Dodaj do ulubionych

Mam do Was prozbe.

27.04.19, 23:06
Nie rozwalajcie powaznych dyskusji tekstami o trollach itd.Wiadomo ze tego na sto procent nigdy nie wiemy a to powoduje ze tu nikt nowy nie przyjdzie nie podzieli sie swoja historia i nie uzyska pomocy . Negatywne reakcje tez pomagaja pokazuja bledy itd. Nazywanie kogos trollem nie pomaga a odstrasza . Jest to juz jedno z niewielu miejsc w necie gdzie mozna pogadac. Ktos uwaza ze watek jest autorstwa trolla to przeciez moze sie nie wypowiadac w nim. A juz teksty na 100% jestes trollem swiadcza o glu.... i braku wyobrazni bo swiat jest pelen tego czego nie widzielismy, nie doznalismy, nie poczulismy. Jak juz musicie to robic to zapraszam do moich watkow tam mozecie do woli ale darujcie tym co tu przychodza od czasu do czasu albo pierwszy raz i potrzebuja sie wygadac czy jakiejs tam rady.
Dziekuje.
Obserwuj wątek
    • umi Re: Mam do Was prozbe. 27.04.19, 23:15
      Popieram. Chociaz trolle też by się mogły wykazać emaptią i nie wkręcać aż tak ludzi, którzy im szczerze radzą. Nie ma sensu oskarżac kazdego, bo moze sie dostac niewinnemu. Z drugiej strony rozumiem wsciek osob, które angazują się i radzą, a potem wychodzi na to, że niepotrzebnie. To może denerwowac i budzic reakcje obronne, często potem przesadzone.
      • jola-kotka Re: Mam do Was prozbe. 27.04.19, 23:19
        Nigdy nie wiadomo czy niepotrzebnie jak 1% tego komus zostanie w glowie to juz sukces. Jak jest troll itd. To duza szansa ze taka osoba ucieknie i nawet nie przeczyta tego co zostalo mu napisane.
        • umi Re: Mam do Was prozbe. 27.04.19, 23:48
          Dlatego jeśli już w jakis watek cięższego kalibru wejdę, staram się zakladać, że jeśli nie autor, to może ktos inny w podobnej sytuacji skorzysta (a np. sam nie mialby odwagi napisać, bo o lincz tu bardzo łatwo big_grin) i odpowiadać normalnie. Mimo to rozumiem, że ktoś, kto się zaangażuje i pisze normalnie, wchodząc w wątek regularnie ( nie jak ja od święta big_grin) może się czuć z lekka nabrany. Dobrze, że ruszyłaś temat, bo to przeciez nie wina tych piszących normalnie, ze inni się nudzą i trollują (albo potrzebują tematów i trollują suspicious).
        • milamala Re: Mam do Was prozbe. 27.04.19, 23:41
          Wiesz, jolka, ten watek o synu byl rzeczywiscie slaby. Nie chce przez to powiedziec , ze takie sytaucje sa nierealne, bo dobrze wiem, ze sa realne az za bardzo. Tylko ktory psychopata przyszedlby na forum zeby to opisac. A autorka pachnie mi jakimis zaburzeniami.
        • asfiksja Re: Mam do Was prozbe. 28.04.19, 12:51
          Wyprowadziłam się z domu w wieku 21 lat. Mogłabym napisać dużo lepszy wątek trollingowy z punktu widzenia matki takiej osoby, a gdyby ktoś inny go napisał to mogłabym się w nim szczerze i w sposób pomocny wypowiedzieć. Ale do pewnego poziomu nie należy się zniżać.
          Nota bene ciebie, jola, nigdy nie uważałam za trolla. Jesteś niestandardowa, ale prawdziwa.
          • jola-kotka Re: Mam do Was prozbe. 28.04.19, 15:00
            Nie kazdy umie super pisac ja np. Nie umiem. Ale matme zrobie kazda. Tak sa tacy ludzie. Ale jak ktos inny ? Przeciez ty nie wiesz kto go napisal moze to byc zupelnie ktos nowy, moze ktos kto stale jest na forum i trzesie tylkiem przed utrata idealnego obrazka swojego zycia, bo przeciez to nie wypada jak dziecko nie pisze wypracowac na 5 stron w wieku 4 lat😀, ale tez moze byc troll a zawsze lepiej w tych trudnych sprawach zalozyc ze to jeden z tych dwoch pierwszych .
        • saszanasza Re: Mam do Was prozbe. 29.04.19, 13:21
          jola-kotka napisała:

> I lepiej ci jak napisalas ze to na sto procent troll? Udowodnij ze to troll a n
          > ie ktos z autentycznym problemem dos trudnym jak dla mnie.

Uważam, że skoro są ludzie (nie trolle), którzy świadomie popierają PIS, to i mogą znaleźć się i ludzie pokroju autorki wątku. Tu patologia i tam patologia.
          • saszanasza Re: Mam do Was prozbe. 29.04.19, 13:22
            saszanasza napisała:

> jola-kotka napisała:
            >
            > > I lepiej ci jak napisalas ze to na sto procent troll? Udowodnij ze to tro
            > ll a n
            > > ie ktos z autentycznym problemem dos trudnym jak dla mnie.
            >
            >
            > Uważam, że skoro są ludzie (nie trolle), którzy świadomie popierają PIS, to i m
            > ogą znaleźć się i ludzie pokroju autorki wątku. Tu patologia i tam patologia.
            >

Nie chodzi o jolę a o wątek z synem
          • jola-kotka Re: Mam do Was prozbe. 29.04.19, 14:26
            Sa i nie jest ich malo ,bardzo latwo dojsc czemu popieraja. Wlasnie takie miejsca jak to pokazuja ze sa ludzie co ich glowa nie ogarnia wiecej niz tu gdzie jestem co widze i co znam. Wszystko "inne" nie istnieje. Dlatego taki czlowiek on nie patrzy dalej niz tu i teraz, liczy sie dla niego to co widzi i jest namacalne. A co jest namacalne no kasa ktora rozdaje pis. Jak on ma co miesiac 500 to sadzi ze wladza super dba o dzieci itd. A jaki jest prawdziwy cel tego dawania to juz dla niego za trudne jest bo on tego nie widzi tu trzeba sie wysilic i pomyslec, cos sobie wyobrazic, zrozumiec. Wszystkie sytuacje ktore sie dzieja jak krok po kroku odbieranie wolnosci spoleczenstwu , praktycznie cofniecie sie w czasie jest czyms co trzeba zrozumiec, cos miec w glowie, troche swiat obserwowac i szkoly skonczyc ale ta szkola to nie zawsze rowna sie z inteligencja. Tego sie nie da dotknac wiec jest niezauwazalne bo nie oszukujmy sie ale dla zwyklego czlowieka wiekszosc tego co odbiera pis jeszcze nie jest.
    • tryggia Re: Mam do Was prozbe. 27.04.19, 23:21
      Fakt. Też mnie zastanawia, że trollem jest zawsze osoba, która opisze jakiś swój życiowy dramat. A że nick nieznany...
      Ja to rozumiem. Mogłabym w desperacji użyć innego nicka i opisać swój problem, by dostać kilkadziesiąt odpowiedzi. To jak terapia grupowa albo coś. Ale to nadal byłabym ja, nie troll. Teraz nie, ale z 10 lat temu pisałam na gazetowych forach o rzeczach dla mnie ważnych i trudnych i jakoś nie trollowalam.
      No, chyba że ematka jest TYLKO o polityce, jedzeniu, ubraniach na wesele i aktualnych kwestiach z nagłówków.
      P. S. prośba 😏
      • jola-kotka Re: Mam do Was prozbe. 28.04.19, 00:44
        Ja uwazam ze te zmiany nikow to glupota jest totalna. Skoro juz tu jestem i pisze to mam tez odwage napisac to co u mnie czy o mnie zlego. Tym co zmieniaja niki nie ufam tzn. Sadze ze ich historia na forum jednak odbiega od prawdy a prawda to ta pod zmienionym nikiem no ale moge sie mysli moze to faktycznie tylko wstyd czy strach przed przyszloscia na forum i wypominaniembo tu sa tacy co tym zyja.
    • milamala Re: Mam do Was prozbe. 27.04.19, 23:39
      Wiem o co ci chodzi. Mnie generanie nie interesuje czy ktos jest trolem czy nie. Rzadko ktos wystapi z takim watkiem, ze az sie zastanawiam czy jest prawdziwy. Zwykle wypowiadam sie odnosnie konkretnej sytuacji, a czy ona miala miejsce to juz mnie to nie interesuje.
        • cruella_demon Re: Mam do Was prozbe. 28.04.19, 01:10
          Ja wolę się łudzić, że to troll, a nie psychopata, który kogoś skrzywdził.
          Wątek o odrzuconym 19 latku jest koszmarny.
          Z drugiej strony, za duży w nim zlepek kontrowersyjnych ostatnio tematów. IMO z tym odrzuceniem spadku przez nastolatka to już przesadziła.
          • jola-kotka Re: Mam do Was prozbe. 28.04.19, 03:20
            Bardzo czesto w sytuacjach stresujacych awanturach itd. Krzyczy sie ze ja nic od ciebie nie chce itd. Wiec dla mnie o tym spadku nie jest czyms zaskakujacym i naprawde zaczynam myslec ze wiele osob na tym forum klepie posty zlosliwe na oslep nie myslac albo faktycznie maja jakas zakleta wizje ze swiat jest takich jak w ich czterech scianach i nic dalej nie ma. Tamten watek jest jak wyjety z zycia toksycznej rodziny i jesli trolling to kogos kto faktycznie o takim zyciu i takich relacjach ma spore pojecie ale daje jedna setna procenta ze to troll.
            • 3-mamuska Re: Mam do Was prozbe. 28.04.19, 04:37
              Dokładnie jola poza tym , ja tez uważam ze bez sensu jest pisać troll.
              I udowadniać ze to trop ,bo można pogadać o danym problemie niezależnie czy autor jest trollem czy nie.
    • lucerka Re: Mam do Was prozbe. 28.04.19, 05:49
      Popieram, muszę przyznać za samą kiedyś zakladalam wątki z opisem mojej osobistej sytuacji. Również zostałam posadzone o trolling tylko dlatego że komuś moja sytuacja wydawała się nieprawdopodobna.
      • jola-kotka Re: Mam do Was prozbe. 28.04.19, 14:53
        Ja rozumiem ze mozna uznac za nieprawdopodobne ze ufo mam w ogrodzie ale sytuacje ktora nie tylko nie jest nowoscia ale tez dosc czesto poruszana na forum? Ok nie znam z reala no ale chyba czytajac nawet to forum cos w glowie jednak powinno zostac.
    • fredzia098 Re: Mam do Was prozbe. 30.04.19, 11:54
      Podpiszę się w 100% Dodam, nie rozwalajcie wątków pisząc nie na temat i robiąc kłótnie i gównoburze między sobą. Powoli tego forum, ztych powodów nie da się już czytać.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka