Dodaj do ulubionych

A w sumie, co w tym dziwnego, że moderatorka ma 2

07.01.20, 12:50
nicki? Jeden czarny jeden pomarańczowy?

--
W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byśmy to mogli dowodami obalić?
Fryderyk Nietzsche
Obserwuj wątek
        • bialeem Re: A w sumie, co w tym dziwnego, że moderatorka 07.01.20, 13:30
          Podróbce rosy chodziło zapewne o mnie. Tak - walnęłam się i napisałam coś nieprzelogowana (zdarza się) i by był to mój drugi login w tamtym wątku więc został wycięty że tak powiem zgodnie ze sztukąsmile
          Nie jestem natomiast stricte moderatorem. Czasem coś testuję na loginie, który ma uprawnienia do moderacji.
          Nie do końca rozumiem jak się to ma do równości.
          • 1matka-polka Re: A w sumie, co w tym dziwnego, że moderatorka 07.01.20, 13:45
            Jeśli moderatorka ma parę nicków, to myślisz ze np. sama będzie siebie wycinać za dyskusję z samą sobą? Albo będzie wycinać obraźliwe uwagi, które sama napisała używając któregoś tam z nicków, a pod czerwonym nickiem będzie zgrywać swiętojebliwą panienkę? big_grin
            W ogóle sam fakt używania paru nicków naraz, świadczy o jakichś problemach, nie sądzisz?

--
            "Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo ja jestem największym skurkowańcem w tej dolinie."
            Psalm 23
            • bialeem Re: A w sumie, co w tym dziwnego, że moderatorka 07.01.20, 13:58
              Prywatny - lubię forum, nawet bardzo smile
              Państwowy - do pracy (nie-moderatorskiej)
              Testowe - do testów z różnymi rodzajami uprawnień np

Do osoby o której się wie, że ma uprawnienia ludzie się zupełnie inaczej zwracają. To odbiera przyjemność z prywatnego korzystania z forum.
              • 1matka-polka Re: A w sumie, co w tym dziwnego, że moderatorka 07.01.20, 14:08
                "Do osoby o której się wie, że ma uprawnienia ludzie się zupełnie inaczej zwracają. To odbiera przyjemność z prywatnego korzystania z forum. "

No tak, tak ale pytałaś się jak to się ma do równości. No ma się tak, że moderator chce być również uczestnikiem, to ma prawo założyć anonimowy nick, który siłą rzeczy będzie miał większe prawa, niż reszta nicków i tak to wszędzie działa, żadna równość nigdzie nie jest możliwa.

--
                "Tak długo trwało, zanim uświadomiliśmy sobie, że celem ludzkiego życia - niezależnie od tego, kto nim steruje - jest darzenie miłością tego, kogo akurat ma się pod ręką."
                Kurt Vonnegut
              • janja11 Re: A w sumie, co w tym dziwnego, że moderatorka 07.01.20, 16:56
                bialeem napisał:

> Prywatny - lubię forum, nawet bardzo smile
                > Państwowy - do pracy (nie-moderatorskiej)
                > Testowe - do testów z różnymi rodzajami uprawnień np
                >
                > Do osoby o której się wie, że ma uprawnienia ludzie się zupełnie inaczej zwraca
                > ją. To odbiera przyjemność z prywatnego korzystania z forum.

O masz. Znowu??? Buahaha
                I żenującym tłumaczeniom nie było końca. big_grin
              • iwoniaw Re: A w sumie, co w tym dziwnego, że moderatorka 07.01.20, 14:53
                ichi51e napisała:

> Raczej bym sie obowaiala ze bedzie bluzgac a potem sie cichaczem sama wycinac n
                > ak wytrzezwieje
                >

Jeśli ktoś bluzga, to jest cięty całkiem oficjalnie, żadnym cichaczem - skąd pomysł, że dla moderatorek byłby tu wyjątek? big_grin

--
                "George, while his intelligence was way above normal (...) was required by law to wear it all the time. It was tuned to a government transmitter (...) to keep people like George from taking unfair advantage of their brains."
          • janja11 Re: A w sumie, co w tym dziwnego, że moderatorka 07.01.20, 16:49
            bialeem napisał:

> Podróbce rosy chodziło zapewne o mnie. Tak - walnęłam się i napisałam coś niepr
            > zelogowana (zdarza się) i by był to mój drugi login w tamtym wątku więc został
            > wycięty że tak powiem zgodnie ze sztukąsmile
            > Nie jestem natomiast stricte moderatorem. Czasem coś testuję na loginie, który
            > ma uprawnienia do moderacji.
            > Nie do końca rozumiem jak się to ma do równości.

o jaka żenada.

• mooi Re: A w sumie, co w tym dziwnego, że moderatorka 07.01.20, 18:03
            >Podróbce rosy chodziło zapewne o mnie

jesli niby-moderatorka (nie pisze o tobie ale do ciebie) najpierw ze mna ostro dyskutuje, sama nie bedąc w porzadku (wg mnie) bo wali mi że "jestem taka czy owaka" (i nie jest to miłe) a jak ja jej odpowiadam w tym samym tonie to wycina odpowiedź, juz jako moderatorka, to jest coś nie halo.
            Tak, miałam taka sytuacje, z panna iwonią, czy tam wuj wie jak jej tam.
            i nie lubie jej, od tamtej pory, bo jest niobiektywne babsko. A ja nie cierpie takich bab, zadziornych i chamskich, i uważam, ze nie nadają sie na moderatorki (bo nie potrafia poskromić swoich emocji)
            Takie "pisiorstwo" na forum. Czyli, co twoje to moje ale co moje to nie rusz. Albo, co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie.
            Ohyda.
              • janja11 Re: A w sumie, co w tym dziwnego, że moderatorka 07.01.20, 18:48
                chococaffe napisała:

> iwonia jest przynajmniej uczciwa bo praktycznie ma chyba jeden nick (różni się
                > tylko kolorem) smile

No to "chyba" robi różnicę.
                Zdemaskowany moderator z innym nickiem na każdą okazję daje do myślenia.

W sumie może też wyjaśniać skąd taka jednomyślność e matki w wielu tematach...

Nooo, słabe to uncertain
                  • iwoniaw Re: A w sumie, co w tym dziwnego, że moderatorka 07.01.20, 19:25
                    chococaffe napisała:

> Oczywiście może miec milion nicków, ale skoro pod głownym jest bardzo aktywna,
                    > zakładam, że nie ma problemów z tym, że wszyscy wiedzą , że uczestnik X jest te
                    > ż moderatorem. Gorzej jak moderator Pietruszka123 jest aktywny pod nickiem Gerb
                    > era789 smile

Pisałam na tym forum pod tym nickiem latami, zanim zaczęłam moderować - i nadal piszę pod tym nickiem, na czarno to moje prywatne wpisy, na czerwono oficjalne komunikaty. Tak, wiem że niektórzy spaliby spokojniej, gdybym sobie na potrzeby moderatorskie stworzyła Całkiem Nowy Nick, tylko czy to w ogóle miałoby sens? Moim zdaniem nie, no ale jeśli ktoś uważa inaczej, to zawsze chętnie poczytam argumenty.

A wiele nicków (albo wręcz bardzo wiele) posiada tyle użytkowniczek emamy, że normalnie czuję się czasem czytając podobne wątki jak barnevernet - ludzie wypisują takie głupoty, że głowa mała, a moderacja z wiadomych względów nie będzie publicznie przedstawiać dowodów na to, że nie jest wielbłądem i co ma za uszami wycinany czy banowany nick. Bo oczywiście wszyscy są za niewinność wycinani i z powodu osobistej nienawiści moderatorek, absolutnie nic z tym wspólnego nie ma łamanie regulaminu, w tym w taki sposób, że oprócz rekordowej liczby koszy przy poście część forumowiczek się fatyguje pisać specjalnie maile pełne oburzenia. No dzień jak co dzień po prostu wink

--
                    Spójrzmy na ciąg cyfr: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7. Gdzie ukryła się ósemka?
                    Na pierwszy rzut oka w podanym ciągu ósemki nie ma. A kiedy przyjrzymy się uważnie jeszcze raz, cyfry osiem nadal nie dostrzeżemy. Ciekawostką jest, że sztuczka ta udaje się tylko wtedy, kiedy w ciągu cyfr nie ma ósemki.
                    • mooi Re: A w sumie, co w tym dziwnego, że moderatorka 07.01.20, 19:39
                      >Bo oczywiście wszyscy są za niewinność wycinani i z powodu osobistej nienawiści >moderatorek, absolutnie nic z tym wspólnego nie ma łamanie regulaminu,

bo oczywiscie, jak moderatorka łamie regulamin to wuj, bo znaj smrodzie swoje miejsce.
                      Typowe pisiorstwo, ktore wycina sądy żeby samo było bezkarne.
                      Moderatorka jest bezkarna bo kto jej zabroni, jak zajuma płaszcz...
                      A przepraszam KTO jest nad moderatorka?
                      Odpowiedź - NIKT.
                      Moderatorka bogiem!
                      Uważam, ze moderatorzy z założenia nie powinni byc uczestnikami forum, które moderuja. Jedynie taka opcja dałaby jakas przyblizona neutralnosc.
                      Inaczej sa sedziami we własnej sprawie a tego nawet nasze pisiorskie prawo zabrania.
                    • janja11 Re: A w sumie, co w tym dziwnego, że moderatorka 07.01.20, 19:46
                      Nawet jeśli używasz tylko jednego nicka , to możesz podziękować koleżance/koledze moderatorowi z innym nickiem na każdą okazję, że takie deklaracje forumowej uczciwości , budzą wątpliwości.

"Prywatny - lubię forum, nawet bardzo smile
                      Państwowy - do pracy (nie-moderatorskiej)
                      Testowe - do testów z różnymi rodzajami uprawnień np"

No jak pięknie się wszystko wyjaśniło. wszystko z miłości do forum, a czerwony nick w szlachetnych celach dla dobra tego forum (a co tam, dla dobra Ziemi).
                      Podobieństwo do moderacji jest przypadkowe oczywiście.
                      • iwoniaw Re: A w sumie, co w tym dziwnego, że moderatorka 07.01.20, 19:51
                        janja11 napisał(a):

> Nawet jeśli używasz tylko jednego nicka , to możesz podziękować koleżance/koled
                        > ze moderatorowi z innym nickiem na każdą okazję, że takie deklaracje forumowej
                        > uczciwości , budzą wątpliwości.
                        >
                        > "Prywatny - lubię forum, nawet bardzo smile
                        > Testowe - do testów z różnymi rodzajami uprawnień np"

Ależ ja naprawdę nie mam żadnego problemu z tym, że jedna z adminek ma odmienny od mojego stosunek do forum i uważa, że powinna mieć osobny nick oficjalny, a osobny do dyskusji. Niektórym wszak (nawet w tym wątku) rozwiązanie to pasuje, uważają, że wręcz moderator nie powinien mieć prawa pisać "na czarno" na moderowanym przez siebie forum wink

--
                        Na pierwszy rzut oka w podanym ciągu ósemki nie ma. A kiedy przyjrzymy się uważnie jeszcze raz, cyfry osiem nadal nie dostrzeżemy. Ciekawostką jest, że sztuczka ta udaje się tylko wtedy, kiedy w ciągu cyfr nie ma ósemki.
              • alicia033 Re: A w sumie, co w tym dziwnego, że moderatorka 07.01.20, 19:31
                chococaffe napisała:

> iwonia jest przynajmniej uczciwa

no, jest tak uczciwa, jak ex-poseł piotrowicz walczył o demokrację w latach 80tych ubiegłego wieku.

--
                bo_ob napisała:

>W wioskach powszechnie dostępne są chyba tylko okresowo cytryny i pomarańcze, jeśli >chodzi o owoce egzotyczne, no, może jeszcze banany.
      • iwoniaw Re: A w sumie, co w tym dziwnego, że moderatorka 07.01.20, 14:54
        frequenter.light napisał:

> Nie wiem czy i jakiego koloru ma pasek moderatorka ale mnie kasuje strasznie sad

Zacznij może regulaminu przestrzegać, to cię nie będzie z żadnym paskiem ani bez nikt wycinać.

--
              • iwoniaw Re: A w sumie, co w tym dziwnego, że moderatorka 07.01.20, 19:56
                karme-lowa napisała:

> iwoniaw napisała:
                >
                > > karme-lowa napisała:

> >
                > O temat wątku? Kto ma 2 nicki? I który to wątek☺?

No przecież bialeem napisała wyżej w tym wątku, że ona: forum.gazeta.pl/forum/w,567,169216104,169216104,A_w_sumie_co_w_tym_dziwnego_ze_moderatorka_ma_2.html?p=169216315

--
                "George, while his intelligence was way above normal (...) was required by law to wear it all the time. It was tuned to a government transmitter (...) to keep people like George from taking unfair advantage of their brains."
                  • alicia033 Re: A w sumie, co w tym dziwnego, że moderatorka 07.01.20, 20:15
                    livia.kalina napisała:

> A bialeem jest tutaj moderatorem?

nieeee, no w życiu!
                    Ona ma "tylko" login z uprawieniami moderacji. Ale nie jest moderatorem. Wiesz, zupełnie jak pewien "szeregowy poseł", - niby szeregowy, a bez żadnego trybu może wszystko.

--
                    www.youtube.com/watch?time_continue=5&v=YFs7-MQ-sug
                    • livia.kalina Re: A w sumie, co w tym dziwnego, że moderatorka 07.01.20, 20:18
                      Spytałam bo nigdy jej tu nie widziałam na czerwono i nie ma jej w nagłówku forum. Kiedyś przyszło mi do głowy, że to może być moderatorka z pomocnych emam (nie wiem czemu, już nie pamiętam) ale z emamą jej nie wiązałam.

--
                      super_hetero_dyna:
                      "Stalin, choć ludobójca, był jednak człowiekiem dużego formatu."
                    • snajper55 Re: A w sumie, co w tym dziwnego, że moderatorka 07.01.20, 23:46
                      alicia033 napisała:

> Ona ma "tylko" login z uprawieniami moderacji. Ale nie jest moderatorem. Wiesz,
                      > zupełnie jak pewien "szeregowy poseł", - niby szeregowy, a bez żadnego trybu
                      > może wszystko.

Co w tym dziwnego? Można mieć uprawnienia moderatora na jakimś forum ale nie być jego moderatorem. To tak jak z ptaszkiem księdza.

S.
                      --
                      Symetryści uważają, że winę za gwałt ponoszą symetrycznie obie strony.
                      • taniarada Re: A w sumie, co w tym dziwnego, że moderatorka 08.01.20, 00:19
                        snajper55 napisał:

> alicia033 napisała:
                        >
                        > > Ona ma "tylko" login z uprawieniami moderacji. Ale nie jest moderatorem.
                        > Wiesz,
                        > > zupełnie jak pewien "szeregowy poseł", - niby szeregowy, a bez żadnego
                        > trybu
                        > > może wszystko.
                        >
                        > Co w tym dziwnego? Można mieć uprawnienia moderatora na jakimś forum ale nie by
                        > ć jego moderatorem. To tak jak z ptaszkiem księdza.
                        >
                        > S.
                        Ostatnio się tu szwedasz.To jak z tymi uprawnieniami.Bez przyczyny tu nie jesteś.Zaciekawił mnie ten ptaszek księdza,Co tam z nim wyprawiasz? Mały ptaszek to piskle.
                  • iwoniaw Re: A w sumie, co w tym dziwnego, że moderatorka 07.01.20, 20:20
                    livia.kalina napisała:

> A bialeem jest tutaj moderatorem? Myślałam, że tylko Ty i żona.
                    >

Bialeem jest, jak sama wyżej napisała, prywatnym nickiem jednej z adminek pisujących tu czasem lub testujących coś pod oficjalnym "zawodowym" nickiem na czerwono/pomarańczowo. W jednym wątku się wpisała pod dwoma nickami, więc drugi został wycięty. Strasznie to zbulwersowało jednego z trolli o stu nickach, który aż sobie kolejny założył, żeby o tym napisać i czystym przypadkiem tenże post został wycięty, co oczywiście nie miało nic wspólnego z faktem hejtowania treścią tegoż nicka jednej z forumek - ot, zwykła nienawiść moderacji, sama rozumiesz big_grin

--
                    'I don't think you can fight a whole universe, sir!'
                    'It's a prerogative of every life form, Mr Stibbons!'
                    • janja11 Re: A w sumie, co w tym dziwnego, że moderatorka 07.01.20, 20:30
                      iwoniaw napisała:

>
                      > Bialeem jest, jak sama wyżej napisała, prywatnym nickiem jednej z adminek pisuj
                      > ących tu czasem lub testujących coś pod oficjalnym "zawodowym" nickiem na czerw
                      > ono/pomarańczowo. W jednym wątku się wpisała pod dwoma nickami, więc drugi zost
                      > ał wycięty. Strasznie to zbulwersowało jednego z trolli o stu nickach, który aż
                      > sobie kolejny założył, żeby o tym napisać i czystym przypadkiem tenże post zos
                      > tał wycięty, co oczywiście nie miało nic wspólnego z faktem hejtowania treścią
                      > tegoż nicka jednej z forumek - ot, zwykła nienawiść moderacji, sama rozumiesz :
                      > -D
                      >
                      >

No jak to jednej z adminek?
                      Przecież ta forumka już wyjaśniła, że używanie przez nią (a może jego) rzekomego nicka administratora to nieporozumienie.

bialeem napisał:

> Prywatny - lubię forum, nawet bardzo smile
                      > Testowe - do testów z różnymi rodzajami uprawnień np

• iwoniaw Re: A w sumie, co w tym dziwnego, że moderatorka 07.01.20, 20:34
                        janja11 napisał(a):

> No jak to jednej z adminek?
                        > Przecież ta forumka już wyjaśniła, że używanie przez nią (a może jego) rzekome
                        > go nicka administratora to nieporozumienie.
                        >
                        > bialeem napisał:
                        >
                        > > Prywatny - lubię forum, nawet bardzo smile
                        > > Państwowy - do pracy (nie-moderatorskiej)
                        > > Testowe - do testów z różnymi rodzajami uprawnień np
                        >
                        >

No ale czego nie rozumiesz? Przez pomyłkę raz użyła nicka admińskiego na pomarańczowo w wątku, w którym dyskutowała jako bialeem. No więc post został wycięty, bo z dwóch nicków w jednym wątku nie gadamy, obojętnie czy chodzi o zwykłych użytkowników, moderację czy administrację. Jakie nieporozumienie, przecież sama wyraźnie napisała to, co linkujesz?

--
                        "Lubię muzykę poważną, ale nie jestem aż takim zwolennikiem klasyki, żeby puszczać ją sobie w domu." (Zbigniew Boniek)
                          • iwoniaw Re: A w sumie, co w tym dziwnego, że moderatorka 07.01.20, 20:47
                            janja11 napisał(a):

> iwoniaw napisała:
                            > > >
                            > > >
                            > >
                            > > No ale czego nie rozumiesz?[b] Przez pomyłkę raz użyła nicka admińskiego[
                            > /b] na pomara
                            > > ńczowo w wątku, w którym dyskutowała jako bialeem.
                            >
                            > Ano pewnie. Taka pomyłka smile

No ale że co? Pierwsza na forum się nie przelogowała czy jak? (BTW, jest to jeden z powodów, dla których wolę pisać posty prywatne pod tym samym nickiem na czarno co oficjalne na czerwono - zupełnie nie mam chęci ogarniać kilku osobowości, nawet jeśli część użytkowniczek forum spałaby lepiej uważając, że dyskutuje z nimi iwoniaw, ale posty wywala całkiem_nowy_nick).

--
                            'I don't think you can fight a whole universe, sir!'
                            'It's a prerogative of every life form, Mr Stibbons!'
                                • iwles Re: A w sumie, co w tym dziwnego, że moderatorka 07.01.20, 21:09
                                  damartyn napisał(a):

> malia napisała:
                                  >
                                  > > jezuuuu, iwonia, probujesz odwracać kota ogonem.
                                  > > Nie wydaje ci się to eee... dziwne, nieetyczne, niewłaściwe, jak modera
                                  > torka
                                  > > pisze pod wieloma nickami? Tak całkiem nie czujecie dziwaczności sytuacji
                                  > ????
                                  > Otoz to ,z naciskiem na nieetyczne.

Są tacy, dla ktorych sam fakt wypowiadania sie w dyskusjach jest nieetyczny. Tak wiec ...

• chococaffe Re: A w sumie, co w tym dziwnego, że moderatorka 07.01.20, 21:27
                                    Nieetyczne jest to, że teoretycznie w przypadku rozmowy z inną 'zwykłą" forumką obie strony są równe. Kiedy jedną z forumek jest admin/mod ma silniejszą pozycję. Bywa. Ale kiedy druga strona o tym nie wie - to jest to watpliwe etycznie. Dlatego ja osobiście wolę żeby admin/mod korzystały z tego samego nicka służbowo i prywatnie. Fakt, wtedy bardziej obrywają - ryzyko zawodowe.

"Nie można być równocześnie twórcą i tworzywem" wink
                              • iwoniaw Re: A w sumie, co w tym dziwnego, że moderatorka 07.01.20, 21:07
                                malia napisała:

> jezuuuu, iwonia, probujesz odwracać kota ogonem.
                                > Nie wydaje ci się to eee... dziwne, nieetyczne, niewłaściwe, jak moderatorka
                                > pisze pod wieloma nickami? Tak całkiem nie czujecie dziwaczności sytuacji????

Jezu, malia, odpowiedziałam na konkretne pytanie, a co mnie się wydaje w kwestii wielonickowości moderacji, trolli oraz normalnych userów to już tylko moje prywatne zdanie.

Ale szczerze powiedz: uważasz, że ktoś, kto jest adminem gazetowym nie powinien mieć prawa pisać prywatnie na forach - jak sobie w ogóle wyobrażasz egzekwowanie takiego zakazu? Wyżej pada też hasło pełne oburzenia, że "moderacja pozwala" na zakładanie stu nicków komuś, kto ma na to ochotę i "pisanie głupot" - no bądźmy poważne, czego można wymagać regulaminem, tego można, ale bez przesady. Zasada, że bez względu na ilość nicków nie można pisać spod więcej niż jednego w jednym wątku jest niewystarczająca?

--
                                • taniarada Re: A w sumie, co w tym dziwnego, że moderatorka 07.01.20, 23:25
                                  iwoniaw napisała:

> malia napisała:
                                  >
                                  > > jezuuuu, iwonia, probujesz odwracać kota ogonem.
                                  > > Nie wydaje ci się to eee... dziwne, nieetyczne, niewłaściwe, jak modera
                                  > torka
                                  > > pisze pod wieloma nickami? Tak całkiem nie czujecie dziwaczności sytuacji
                                  > ????
                                  >
                                  > Jezu, malia, odpowiedziałam na konkretne pytanie, a co mnie się wydaje w kwesti
                                  > i wielonickowości moderacji, trolli oraz normalnych userów to już tylko moje pr
                                  > ywatne zdanie.
                                  >
                                  > Ale szczerze powiedz: uważasz, że ktoś, kto jest adminem
                                  >
                                  Chodzi tylko o zwykłą tolerancję.Nie ważne kto z jakiej opcji politycznej .O ludzką sprawiedliwość.
    • fornita111 Re: A w sumie, co w tym dziwnego, że moderatorka 07.01.20, 20:35
      Kiedys wszystkie watki o niekompetencji i samowolce modek lecialy, bo "to wbrew regulaminowi zakladac watki o moderacji." Teraz watek zostal i modka sie w nim ohoczo udziela- nie dlatego, ze sie regulamin zmienil, tylko, bo takie maja akurat modki widzimisie. Bo tak wlasnie one "pracuja". Pamietamy sprawe z kotami, pamietamy ich bezczelna, tepa arogancje wowczas- tego juz nie przebija. No wiec: nie dziwi nic.
      • rosapulchra-0 Re: A w sumie, co w tym dziwnego, że moderatorka 08.01.20, 12:28
        Jolu, matekpolek bardzo ciężko pracuje nad tą g.burzą i w każdym swoim poście podjudza i szkaluje moderacje, nie mając żadnych dowodów na swoje oskarżenia, czyli dzień jak co dzień.

--
        Na forum najrozsadniej jest ze wszystkim sie ukrywać, bo nigdy nie wiadomo co Ci wypomna wink by jak_matrioszka
    • malia Re: A w sumie, co w tym dziwnego, że moderatorka 08.01.20, 08:33
      Podsumowując.
      Nie ma nic zdrożnego w posiadaniu wielu nicków.
      Moderatorki mogą mieć ich nieskończenie wiele.
      Pod jednym mogą pisać zaczepne posty, a jak się któraś forumka wkurzy, to z właściwego, czerwonego nicka , się ją wytnie.
      Wydawało mi się, że trolowanie, to właśnie podszywanie się pod wiele nicków i pisanie różnych treści.
      Tymczasem to sytuacja kryształowo uczciwa, etyczna i moderatorki zachowując się w ten sposób absolutnie nie nie nadużywają swojej funkcji. Więcej - to godne naśladowania, bo przecież te, które wyznaczono do czuwania nad poprawnością dyskusji tak robią.
      • taniarada Re: A w sumie, co w tym dziwnego, że moderatorka 08.01.20, 09:11
        malia napisała:

> Podsumowując.
        > Nie ma nic zdrożnego w posiadaniu wielu nicków.
        > Moderatorki mogą mieć ich nieskończenie wiele.
        > Pod jednym mogą pisać zaczepne posty, a jak się któraś forumka wkurzy, to z wła
        > ściwego, czerwonego nicka , się ją wytnie.
        > Wydawało mi się, że trolowanie, to właśnie podszywanie się pod wiele nicków i p
        > isanie różnych treści.
        > Tymczasem to sytuacja kryształowo uczciwa, etyczna i moderatorki zachowując się
        > w ten sposób absolutnie nie nie nadużywają swojej funkcji. Więcej - to godne n
        > aśladowania, bo przecież te, które wyznaczono do czuwania nad poprawnością dysk
        > usji tak robią.
        Tak tylko z tym są różne standardy zachowań.Można pisać hejty i spamy na kościół katolicki i PIS.Jeden moderator to robi .Jest na tym wątku . I to jest w porządku .Reszta wycinana jest i wysyłana na oślą.Choć piszą tu od lat i użytkownikami forów Agory.Mnie się nie podoba nowy nick, który skrada się za plecami piszącego i wycina posty bez składu i ładu .Wedle widzimisie.Ja rozumiem , że miewają koszmary senne albo w ogóle problemy z bezsennością.I muszą być dobrymi psychologami.Ale bez przesady z tysiącem nicków dla adminów i całej reszcie .Amen.
        • alicia033 Re: A w sumie, co w tym dziwnego, że moderatorka 08.01.20, 12:46
          pl.wikipedia.org/wiki/Trollowanie
          dobryslownik.pl/slowo/trollowa%C4%87/222154/

więc owszem i tiszka i matekpolek i kolejne wcielenia merdith, choć z różnych "paragrafów" ale wszyscy uprawiają trolling.
          Wielonickowe moderatorki również.

--
          z wątku "Kto z was emigruje gdy pis wygra?"
          volta2: "mam nadzieję , że mój mąż. Dlatego z całą premedytacją będę głosowała na pis, i nawet wszystkich dookoła namawiam, bo strasznie potrzebuję wybyć na paroletni kontrakt jako osoba towarzysząca".

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka