Dodaj do ulubionych

Rzekomi agresywni wyborcy PO trollami PiS ?

04.08.18, 18:16
Dochodzę do wniosku, że w internecie trolle PiS mogą specjalnie udawać agresywnych, życzących śmierci Kaczyńskiemu wyborców PO, by elektoratowi PiS zohydzić opozycję, jako mająca obrzydliwych, prymitywnych wyborców. Ja też mogę za kasę wymyślić historię o przedsiębiorcy popierającym PO, który podczas Wigilii firmowej cieszył się ze śmierć L. Kaczyńskiego. A potem inni będą sobie racjonalizować, że wyborcy PO są tacy wstrętni.
Żeby nie było, to samo może robić opozycja, a na pewno robi to p. Wojciech Lemański, wymyślając fikcyjne historie o księżach wznoszących toast za Hitlera.
Ja też byłem tu oskarżany, że specjalnie przypisywałem kobietom "sucze" cechy, by sobie racjonalizować jakie kobiety są złe i okropne.
Obserwuj wątek
      • tiszantul Re: Rzekomi agresywni wyborcy PO trollami PiS ? 04.08.18, 18:36
        Podział to naturalna rzecz w demokratycznym społeczeństwie, jedność masz w Korei Północnej. Dlatego mam spory ubaw z deklaratywnych miłośników różnorodności (nie mówię oczywiście o Tobie), których przeraża zróżnicowanie poglądów, bo do tej pory wierzyli, że "zróżnicowanie poglądów" to jak w studiu w TVN - wszyscy mówią z grubsza to samo i różnią się ornamentacyjnymi detalami. Prawdziwa różnica wprawia ich w osłupienie, bo "wolne media" ich na tego rodzaju doświadczenie nie przygotowały.
    • tiszantul Re: Rzekomi agresywni wyborcy PO trollami PiS ? 04.08.18, 18:31
      > Dochodzę do wniosku, że w internecie trolle PiS mogą specjalnie udawać agresywn
      > ych, życzących śmierci Kaczyńskiemu wyborców PO, by elektoratowi PiS zohydzić o
      > pozycję, jako mająca obrzydliwych, prymitywnych wyborców

Ale kombinujesz. Zdanie na temat opozycji wyborca pis ma wyrobione i bez trolli, bo wymaga dużej niezależności światopoglądowej zagłosować na pis, kiedy wszystkie telewizje (połowa 2015) i prawie wszystkie gazety i wszystkie telewizyjno-gazetowe autorytety mówią, żeby na pis nie głosować, bo to źle. I jeszcze mówią, żeby głosować na dzisiejszą opozycję, bo to świadczy o samodzielnym myśleniu. Nie wierzycie? Tak było.
      Zgodzę się z Tobą, że prezentowane od trzech lat na ematce szaleństwo najaktywniejszych zwolenniczek opozycji może do opozycji zniechęcać, ale sądzę, że to szaleństwo akurat jest realne (indukowane przez wolne media).

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka