Dodaj do ulubionych

Nigdy nie jest za późno na rozwód? Historia z netu

06.01.20, 14:08
Znalezione w necie: kobieta.wp.pl/99-latek-zazadal-rozwodu-wszystko-przez-romans-z-lat-40-6464724285057153a

99-latek zażądał rozwodu. Wszystko przez romans z lat 40.

99-letni Antonio wystąpił o rozwód, gdy dowiedział się, że jego ukochana miała romans w latach 40. ubiegłego wieku. Jeśli sąd przychyli się do wniosku Włocha, uczyni go najstarszym rozwodnikiem na świecie.

Antonio i Rosa rozstali się po blisko 80 latach małżeństwa. Para zaczęła spotykać się w latach 30., kiedy to Antonio pełnił służbę wojskową w Neapolu. 99-latek i 96-latka doczekali się piątki dzieci, kilkunastu wnucząt i jednego prawnuka.

Po raz pierwszy ich małżeństwo zostało wystawione na próbę 10 lat temu. Wtedy to Antonio zaczął się zastanawiać, czy nie poświęcił zbyt wiele dla tego związku. Wyprowadził się nawet z domu na kilka tygodni. Szybko jednak zrozumiał, że nie wyobraża sobie życia bez ukochanej.

Najstarszy rozwodnik na świecie
Teraz małżonkowie nie są już pewni, co do ich wspólnej przyszłości. Wszystko przez listy, które znalazł 99-latek. Kilka dni przez Bożym Narodzeniem Antonio przeszukiwał starą komodę, szukał tam rodzinnych fotografii. Zamiast zdjęć odnalazł listy swojej żony do kochanka. Korespondencja pochodziła z lat 40. ubiegłego wieku. 99-latek wpadł w szał i natychmiast zażądał rozwodu. Nie pomogły przeprosiny i wyjaśnienia żony. Antonio złożył wniosek rozwodowy.
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka