Dodaj do ulubionych

problem (także z uzależnieniem od kompa)

16.01.20, 20:26
Nastąpiła sytuacja, w której światło dzienne ujrzało kilka dotychczas skrywanych problemów. Dostałam możliwość fajnej pracy, która wymagałaby wyjazdu na 4,5 miesiąca, która stanowi dla mnie dużą szansę zawodową. Mój syn jest tak sobie zdyscyplinowany, na codzień tego bardzo nie widać, to znaczy, trzeba mu powiedzieć, słyszę zaraz, mówię drugi raz i dopiero jest robione. Wymyśliłam, że może uprosiłabym dyrektora gimnazjum, do którego chodził i który miał o nim dobre zdanie, i może w ramach wyjątku pozwoliłby mu mieszkać w internacie przez te 4,5 miesiąca. No i zaczęło się - ryki (na mnie) prawie płacze, rzucanie się na tapczan. Ładnego gagatka sobie wyhodowałam. Jego zdaniem w internacie mieszka złe towarzystwo, które pije i pali (akurat - znam ten internat), za to "już wolałby mieszkać w akademiku". W ogóle nie wiadomo, czy ten dyrektor by się zgodził w pierwszej kolejności. Jeszcze nie pytałam. Ponieważ nie ma już 10 lat, więc jeżeli się z nim nie dogadam, nie będę mogła wyjechać. Przy okazji wprawdzie stopnie ma dosyć dobre i na zajęcia pozalekcyjne chodzi, to w każdej wolnej chwili gra, potrafi zapomnieć umyć zębów, obowiązków w domu ma mało. Chciałam mu zainstalować program blokujący gry do 2 godzin dziennie, ale nie wiem, gdzie go nabyć. Tematu też nie drążyłam bo się bałam nieziemskiej awantury. Wiecie, gdzie można nabyć taki program?
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka