Dodaj do ulubionych

Szukam piosenki z lat 80-tych

23.01.20, 21:12
Ale może się okazać, że jest starsza lub młodsza (chociaż młodsza niż 25 lat by mnie zdziwiła) Śpiewał ją duet, kobieta i mężczyzna. Mam w głowie strzępy muzyki i niestety prawie żadnych słów. Jedyne które mi świtają to "dwa metry, może pięć" i ponieważ w żaden sposób mi to nie pasuje, ani nigdzie nie znajduje to wcale nie musi być prawda. Dwa pozostałe słowa to "jak zatrzymać" Ale też tylko chyba.
Wiem, zagadka prawie z tych nie do rozwiązania, ale może ktoś, coś?
Obserwuj wątek
    • lacunalegis Re: Szukam piosenki z lat 80-tych 23.01.20, 21:31
      Ale raczej pop, raczej rock? Gitara? Klarnet? Trąbka? Niby zagadka nie do rozwiązania, ale jakiś szczegół może kogoś naprowadzić.

      Jak chcesz mogę Cię pokrzepić szczęśliwym zakończeniem podobnej historii - moja znajoma długimi latami próbowała sobie przypomnieć piosenkę z dzieciństwa, dręczyło ją to strasznie, śniło się po nocach i napadało w najmniej spodziewanych momentach. W końcu rodzicom przypomniało się, że ten przeklęty utwór dopadł swoją ofiarę podczas wakacji i że na pewno w radiu, prawie na pewno na Liście Przebojów Trójki. Napisali maila do Marka Niedźwieckiego, przedstawili ogólny opis utworu wraz z jakimiś pojedynczymi zapamiętanymi słowami. I on poznał, o co chodziło. Pewnie nawet nie wie, że uratował kobiecie życie big_grin

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka