Dodaj do ulubionych

Można się nie zgodzić na kwarantannę?

28.01.20, 19:07
Jak to jest, wraca ktoś z miejsca, gdzie jest niebezpieczny wirus i nie zgadza się na kwarantannę. I co się z takim robi? Mam nadzieję, że jednak nikt nie będzie brał takiego "niechcenia" pod uwagę. Jako alternatywę widzę zostanie na miejscu, w Chinach.

--
wraz z osiągnięciem pozycji pt. żona, kobieta nabywa +30 kg, zamienia seksy look na rozciągniętą podomkę, ma wałki na głowie i monotonnie brzęczy kup ziemniaki, kup ziemniaki. /triss_merigold6/
Obserwuj wątek
    • gama2003 Re: Można się nie zgodzić na kwarantannę? 28.01.20, 19:18
      Mnie zastanawia głupota tych niezgadzających się. Jeśli są chorzy i za chwilę ich zetnie to właśnie na kwarantannie mieliby zapewnioną pomoc od razu. Szansa, że zawloką wirusa do domu i kogoś bliskiego załatwią maleje do zera.

Chyba, że boją się kwarantanny w wersji pusta szopa na odludziu i przykucie do kaloryfera....
      I zastanawia mnie ich transport z Chin. Zafoliowani przyjadą ? Co z innymi pasażerami itd ?

Pic z tym wszystkim. Wirus moim zdaniem jest już wszędzie. Prawdy nie poznamy.
        • morekac Re: Można się nie zgodzić na kwarantannę? 28.01.20, 20:15
          Kwarantanna to kwarantanna - przeciez nię będą ich trzymali wszystkich w jednym pomieszczeniu.

--
          -------------------------------------------------------------
          "Pan Zenek z Bemowa: Dla mnie super sprawa, że niedziela jest wolna. Uważam, że powinni zamknąć sklepy także w sobotę. Jestem na zakupach tylko ze względu na żonę, która chciała zrobić je przed wolną niedzielą.
      • morekac Re: Można się nie zgodzić na kwarantannę? 28.01.20, 20:14
        Francuzi zajmują się ewakuacją obywateli UE z Wuhan - tyle tylko, że proponują kwarantannę w pakiecie wszystkim, których będą wieźli.

--
        "Pan Zenek z Bemowa: Dla mnie super sprawa, że niedziela jest wolna. Uważam, że powinni zamknąć sklepy także w sobotę. Jestem na zakupach tylko ze względu na żonę, która chciała zrobić je przed wolną niedzielą.
    • kryzys_wieku_sredniego Re: Można się nie zgodzić na kwarantannę? 28.01.20, 20:22
      W worku się go przywozi, takim czarnym i do piachu.
      Ogólnie może sobie wrócić obojętnie jakim samolotem rejsowym, bo one latają.
      Może sobie lecieć przez Dubaj, tam sobie wakacje 3 dniowe zrobić i nie mówić że był w Chinach po wylądowaniu w Pl.
      W ostatnich dniach to pewnie z setka Polaków z Chin wróciła i co ktoś ich rejestruje?

• 123zielona123 Re: Można się nie zgodzić na kwarantannę? 28.01.20, 21:15
      Swoją drogą ciekawe co mówi o tym prawo? Kiedyś leczenie chorób tzw społecznych było przymusowe. Prątkujący gruźlik był dostarczany przez milicję jeśli nie zgłosił się dobrowolnie. Podobnie restrykcyjne były przepisy dotyczace kiły.
      Ciekawe na jakiej podsatwie mozna kogoś zmusić do kwarantanny? Zrobić stan wojenny czy coś podobnego?
      • morekac Re: Można się nie zgodzić na kwarantannę? 28.01.20, 22:01
        >Ciekawe na jakiej podsatwie mozna kogoś zmusić do kwarantanny?

Są przepisy sanitarne. Jest lista chorób, przy których pacjent nie ma nic do gadanie. Ale wymieniony jest SARS a tego nowego nie ma...

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka