Dodaj do ulubionych

Jesteś lewicową międzynarodówką?

18.01.20, 15:09
natemat.pl/296925,ksiadz-zielinski-w-tvp-polskie-sady-sa-lewicowa-miedzynarodowka przypomnijmy o co chodzi z sądami. Dobrej zmianie nie chodzi o sądy powszechne. Ma to w zadku. Chodzi o Sąd Najwyższy. Kaczorek nie mogąc zdobyć większości konstytucyjnej pod pozorem reformy sądów powszechnych niszczy tą instytucję która decyduje co jest zgodne z konstytucją a co nie.


--
Lubię to! Właśnie w tym kierunku bym chciała iść. Że też facet potrafi doradzić z sensem, a baby nie.
Obserwuj wątek
  • snajper55 Re: Jesteś lewicową międzynarodówką? 18.01.20, 15:23
   tanebo2.0 napisał:

   > natemat.pl/296925,ksiadz-zielinski-w-tvp-polskie-sady-sa-lewicowa-miedzynarodowka przypomnijmy o co chodzi z sądami. Dobrej zmianie nie chodzi o sądy powszechne. Ma to w zadku. Chodzi o Sąd Najwyższy. Kaczorek nie mogąc zdobyć większości konstytucyjnej pod pozorem reformy sądów powszechnych niszczy tą instytucję która decyduje co jest zgodne z konstytucją a co nie.

   Celem ataku są wszystkie sądy i to od lat. Kaczyński uznał, że na budowie nienawiści do sądów sporo ugra. Nie zapomnę jak Kaczyński był oburzony na wyrok sądu w sprawie Agnes Trawny. To było chyba w 2009 roku. Kaczyński oburzał się, że sąd nie wydał wyroku, który byłby w interesie Polski. Prawo, przepisy, księgi wieczyste nie mają znaczenia. Podburzał przeciwko sądom już wtedy.

   S.
   --
   Symetryści uważają, że winę za gwałt ponoszą symetrycznie obie strony.
   • ultimate.strike Re: Jesteś lewicową międzynarodówką? 18.01.20, 17:30
    Popełniacie podstawowy błąd sugerując jakoby Kaczorek posiadał zdolności intelektualne pozwalające na rozgrywanie czegokolwiek. Halo, tu Ziemia, Kaczorek jest niedorozwojem niezdolnym do samodzielnej realizacji potrzeb fizjologicznych, żeby się wysikać potrzebuje szczegółowej instrukcji z Moskwy i dwóch ochroniarzy do pomocy. Jedyne do czego jest potrzebny ti sygnowanie swoim, podobno polskim pyskiem decyzji podjętych w Akwarium.

    --
    Kiltowa Rewolucja! Kilt sobie kup bo to już
  • 1elka26 Re: Jesteś lewicową międzynarodówką? 18.01.20, 15:37
   Może trochę poczytaj zanim zaczniesz wypisywac banialuki. Zwłaszcza o tym kto decyduje o zgodnośc z Konstytucją.

   art. 188 Konstytucji

   zadziwiające jak "obroncy praworzadności" nie mają pojęcia o czym piszą. Wyczytają cos w swoim organie prasowym i potem powtarzają bezmyślnie gotowe formułki.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka