzie trzeba oddzwonić) tylko chować do szuflady na klucz, pewnie da się przyzwyczaić ale upierdliwe bardzo... Jeszcze się zastanawiają czy możemy wpisywać dane do systemu na podstawie rozmowy telefonicznej, czy musi być pisemna zgoda a nie mamy możliwości do wszystkich do domu jeździć, czasami możemy pomóc przez telefon i to wystarczy.
    • dziennik-niecodziennik Re: Też was wkurza RODO? 25.05.18, 09:53
      ale mozesz dane usunąć. jak nie ma takiej opcji to wystarczy napisac maila, MUSZĄ pousuwac.
    • bywalec.hoteli Re: Też was wkurza RODO? 25.05.18, 10:00
      Też wkurza smile Ale z drugiej strony dla konsumenta powinno to być dobre smile
    • mozambique Re: Też was wkurza RODO? 25.05.18, 10:00
      jestem swiezo po szkoleniu
      wniosek ? - od dzis zawodowo wchodziymy w swiat Orwella , mimo ze tzw. budżetówka i tak ma na tym punkcie ma mniejszego zayoba niz sfera przedsiębiorstw
    • nangaparbat3 Re: Też was wkurza RODO? 25.05.18, 10:04
      Ja na razie sie cieszę, bo dostanę w pracy wlasną niszczareczkę. Miodzio smile
      A bardziej poważnie - po poczytaniu najnowszych przepisów po raz kolejny dochodze do wniosku, że główną metodą protestowania powinien stac się strajk wloski.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka