Dodaj do ulubionych

Neuromind(Włocławek)

09.01.20, 08:32
Witam
Był tu już podobny wątek ale jak tam napisałem nikt nie odpisał.
Czy ktoś z Państwa jeździł tam ze swoim dzieckiem i ich terapia faktycznie pomogła ?
Dość już mam wysyłania dziecka na jakiekolwiek wyjazdy z własnym wyżywieniem.
Obserwuj wątek
    • aguar Re: Neuromind(Włocławek) 20.01.20, 09:20
      Hej, to ja zakładałam zalinkowany wątek i w sumie ten Twój widziałam od początku, ale nie mam zbyt wiele do wniesienia. Jeśli chodzi o terapię, to w naszym przypadku były to tylko konsultacje od czasu do czasu, turnus jest ponad naszym zasięgiem finansowym. Efekty są takie, że syn od czasu do czasu wprowadza do diety coś nowego, chociaż niekoniecznie to, co byśmy najbardziej chcielismile Ale nadal jego repertuar w porównaniu z normalnym wygląda słabiutko. Z tym, że on do tej pory i tak nie wyjeżdżał bez nas (bo nie chce i jedzenie raczej nie jest głównym powodem).
      • zmarekz3 Re: Neuromind(Włocławek) 20.01.20, 11:02
        Dziękuję za taką odpowiedz, dla Ciebie nie wiele ale dla mnie sporo wnosi. Turnus też jest poza moim zasięgiem finansowym a interesują mnie głównie efekty konsultacji. Nasz też czasem doda coś do swego jadłospisu (podobnie jak u Was niekoniecznie to co my byśmy chcieli) i chwali się, że spróbował coś nowego wink. Na wszelkie wyjazdy jedzie zazwyczaj ze swoim jedzeniem. Chciałem wiedzieć czy faktycznie przynosi to jakieś efekty bo do Włocławka mam ponad 300 km w jedną stronę. A już dość najeździliśmy się po Polsce i efektów nie widać.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka