Dodaj do ulubionych

Szafa wnękowa - jaka

26.12.19, 22:30
Rodzice nareszcie się przeprowadzają smile została decyzja odnośnie szafy wnękowej w sypialni. Doradźcie, jaka najlepsza. Mama wymyśliła komandora z przesuwnymi drzwiami. Ja bym była za ikea albo coś innego skandynawskiego. Macie jakieś doświadczenia z szafami wnękowymi? Drzwi przesuwne muszą być, żeby był dostęp do łóżka z dwóch stron.
Obserwuj wątek
    • b-b1 Re: Szafa wnękowa - jaka 27.12.19, 08:47
      Komandor -jedną zabudowę (dwie szafy ok 4 metrowe)mam już 15 lat i śmiga jak nówka, żaden z elementów się nie zepsuł, drugą zabudowę robiłam 3 lata temu-cały przedpokój z ogromnymi z szafami, do których można wchodzić. Wszystko na wymiar, przestrzeń wykorzystana do do centymetra. Robiłam również wycenę w jakiejś firmie stolarskiej-nie dojść że bez faktury(czyt gwarancji) to cena wyższa od Komandora. W poprzednim mieszkaniu też miałam Komandora-trzymam się firmy, bo pozwala mi na moje kombinacje wewnątrz szaf i naprawdę przy ogromnej eksploatacji nie ma niespodzianek.
    • iberka Re: Szafa wnękowa - jaka 27.12.19, 09:20
      Zabudowane meble tylko dla tych, którzy nie lubią zmian. Ja cierpiałam kilka lat z taką szafą, cierpię z dwoma jeszcze - zmiana ustawienia mebli zawsze musi być pod dyktando tego co jest. Nigdy więcej smile
    • saszanasza Re: Szafa wnękowa - jaka 27.12.19, 09:37
      Ja bym pokój przemalowała na bialo i szafę wnękową dała białą bezuchwytową z łamanymi drzwiczkami, jeżeli masz miejsce na ich otwieranie, coś w tym stylu:
      magicznypokoik.pl/pl/p/Pinio-Lara-Szafa-3-drzwiowa/189?gclid=CjwKCAiA9JbwBRAAEiwAnWa4Q-quglx2lcdl5flUNoquI0UxnWI-_Gtm4NyoPnRPKjFMMPlwP9NVWRoC0CAQAvD_BwE lub taką szafę tylko z chowanymi białymi uchwytami, bo te są brzydkie:
      www.fawre.pl/wp-content/uploads/2013/04/101-0188_IMG.jpg
      --
      „To, że jesteśmy w dupie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać.” S.Kisielewski
      • aqua48 Re: Szafa wnękowa - jaka 27.12.19, 10:50
        Mam od 17 lat Komandora i jestem bardzo zadowolona, wnętrze zrobiłam dokładnie tak jak mi było wygodnie choć pan odbierający zamówienie prawie się obraził, że tak będzie źle, bo nigdzie nie dosięgnę i żeby zrobić tak jak on mówi, a tak miałam w poprzedniej szafie i kompletnie mi się ten układ nie sprawdził. I mimo że kilka razy tłumaczyłam, że górny drążek jest wyłącznie dla męża. Tyle że pan miał metr pięć w kapeluszu, a mój mąż ma 194 cm wzrostu smilesmile
    • lauren6 Re: Szafa wnękowa - jaka 27.12.19, 11:05
      Ja mam jedną od Komandora, drugą z innej firmy robiącej szafy wnękowe. Obie jakościowo są ok, różnią się wzornictwem. W obu przypadkach projektant podpowiedział nam jak zaprojektować wnętrze, a przede wszystkim drzwi przesuwne. Ikea to taka wersja niskobudżetowa, z którą nie poszalejesz. Jak Cię stać to zrób sobie porządną szafę.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka