Dodaj do ulubionych

Pierwsza dawka antydepresantu i...

23.04.19, 10:48
natychmiastowy skutek uboczny.
Lek miałam zapisany wiele miesięcy temu, ale doszłam do wniosku, że nie jest najgorzej więc po wykupieniu wylądował w szufladzie (Velaxin -37).
Niestety jestem znowu zdołowana, doszły kolejne problemy, w tym zdrowotne dla odmiany młodego członka rodziny, ciągle tylko nieszczęścia i pech za pechem, nie mam już sił.
Wzięłam dawkę 2 tabletek (tak zaleciła lekarka) do popołudniowego posiłku i od razu poczułam się bardzo źle, jakby zatruta. Cały następny dzień czułam się źle (choć trudno mi to opisać, takie dziwne wewnętrzne odczucie), do tego od razu po zażyciu bolała mnie wątroba.
Nie wiem co teraz. Czy spróbować kontynuować leczenie mimo tych skutków czy dać sobie siana.
Ktoś z Was stosował lub stosuje ten lek?
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka