Dodaj do ulubionych

Pogrzeb Staraka cd - Na bosaka i ścieżka z butów

03.09.19, 23:43
Aż ciężko uwierzyć, ale wyraźnie na zdjęciach widać ,że uczestnicy idą boso. Ciało(nie prochy) faktycznie pochowano na posiadłości Staraków. Mało smaczne to wszystko sad
"...w pogrzebie miało wziąć udział znacznie szersze grono, niż początkowo zakładano, a mianowicie około 160 osób. Gazeta przekonuje, że wszyscy żałobnicy byli boso, a buty ustawione były w stronę przystani i jeziora, w którym zginął Piotr.

Po pochówku odbyła się stypa, podczas której serwowano wino, dania z ryb, kaczkę z jabłkami i kluski śląskie. Na stołach nie zabrakło też wiejskiego jadła z kaszanką z cebulą i smalcem z chlebem i ogórkiem na czele. Wszystko zwieńczyło wielkie ognisko.
Tabloid podaje, że krótko po stypie Jerzy i Anna Starakowie wsiedli w helikopter i polecieli na lotnisko. Stamtąd mieli udać się na Sycylię, by tam w spokoju przeżywać ten trudny czas żałoby."

Czytaj więcej na www.pomponik.pl/plotki/news-tabloid-zdradza-szczegoly-pogrzebu-piotra-wozniaka-staraka-b,nId,3183171#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka