Dodaj do ulubionych

Bo MY będziemy wybierać w 2023!

21.12.19, 22:41
Pamiętam, że jakiś czas temu pojawiały się tu wątki o tym, że partia rządząca (teraz opozycyjna) nie zauważyła panujących wśród przede wszystkim ludzi młodych i bardzo młodych tendencji mocno prawicowych, patriotycznych, nacjonalistycznych. I przegapili modę na koszulki, przebieranki, hasla. Takie były fakty. Ktoś kiedyś pisał, że poparcie dla PO to obciach w szkołach topowych.
A teraz zmieniło się😁
Mam porównanie- dzieci w 2 różnych liceach, topowych , właśnie rozmawiałam ze znajomymi, którzy mają dzieci w innych.
Poparcie dla ogólnie rzecz ujmując prawicy to wielki obciach. Koszulka patriotyczna to śmiech. Na religię chodzi garstka i to jeszcze po naciskach rodziców i babć. Młodzi dobrze wiedzą kto jest lgbtqia i akceptuja- moja młoda córka mnie cały czas poprawia, jeżeli nie dodam ostatnich literek😜 tłumnie biorą udział w marszach równości, sama widziałam i byłam zaszokowana. i marszach klimatycznych. Ogólnie lewicowych. W wyborach szkolnych nasladujacych dorosłe zwycięża mocno lewica. Śmiać mi się chce, bo bardzo prawicowa z zalozenia szkoła mojego syna, co wielu polityków rządzącej opcji wydała 🙄 ma bardzo aktywna szkolną partię lewicową- taka zabawę mają. W debatach- zwycięża oczywiście lewica.
Po jakiś moich głośnych rozkminach o sytuacji politycznej córka kiedyś powiedziała-
- Mamo, nie martw się, już niedługo - w 2023 będziemy wybierać MY. I będzie inaczej.
Mnóstwo publicystów podziela jej zdanie.
Jest moc!
Wielkie miasto- dodam.
Obserwuj wątek