Dodaj do ulubionych

plamienie w 11 dniu cyklu - stres!!!

07.01.20, 21:22
Pierwszy raz w życiu mam takie doświadczenie i oczywiście panika. Tak - pójdę do lekarza, jutro rano zadzwonię i się umówię! Ale może mnie jakoś pocieszycie póki co??
Ostatnia wizyta u ginekologa o ile pamiętam październik 2019. USG w porządku. Zrobiłam cytologię (wymaz szczoteczką, porządnie pobrany) FAKT - nie poszłam po wynik. Ale wiedziałam że jeśli coś byłoby nie OK to by dzwonili (dobry lekarz cieszący się świetną opinią)
Cykle trochę dziwne od kilku miesięcy. Najpierw skróciły się do 24-25 dni. Były regularne, tylko któtsze. Teraz 2 miesiąc w normie - 27-28 dni. Żadnych problemów. I dzisiaj wieczorem, w 11 dniu cyklu plamienie. Na bieliźnie brązowe ślady, na papierze toaletowym też. No i panika sad
Fakty - no ostre zbliżenia w ostatnich dniach, w sferze seksu dzieje się mocno od kilku miesięcy, często. Ale czy to może mieć wpływ? Wyczytałam że przy owulacji może tak być (plamienia). Fakt - od wczoraj w okolicach jajnika bolało mocno. I od kilku miesięcy w czasie owulacji mam boleści podbrzusza, szczególnie w okolicy prawego jajnika. Wszystko zgłoszone ginekologowi. Noż cholera wystraszyłam się mocno. Bo mam w głowie opiekunkę mojej najmłodszej, która w wieku 42 lat dostała solidnego krwawienia w środku cyklu i okazało się że zaawansowany rak szyjki. Ja właśnie skońćzyłam 42 lata sad
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka