Dodaj do ulubionych

kiedyś pamiętałam wszystkie twarze

27.01.20, 17:30
ludzi, których kiedykolwiek spotkałam w dłuższych niż 5 minut okolicznościach. Ekspedientki, urzędniczki, kelnerki i kelnerzy, znajomi ze wszystkich szkół (nie tylko klas) i prac itp.itd.mało tego dopasowywałam ich do tej okoliczności tzn.wiedziałam, że ta pani to Kasia, z którą w 1998r.byłam na koloniach (naprawdę) i znałam ich imiona, bardzo często nazwiska. Taka przypadłość.
Aż tu nagle, dosłownie mam wrażenie z dnia na dzień przestałam kojarzyć ludzi. Nie mogłam sobie przypomnieć nazwiska mojej dość bliskiej współpracownicy, często muszę długo pomyśleć jak komuś na imię, dziś spotkałam w urzędzie dziewczynę, ta przywitała się ze mną bardzo serdecznie a ja amba fatima - znam twarz, ale nijak nie umiem jej przyporządkować, nie wiem skąd ją znam.
Jak myślicie co to może znaczyć? Trochę mnie to martwi, nie powiem. Oczywiście nie fakt, że nie kojarzę imienia dziewczyny z równoległej klasy w SP, lecz to, że ta amnezja zadziała się tak nagle. Nie mam 75 lat, za to mam od ostatniego roku dużą rewolucję życiową i mnóstwo na głowie.

--
Cien años de soledad
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka