Dodaj do ulubionych

no to kto pisał skarge do NFZ lub OIL ?

08.01.20, 23:34
I co to dało ?
Obserwuj wątek
  • aurinko Re: no to kto pisał skarge do NFZ lub OIL ? 08.01.20, 23:41
   Pisałam skargę na lekarza do kierownika przychodni, lekarz dostał upomnienie. Pisałam do NFZ skargę na specjalistę, który prywatne badanie za które zapłaciłam wpisał na NFZ. Dostałam potwierdzenie, że zweryfikują, poprosili o dowód wpłaty i nastała cisza, nie wiem czy coś lekarzowi zrobili, więcej do niego nie poszłam.
  • kropkaa Re: no to kto pisał skarge do NFZ lub OIL ? 09.01.20, 00:41
   Napisałam skargę na ginekologa w Medicoverze. Potem sprawdzałam - nie było go na liście.
   Złożyłam skargę na dziewczynę z infolinii - jej zadaniem było umawianie wizyt (wtedy nie było internetowych możliwości samoobsługi), a zaczęła mi radzić co do leków. Zadzwoniła jakaś jej przełożona i poinformowała mnie, że odsłuchali nagranie i jakieś tam kroki podjęli.
   Piszę też pochwały, jeśli lekarz jest ponad standard.
  • 45rtg Re: no to kto pisał skarge do NFZ lub OIL ? 09.01.20, 09:32
   nowabiala1 napisała:

   > I co to dało ?

   Jak już parę razy mówiłem - ja pisałem. Co dało, to nie wiem, bo nie interesował mnie już specjalnie bezpośredni efekt u lekarki, do której i tak przestałem chodzić, ale była prawidłowa reakcja systemu i to jest dla mnie najistotniejsze.
   Ponadto w przychodni, podobnie do tego, co ktoś tu już pisał, jakoś się jednak dało rejestrować inaczej niż tylko z samego rana na ten sam dzień. Nie wiem, czy ktoś to wymusił, czy to tak samo wyewoluowało, ale jest.

   Tak, że głupkowate chichranie się tego matołka - niewolnika, któremu nie mieści się w głowie, że ktoś może podnieść świętokradczą rękę na Pana Doktora jest tylko głupkowatym chichraniem. TSD, może to jakiś dochtór, albo żona dochtóra i poczuł ogień pod d*pą, jak się po ludziach rozchodzi świadomość, że NFZ ma bata na patolstwo? Bo przy całej swojej typowej upierdliwości w ten tamat jakoś wyjątkowo się toto wczuło.
   • dyzurny_troll_forum Re: no to kto pisał skarge do NFZ lub OIL ? 10.01.20, 01:06
    45rtg napisał:

    > Tak, że głupkowate chichranie się tego matołka - niewolnika, któremu nie mieści
    > się w głowie, że ktoś może podnieść świętokradczą rękę na Pana Doktora jest ty
    > lko głupkowatym chichraniem. TSD, może to jakiś dochtór, albo żona dochtóra i p
    > oczuł ogień pod d*pą, jak się po ludziach rozchodzi świadomość, że NFZ ma bata
    > na patolstwo? Bo przy całej swojej typowej upierdliwości w ten tamat jakoś wyją
    > tkowo się toto wczuło.

    Czytam! Cały czas czytam.
    Ale naprawdę podejrzewasz, że ja albo najlepsza z żon, moglibyśmy marnować życie pracując w publicznej służbie zdrowia!? Za kogo ty mnie masz?!

    Teraz to się chyba obraziłem....

    --
    Nic nie zostało wybaczone!
  • slonko1335 Re: no to kto pisał skarge do NFZ lub OIL ? 09.01.20, 10:07
   Pisałam całkiem niedawno zapytanie do rzecznika praw pacjenta dotyczące lekarza i procedury wystawiania zwolnień . Wątek o tym zakładałam. Dwóch rzeczników - praw pacjenta i konkretnego szpitala odpisało i zachęciło do złożenia skargi. Rzecznikowi od szpitala podałam kiedy i gdzie przyjmował lekarz, miał zostać pouczony, czy był nie wiem. Skargi nie składałam bo chciałam tylko znać interpretację przepisu na przyszłość ale byłam zadowolona z odpowiedzi.

   --
   Sygnaturka się zgubiła....
  • wiotka_trzpiotka Re: no to kto pisał skarge do NFZ lub OIL ? 10.01.20, 13:04
   pisałam skargę na przychodnię, gdy nie chcieli honorować mojej legitymacji ZHDK i umawiać poza kolejnością na wizyty. Dostałam list podpisany przez Kierowniczkę przychodni z przeprosinami i informacją, że bedą honorowac i honoruja bez problemu, więc działa. Pisałam mailowo...

   --
   katarowi zapobiega sie poprzez umieszczenie na glowie dziecka zakrywajac szczelnie uszy czapki i pozostawienie jej tam przez 3-5 lat zycia

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka