Dodaj do ulubionych

o czym marza 11-12 latki?

09.12.19, 10:00
przepraszam za kolejny prezentowy watek

moje dzieciatko zapytane co chce od mikolaja stwierdzilo ze nie wie co bo nie oglada reklam (o to jak reklama kreuje nasze potrzeby suspicious)

po glebokim (kilkudniowym) namysle I intensywnym ogladaniu you tuba wymylila ze chce robota novi I ksiazke

to juz zakupione, ale chcialabym dorzucic jakas niespodzianke... pomozecie ?
Obserwuj wątek
    • andaba Re: o czym marza 11-12 latki? 09.12.19, 10:43
      Biżuteria lub materiały do jej robienia.
      Sprzęt sportowy typu rolki, piłka (jak ma z kim grać)
      Ubrania (ale dla mnie ryzykowne, chyba, że sie zna gust na 100% - bo ja z moimi córkami to mam tak, że jak w sklepie są trzy rzeczy, które określiłabym mianem "ohydne", to im sie podobają (nawet jak nie zdradzam swoich poglądów, więc efekt "na złość mamie niech wyglądam jak ślora" odpada.
    • mebloscianka_dziadka_franka Re: o czym marza 11-12 latki? 09.12.19, 10:48
      Skoro dostanie to co sobie wymarzyła, to dodatkowy prezent może być jakiś bardziej praktyczny, np. fajny kalendarz z miejscem na swoje zapiski, albo taki do powieszenia na ścianę, albo jakieś puzderko czy szkatułka na duperele, albo lusterko ozdobne, no generalnie coś bardziej użytkowego smile
    • aguar Re: o czym marza 11-12 latki? 09.12.19, 11:02
      Mój syn (zbliża się do 11) marzy o tym, aby później chodzić spać, więcej grać w gry komputerowe, być dobry w Brawl Stars, nie mieć zadań domowych, często spotykać się z kolegami, w przyszłości zostać programistą itd. Ma komputer stacjonarny, laptopa, niezły telefon. Wg niego ubrania czy sprzęt do uprawiania sportu nie nadają się na prezenty, bo my mu to i tak musimy kupowaćsmile Też trudno coś wymyślić. Niektórzy jego koledzy mają podobnie. Takie czasy? Taki wiek? Takie niematerialistyczne egzemplarze nam się trafiły?
        • eliszka25 Re: o czym marza 11-12 latki? 09.12.19, 14:12
          Moje chłopaki (10 i 13 lat) zimą uwielbiają wdzianka tego typu
          www.bonprix.ch/produkt/kapuzensweat-overall-aqua-952539/#image
          Cały weekend potrafią w tym przechodzić.
          Akurat ten z bonprix jest taki sobie, ale w sklepach stacjonarnarnych widziałam też fajne takie bardziej pluszowe i w motywy świąteczne. Najczęściej można je znaleźć w dziale z piżamami.
        • mikams75 Re: o czym marza 11-12 latki? 09.12.19, 15:36
          w ktoryms watku juz odpisywala, nie pamietam komu smile
          prosze, z zalando
          www.zalando.pl/odziez-damska-bielizna-nocna-komplety/

w roznych sklepach jest pod roznymi kategoriami, czesto jako pizama, choc do spania to jest za cieple
          na amazon tez jest sporo, pod haslem onesie
          11-12 latce przecietnego wzrostu spokojnie mozna juz kupic dorosle xs lub s., to jest fajne jak jest luzne.
    • monique_alt Re: o czym marza 11-12 latki? 09.12.19, 12:34
      Moge ci napisac co chciał mój 12-latek.

Kapodaster i kostki do gitary.
      Deskorolkę i ochraniacze. Kijki narciarskie.
      Model do sklejania Sokół Millenium (będą w najbliższy czwartek w Lidlu).
      Grę na PC'ta.
      Lego Avengers.

• kornelia_sowa Re: o czym marza 11-12 latki? 09.12.19, 12:50
      Mój syn( -12 lat w styczniu) chciał:
      fajny (męski!) brelok i smycz, budzik, koszulę modną (za duże ryzyko- nie odważę sie bez niego smile), kule do kąpieli ( a najlepiej zestaw do samodzielnego zrobienia), T-Shirt z ekipatonosi, karta do empiku, głośnik JBL, kartę magiczna, sweter, niespodziankę !!!!

Jako niespodzianka robić będzie zestaw puzzli 3 d podświetlane- wieża Eiffla
      • czarna_kita Re: o czym marza 11-12 latki? 09.12.19, 14:41
        Mój sobie zażyczył nowy powerbank taki z kabelkiem/bransoletą, nową kołdrę (😂) bo jego mu się po praniu zabiła i jest niewygodna, śpiwór i namiot ( kroi się wyjazd na kadrę latem ). Wszystko z myślą o wyjazdach.
    • julita165 Re: o czym marza 11-12 latki? 09.12.19, 15:57
      Mój młodszy, 8 lat. W liście do Mikołaja znalazły się :
      telefon
      smart watch ( bo w szkole nie można używać telefonów a z zegarkiem da się przycwaniakowac no i jak będzie jeździł na rowerze to będzie mu niewygodnie zabierać telefon )
      zestaw LEGO Centrum lotów kosmicznych
      karabin ( optymalnie kałasznikow - imitacja )
      plecak szkolny ( bo koledzy już nie noszą tornistrów )
      Ciuchy, książki itp to wg niego nie prezent a jakaś smutna konieczność.
    • ga-ti Re: o czym marza 11-12 latki? 10.12.19, 23:01
      W zeszłym roku chciała puchaty koc, puchatą poduszkę i puchaty szlafrok wink Niedawno pokazałam jej reklamę koca z rękawami (jakiś wymysł chiński) i padła z zachwytu.
      Ma zajawkę na mopsy (wcześniej miała na pusziny, flamingi i jednorożce), dostała koszulkę i skarpetki z mopsem. Teraz chce bluzę, ale chyba nie dam sie namówić.
      Kosmetyki pielęgnujące (cerę ma już mocno 'młodzieżową') i pachnące, typu kula do kąpieli, żel cudnie pachnący i wyglądający, błyszczyk cudownie opakowany itp. (był wątek o kosmetykach dla młodszej nastolatki, bardzo pomysłowy).
      Kolczyki śmieszne, akurat młoda chce z motywem słodyczy.
      Kosmetyczka ciekawa, plecak (nie szkolny), torba, worek.
      Ostatnio zainteresowała się malowaniem, więc bąka o farbach jakiś, w zeszłym roku cieszyła się z promarkerów. (jakaś jutuberka ich używa).
      Ciuchy jutuberki, zaprojektowane i reklamowane przez nią (nie pytaj wink ).
      Słuchawki bezprzewodowe, głośnik, etui na telefon śmieszne (ryzykowny prezent).
      Coś sportowego, nie mam pojęcia co, np. zabezpieczenie do roweru, bo zgubiła swoje, ale można coś konkretniejszego, rolki, deska, hulajnoga, rakiety, paletki, piłki, akcesoria do pływania...
      Coś do robótek ręcznych, mojej trochę przechodzi, ale miała etap szycia, wyszywania, szydełkowania (są fajne zestawy), koraliki do biżuterii bardziej dorosłe, zestawy 'zrób o sam' typu mydła, perfumy, świeczki (wszystko już mieliśmy, ale może Wy jeszcze nie).
      Coś do włosów, ozdoby (jeśli nosi), fajną szczotkę, odżywkę.
      Można też książkę big_grin albo grę, choć moje czasem grywa w catana i lubi.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka