Dodaj do ulubionych

Kiedy najlepiej zostać matką?

27.12.19, 21:11
Dzisiaj byłam na romantycznej kolacji ze świecami u mojego mężczyzny, a później doszło do sytuacji intymnej. Takie spotkania to już dla nas norma, dlatego jestem gotowa już na ciążę, być może nawet w niej jestem. Tylko kiedy byłby najlepszy czas na zostanie mamą? Może letnie miesiące? Miewam problem z rodzicami, którzy mnie nadmiernie kontrolują i uważają, że to zły czas na zachodzenie w ciąże, bo tak naprawdę rodzić się powinno zimą lub wczesną wiosną. Czy to prawda? Jak ich w ogóle mam przekonać, że jestem już dorosłą i samodzielną kobietą, a mój mężczyzna to specjalista - inżynier, który zarabia dużo i posiada własna nieruchomość?
Obserwuj wątek
      • asia.sthm Re: Kiedy najlepiej zostać matką? 27.12.19, 21:47
        Ten cudny mezczyzna to jak ten z serialu Kameleon - dzis chirurg medyczny, jutro nieruchomosc zbuduje, a pojutrze w kosmos jej odleci.

kwiatunia_lily alias kwiecie_jabloni - Mój cudny mężczyzna 15.12.19, 12:42

Dziewczyny chciałam wam napisać, że jestem taka szczęśliwa. Mam pięknego mężczyznę, planuję z nim ślub i dziecko już na początku 2020 czyli prawie zaraz. Zamieszkamy też razem. On jest Polakiem, nie ma jakiejś bariery językowej między nami i zarabia bardzo dużo jako lekarz medyczny. Poza tym ma swoje mieszkanie w tym samym mieście co i ja. Jestem zachwycona i cieszę się. Mam nadzieję tylko że rodzice mnie będę wspierać i cieszyć się razem ze mną. Nie używam antykoncepcji w tabletkach tylko prezerwatywnej żeby oczyścić swój organizm. Trzymajcie za mnie kciuki proszę.

forum.gazeta.pl/forum/w,567,169107741,169107741,Moj_cudny_mezczyzna.html?so=1
        --
        Casanova: Jak pani na imię?
        Nieznajoma: Nabuchodonozor.
    • aankaa Re: Kiedy najlepiej zostać matką? 27.12.19, 22:03
      rodzić powinno się wtedy kiedy masz szansę, że będziesz mogła wyjść z domu nie obciążając budżetu
      tj. końcówka zimy/początek wiosny = kupienie paltota, w którym zmieścisz się i ty, i twój brzuch
      proponowałabym jesień - masz szansę, że będzie ciepła i dasz radę otulić "brzuszek" (jak to tabloidy wdzięcznie określają) jakimś szalem ew. kamizelą z sh

Jak ich w ogóle mam przekonać, że jestem już dorosłą i samodzielną kobietą, a mój mężczyzna to specjalista - inżynier, który zarabia dużo i posiada własna nieruchomość?

już samo "inżynier" powinno przekonać rodziców, że jesteś dorosłą kobietą

--
      jako jedyny gatunek na ziemi znosimy jajo przed wybudowaniem gniazda - K. McCloud
    • daniela34 Re: Kiedy najlepiej zostać matką? 27.12.19, 22:10
      J
      > ak ich w ogóle mam przekonać, że jestem już dorosłą i samodzielną kobietą, a mó
      > j mężczyzna to specjalista - inżynier, który zarabia dużo i posiada własna nier
      > uchomość?

Posiadanie jest stanem faktycznym, samo posiadanie o niczym jeszcze nie świadczy. Wynajmując od kogoś mieszkanie też jesteś posiadaczem (wprawdzie zależnym, ale jednak). Poszukaj takiego, który jest właścicielem nieruchomości, ewentualnie posiada ją samoistnie od 30 lat, będzie szansa na zasiedzenie...
      • memphis90 Re: Kiedy najlepiej zostać matką? 28.12.19, 09:25
        Jak się ma mega parcie na dziecko, to sprawa jakby już na samym finiszu...

--
        "Nie pogardzaj drugim człowiekiem, dopóki nie poznasz jego historii. A gdy tylko poznasz, to bądź sobą i spluń" niezatapialna-armada.blogspot.com
      • ludborka Re: Kiedy najlepiej zostać matką? 27.12.19, 23:51
        🤣 🤣🤣
        Pozostaje wierzyć, że to wieża. Na inną nieruchomość antykoncepcję prezerwatywną trudno nanieść.
        Chociaż to by tłumaczyło czemu lekarz medyczny musiał zostać spacjalistą- inżynierem? Może nawet wąskim? 🤔
    • aguar Re: Kiedy najlepiej zostać matką? 28.12.19, 09:42
      Wiem, że autorka jest trollem, ale i tak doceniam, że wątek nie o tym, w jakim wieku mieć dziecko, bo to strasznie nudne...Urodzić w środku lata było cudnie, tylko potem jest problem, jak dziecko ma urodziny, a wszyscy wyjechali.
      • memphis90 Re: Kiedy najlepiej zostać matką? 28.12.19, 11:31
        No właśnie - latem nie, bo wszyscy są na wakacjach i nie ma jak zrobić urodzin; poza tym trzeba chodzić do ludzi z pociazowym zwisem i sinymi cyckami w żyły , podczas gdy wszyscy wokół są piękni, szczupli i w bikini.

Jesienią nie, bo wszyscy pomyślą, że to sylwestrowa wpadka, a to wstyd, całe lato pocisz się z wielkim brzucholem, poza tym przed zimą młode wyrasta z gondoli i potem trzeba kombinować ze spacerami.

Zimą nie, bo smog - dziecko na pewno urodzi się z astmą, poza tym zimowe dziecko często okazuje się być balwanem.

Wiosną nie, bo wszyscy będą wiedziec, że to wakacyjna wpadka, a to wstyd przed rodzicami. A noworodek może się udlawic trzmielem na spacerze.

--
        "Nie pogardzaj drugim człowiekiem, dopóki nie poznasz jego historii. A gdy tylko poznasz, to bądź sobą i spluń" niezatapialna-armada.blogspot.com

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka