Dodaj do ulubionych

Jak tam po swietach?

27.12.19, 17:44

Zyjecie? U mnie jakos tak ciezko nie moge dojsc do siebie. Snuje sie po domu . Nie, kaca nie mam 馃榾. Zmeczona jestem chyba tym wyjazdem do babci . Prawie tam nie spalam i dzisiejsza noc mialam ciezka , zdenerwowalam sie.
Obserwuj w膮tek
    • la_mujer75 Re: Jak tam po swietach? 27.12.19, 18:22
      Cudownie!
      呕ycie wraca do stanu normalno艣ci.
      Mnie wyka艅czaj膮 艣wi臋ta. I nie dlatego, 偶e mam jak膮艣 z艂膮, toksyczn膮 rodzin臋. Po prostu- to mocne odst臋pstwo od mojej ukochanej rutyny dnia codziennego.
      I tak si臋 "wypie艂am" na III wsp贸lny dzie艅 i wczoraj nie sp臋dzilam ani minuty z te艣ciow膮 i szwagierk膮. Wiem, 偶e im si臋 to niezbyt podoba艂o, ale nie by艂am wstanie.
      Wigilia- u szwagierkij, plus te艣ciowa. I dzie艅 - u mnie- te艣ciowa i moi rodzice. Jak dla mnie - to szczyt moich mo偶liwo艣ci.
      Na usprawiedliwienie- ze szwagierk膮 przez ca艂y rok kilka razy w ci膮gu dnia rozmawiamy, widujemy si臋 te偶 prawie codziennie, z te艣ciow膮 mieszkam nawet w jednym domu (osobne wej艣cia , itd).

P.s. na wag臋 na pewno nie wejd臋 w tym roku! Nie ma opcji.
        • la_mujer75 Re: Jak tam po swietach? 27.12.19, 18:30
          Ale偶 ja mam 艣wiadomo艣膰 skutk贸w w艂asnego ob偶arstwa! Nowa fa艂da wyskoczy艂a sad A 偶e tycie w brzuchu to u mnie ostatni etap upadku, wi臋c my艣l臋, 偶e to wi臋cej ni偶 1,5 kg!!!
      • kosmos_pierzasty Re: Jak tam po swietach? 27.12.19, 19:07
        >Mnie wyka艅czaj膮 艣wi臋ta. I nie dlatego, 偶e mam jak膮艣 z艂膮, toksyczn膮 rodzin臋. Po prostu- to mocne odst臋pstwo od >mojej ukochanej rutyny dnia codziennego.

Jak ja Ci臋 rozumiem! Co prawda sama niestety "mamusie" mam toksyczne, ale z tym sobie radz臋, natomiast brak mi zwyczajnie ciszy i spokoju. Nawet poczyta膰 nie za bardzo.
    • memphis90 Re: Jak tam po swietach? 27.12.19, 18:36
      U mnie imprezka. Tj nie u mnie, ale s膮siada, wi臋c ca艂e osiedle imprezowalo z s膮siadem. Nawet, je艣li imprezowac nie chcia艂o... Wi臋c dzi艣 ledwie 偶yj臋, bo nap...li basami p贸艂 nocy. Za to by艂am z dzieciakami na Jumanji 2, 艣wietnie si臋 bawi艂am (jakie to szcz臋艣cie, 偶e nie musz臋 ju偶 chodzi膰 na smetne bajki dla 4 latk贸w!). Id藕 spa膰, Jola, ja te偶 id臋.

--
      "Nie pogardzaj drugim cz艂owiekiem, dop贸ki nie poznasz jego historii. A gdy tylko poznasz, to b膮d藕 sob膮 i splu艅" niezatapialna-armada.blogspot.com
      • pitupitt Re: Jak tam po swietach? 27.12.19, 23:18
        Chyba mamy tego samego s膮siada馃槧

--
        Z zasady nie wchodz臋 dwa razy do tego samego w膮tku, wi臋c prawdopodobie艅stwo, 偶e przeczytam wasze "ci臋te" riposty, jest 偶adne big_grin
    • mai-ra3 Re: Jak tam po swietach? 27.12.19, 18:50
      U mnie by艂oby fajnie, gdby nie 偶enuj膮cy prezent od te艣ci贸w.
      Jakas stara ksi膮偶ka sprzed 15 lat i przeterminowane czekoladki, ju偶 pisa艂am w innym w膮tku.
      A maj膮 wi臋cej kasy na dwoje ni偶 my na czworo.
      A ja si臋 wykosztowa艂am jak co roku sad
      No ale trudno, za rok b臋d臋 pami臋ta膰 robi膮c im prezent, 偶eby za duzo nie wydawa膰...

Poza tym fajnie, odpocz臋艂am, atmosfera og贸lnie mi艂a, zero k艂otni. Mi艂o i wypoczynkowo.
    • leanne_paul_piper Re: Jak tam po swietach? 27.12.19, 18:52
      A dzi臋kuj臋, u mnie dobrze. Kupi艂am sobie skarpetki w lisy. A mo偶e to 艂asice? Hmm, w ka偶dym razie pluszowe i super fajne.
      Tyle, 偶e po prawie miesi膮cu u偶ytkowania musz臋 odda膰 po偶yczonego SUVa, buuu, a tak nam dobrze razem. Chyba wiem, jaki b臋dzie m贸j nast臋pny samoch贸d. No i jeszcze przez weekend go doje偶d偶臋, wkur.wiaj膮c Warszawiak贸w Adele na ca艂y regulatorwink.

--
      https://fotoforum.gazeta.pl/photo/9/sf/he/nft5/SDr1NkSrln8uNtSeTA.jpg
    • kosmos_pierzasty Re: Jak tam po swietach? 27.12.19, 19:05
      Fajnie. jestem nieco rozproszona, bo zwykle mam przynajmniej p贸艂 dnia spokoju, ale dzi艣 jeszcze wzi臋艂am c贸rk臋 na zakupy. Udane. W艂a艣ciwie to takie pierwsze "babskie" zakupy nam wysz艂y smile Kolejki koszmarne, ale to taki folklor wink

I u艣wiadomi艂am sobie, 偶e dla mnie codzienno艣膰 wr贸ci dopiero w lutym... Bo do 7 stycznia dziecko w domu, potem idzie na 4 dni i zn贸w ferie, potem wyjazd na narty i dopiero jak to wszystko si臋 przewali, to b臋d臋 mia艂a rutyn臋 i spok贸j.

Pogodzi艂am si臋 ju偶 z tym, 偶e w wakacje musz臋 sw贸j rytm funkcjonowania zawiesi膰 na ko艂ku, 偶e nie mam w tym okresie 艂adnie ogarni臋tego domu ani czasu, 偶eby spokojnie poczyta膰, tak偶e co艣 bardziej wymagaj膮cego, i czuj臋, 偶e teraz do lutego w艂a艣nie na taki "tryb wakacyjny" musz臋 si臋 przestawi膰. Jeszcze nie wiem, czy na te narty z dzieckiem pojad臋 ja czy m膮偶, ale pewnie, jak znam 偶ycie, to jednak ja. Czyli wszelkie atrakcje zako艅cz膮 si臋 dopiero po powrocie.
    • hrabina_niczyja Re: Jak tam po swietach? 28.12.19, 01:14
      Spoko, przed chwil膮 wr贸ci艂am do domu. Rozpakowalam jedzenie od mamy i w zasadzie wszystko zamrozi艂am, bo patrze膰 nie mog臋. W drodze zajecha艂am do Maca, 偶eby fastfoodem prze艂ama膰 te wszystkie dobra 馃榾 Jutro id臋 do roboty, wi臋c si臋 mobilizuje ca艂a sob膮, 偶eby mi si臋 chcia艂o tak jak mi si臋 nie chce. Nadrabiam w膮tki forumowe i nie od偶a艂uje, 偶e wcieli Berge 馃榾 Ale podsumowuj膮c by艂o zajebiscie, spokojnie, fajnie, 偶yczliwie i bardzo weso艂o te 5 dni z moj膮 matka. Humor nam w tym roku dopisywa艂 wyj膮tkowo. I kurcze no, fajne to by艂y 艣wi臋ta, naprawd臋 udane. Szkoda mi tylko, 偶e psiul ze mn膮 nie wr贸ci艂, ale z jednej strony szkoda mi jej tak zostawia膰 samej na ca艂e dnie, a roboty mam po kokarde, a z drugiej mama bardzo si臋 z ni膮 z偶y艂a i widzia艂am, 偶e smutno jej ja oddawa膰. I teraz to nie wiem co z tym psem b臋dzie i czyj on b臋dzie. I to takie jedno zmartwienie w zasadzie moje na dzi艣.
    • tojamarusia Re: Jak tam po swietach? 28.12.19, 10:44
      Bardzo dobrze
      Rodzinnie bez kwas贸w
      Zmywarka kupiona
      呕al po 艣mierci kole偶anki wyp艂akany
      M膮偶 postawi艂 mi ba艅ki i wreszcie czuj臋 si臋 du偶o lepiej
      Nie zjad艂am ani k臋sa wi臋cej ni偶 normalnie wi臋c nie czuj臋 si臋 ob偶arta
      Kupili艣my okazyjnie 艣wietne biurko dla c贸rki
      I og贸lnie jest ok馃槉

--
      https://emotikona.pl/gify/pic/pajak.gif

Popularne w膮tki