Dodaj do ulubionych

Czy kobiety są idiotkami (sekator)? Właściwie d...

26.02.19, 14:47
...dwie sprawy.

Uznałam, że po kilku latach korzystania z sekatorów marki Tesco po mniej niż 7 zł, postaram się przyczynić do ochraniania naszej planety i nie będę produkować śmieci, a wydam więcej w nadziei, że narzędzie posłuży mi dłużej niż sezon (co prawda musi posłużyć min. 6 lat, by się w miarę finansowo opłacało, ale luz).

I tak:

1)
Po obejrzeniu uznałam, że sekator tesco nie różni się absolutnie niczym pod względem konstrukcji, od Fiskarsa... Czy mogę mieć nadzieję, że diabeł tkwi jednak w szczegółach i ten nowy posłuży dłużej? Jak sądzicie?

2)
Zamawiałam, jak większość rzeczy przez net, zapłaciłam ok. 36 zł. I... w międzyczasie weszłam do lokalnego ogrodniczego, gdzie znalazłam - co prawda śliczny różowy, ale także Fiskarsa - za prawie 65 zł.

I nawet wolałabym różowy, ale nie widzę powodu, by za kolor liczyć sobie cenę prawie dwukrotnie wyższą.

Czy więc nas, kobiety, jako te, które w większym stopniu zwracają uwagę na wygląd, robi się po prostu w balona? Już nawet abstrahując od tego, że niby róż do nas bardziej przemawia.
Czy serio wyprodukowanie różowego sekatora jest prawie dwukrotnie droższe niż w typowych kolorach firmy, czyli w czarno-pomarańczowym?

A może ktoś wie, czy oficjalnie smile róż pociąga dorosłe osoby bardziej niż kilkulatki? Może ktoś akurat natrafił na taki temat?
Czy po prostu jestem uwstecznionym tongue_out wyjątkiem?
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka