Dodaj do ulubionych

Szwecja-śmieszny wyrok dla Araba za zmuszanie...

04.02.20, 20:42
...nieletnich dziewczyn z Polski do prostytucji:
fakty.interia.pl/swiat/newsamp-szwedzkie-media-irakijczyk-skazany-za-zmuszanie-do-prostytuc,nId,4307761
Dwa lata i 9 miesięcy!
Ciekawe ile by dostał w UK- dożywocie?
Ciekawe co na to powiedzą entuzjastki integracji z Arabami...
Obserwuj wątek
    • woman_in_love Re: Szwecja-śmieszny wyrok dla Araba za zmuszanie 04.02.20, 21:44
      Te panie pojechały tam z własnej i nieprzymuszonej woli: "proponował im przyjazd do Szwecji i połowę pieniędzy ze sprzedaży usług seksualnych". A w dodatku sprawa wyszła na jaw, bo jedna z nich "uciekła przed goniącym ją klientem do kawiarni w centrum Sztokholmu, a świadkowie zaalarmowali policję". Czyli najwyraźniej nie były też uwięzione.

Jak widzisz, lewacki, szwedzki sąd był i tak nad wyraz surowy dla tego stręczyciela, a także klientów - bo ci też zostali ukarani. Prawacki prokurator by całą sprawę zamiótł pod dywan - patrz sprawa marszałka Kuchcińskiego i nieletniej niewolnicy seksualnej w Polsce.
      • taniarada Re: Szwecja-śmieszny wyrok dla Araba za zmuszanie 04.02.20, 23:40
        woman_in_love napisała:

> Te panie pojechały tam z własnej i nieprzymuszonej woli: "proponował im przyjaz
        > d do Szwecji i połowę pieniędzy ze sprzedaży usług seksualnych". A w dodatku sp
        > rawa wyszła na jaw, bo jedna z nich "uciekła przed goniącym ją klientem do kawi
        > arni w centrum Sztokholmu, a świadkowie zaalarmowali policję". Czyli najwyraźni
        > ej nie były też uwięzione.
        >
        > Jak widzisz, lewacki, szwedzki sąd był i tak nad wyraz surowy dla tego stręczyc
        > iela, a także klientów - bo ci też zostali ukarani. Prawacki prokurator by całą
        > sprawę zamiótł pod dywan - patrz sprawa marszałka Kuchcińskiego i nieletniej n
        > iewolnicy seksualnej w Polsce.
        Z własnej woli też można ludzi oszukiwać.Nie zaprzeczysz że to było oszustwo.Rozumiem że bez Kuchcińskiego i prawackiego co to za słowo sędziego nie można żyć. Niektórzy ludzie mogliby się zabić, skacząc z poziomu swojego EGO, na poziom swojego IQ”
        • frequenter.light Re: Szwecja-śmieszny wyrok dla Araba za zmuszanie 05.02.20, 00:22
          "Woman in love" dała przykład obrzydliwej wypowiedzi, gdzie ofiarę obwinia a wybiela oprawcę, żeby dołożyć przy okazji Polakom. Na szczęście mam to coś zablokowane, ale sugeruję nawet nie cytować tego indywiduum.
          Z artykułu:
          "Na miejscu zmuszał je do częstych spotkań z mężczyznami oraz żądał od nich spłacenia długu za wynajem mieszkania. "
          "W wyniku śledztwa szwedzka policja ustaliła, że mieszkający w Szwecji Irakijczyk zmuszał do prostytucji nastolatki za pomocą alkoholu i narkotyków. W wynajmowanym przez niego mieszkaniu znaleziono przedmioty mogące służyć seksualnej przemocy.

Przypadek Marii (16 lat!!!) prokuratura zakwalifikowała jako handel ludźmi, a dwóch innych Polek jako stręczycielstwo. Khalid został także skazany za posiadanie narkotyków. "

Taki gnój powinien dostać dożywocie.
    • morekac Re: Szwecja-śmieszny wyrok dla Araba za zmuszanie 04.02.20, 22:07
      A ile u nas się dostaje za podobne czyny w stosunku do nieletnich Ukrainek? 1 i 1,5 roku.
      A Kostecki za kierowanie grupą przestępczą parającą się nierządem dostał 2,5 roku.

--
      -------------------------------------------------------------
      "Pan Zenek z Bemowa: Dla mnie super sprawa, że niedziela jest wolna. Uważam, że powinni zamknąć sklepy także w sobotę. Jestem na zakupach tylko ze względu na żonę, która chciała zrobić je przed wolną niedzielą.
    • snajper55 Re: Szwecja-śmieszny wyrok dla Araba za zmuszanie 04.02.20, 23:40
      frequenter.light napisał:

> ...nieletnich dziewczyn z Polski do prostytucji:
      > fakty.interia.pl/swiat/newsamp-szwedzkie-media-irakijczyk-skazany-za-zmuszanie-do-prostytuc,nId,4307761
      > Dwa lata i 9 miesięcy!
      > Ciekawe ile by dostał w UK- dożywocie?
      > Ciekawe co na to powiedzą entuzjastki integracji z Arabami...

"Policja w Foggi aresztowała dwóch Bułgarów i Polkę, którzy oskarżeni zostali o czerpanie korzyści z prostytucji i przemoc. Według włoskiej policji przestępcy "stosując okrutne metody" mieli zmuszać grupę kobiet do prostytucji. Zatrzymane osoby miały przewodzić grupie przestępczej."

Ciekawe co na to powiedzą entuzjaści integracji z Polkami...

www.polsatnews.pl/wiadomosc/2019-12-25/polka-zmuszala-kobiety-do-prostytucji-we-wloszech-stosowali-okrutne-metody/

S.
      --
      Symetryści uważają, że winę za gwałt ponoszą symetrycznie obie strony.
    • edelstein Re: Szwecja-śmieszny wyrok dla Araba za zmuszanie 05.02.20, 08:57
      Tu jest slynna taka jedna Polka(schwesta Eva), ktora wlasnie za to siedzi teraz w wiezieniu.Oprocz zmuszania do prostytucji i zysku z nierzadu, ma na koncie 35 pobic i nieplacenie podatkow. Ciekawe co na to entuzjasci integracji z Polakamitongue_out

--
      "Decyzja o poczeciu nazlezy do dziecka. Jak nie zechce, to sie nie pocznie." by plater-2
    • buldog2 Re: Szwecja-śmieszny wyrok dla Araba za zmuszanie 05.02.20, 15:25
      Zdecydowanie za niski.
      Tak samo jak w przypadku polskich alfonsów "zatrudniających" Ukrainki i wszystkich podobnych.

Ale prałata Jankowskiego okrzykną świętym, cały PIS z Dudą i Wałęsą, i Solidarnością poświadczą jego nieskalaność.

Niezależnie od powyższego, byłem entuzjastą przyjmowania w Polsce każdego, kto chciał przyjechać (w ilości nie rozsadzającej kraju). Zawsze fascynowały mnie połączenia kultur, cywilizacji, wszelkie pogranicza kulturowe.

Po zapoznaniu się z sytuacją już nie jestem. Niestety. Jako ilustrację, bardzo niewinną, polecam artykuły w Natemat o zachowaniu czeczeńskich uchodźców w stosunku do Ukrainek, jeszcze wyrażoną opinię którejś z organizacji kobiecych. Natemat nie jest ksenofobiczne ani rasistowskie.

--
      Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
      Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
      Im bliżej polexit'u tym plepiej dla nas - piter125k, PIS
      • asia.sthm Re: Szwecja-śmieszny wyrok dla Araba za zmuszanie 05.02.20, 15:39
        Ale przeciez z kazda fala uchodzcow zawsze przekradnie sie jakas ilosc szumowiny. Tak bylo z Polakami w stanie wojennym, z obywatelami bylej Jugoslawii itd.
        Teraz jest na swiecie chyba juz miliard uchodzcow . Czy naprawde z powodu szumowin mamy moralne prawo odmowic pomocy wszystkim potrzebujacym?

--
        Picasso to jest takie coś, co ma tylko jedno oko.
        • buldog2 Re: Szwecja-śmieszny wyrok dla Araba za zmuszanie 05.02.20, 16:40
          Żeby odmawiać pomocy wszystkim innym, tego nie napisałem. Odmawiać pomocy szumowinom - tak.

Kilka lat temu była na ten temat długa rozmowa na Kraj, powtórzę co wtedy napisałem. Odmawiać pomocy uchodźcom nie wolno, to powinien być aksjomat myślenia. Natomiast jeśli okaże się, że któryś w jakiejś części nie przestrzega polskiego prawa, obyczaju, wydalić. Bez prawa powrotu.

W kwestii mieszania kultur. To co innego. Jestem jak najbardziej za tym w przypadku społeczeństw które wzajemnie szanują się,

W przypadku ludzi ze społeczeństw i kultur, które nie szanują obcych jestem za przyjmowaniem tych spośród nich, którzy szanują porządek prawny i mają tolerancję dla obyczaju kraju docelowego.

Kilkanaście lat temu w Warszawie poznałem uchodźcę z Iranu. Stomatolog, gabinet na Nowym Mieście, całkiem nieźle (więcej, niż komunikatywnie) mówi po polsku. Był, podkreślę (dla mnie to istotne) wśród studentów, którzy w czasie rewolucji Chomeiniego okupowali ambasadę USA. Zatem postać, przynajmniej zbiorowo, historyczna. Długo rozmawialiśmy, opowiadał o rzeczach, których nie wspomniał Kapuściński. Mówił, że tego co stało się później, oni ani nie chcieli, ani spodziewali się.

Oczywiste, że takich i podobnych ludzi jest tam niewielka mniejszość, tak samo oczywiste, że należy przyjmować ich, nie tylko uchodźców zagrożonych w swoim kraju. I tak samo oczywiste jest, że ogromna większość, z wielu powodów, których wyłącznie ze względu na czas, mój i Wasz, nie będę wymieniał, tym bardziej że nie wiem, czy spis byłby kompletny.

Ale popatrzmy. W Afganistanie, zanim barbarzyński najazd Sowietów nie zniszczył, trwała sielanka. Lokalne klany konkurowały o ziemie, wodę, wpływy. W wyniku tej konkurencji dochodziło do wybijania się całych wiosek i klanów (mają swoją nazwę, zapomniałem), ale przecież to taki miły wolny lud. Mrożących krew w żyłach przykładów naprawdę mnóstwo (jak kto chce, przetłumaczę fragmenty wspomnień sowieckich specnazowców) i to nie wyjątki, a norma. Nie chcę wprowadzania takich norm w Polsce.

W takiej cywilizowanej, z ogromnymi tradycjami i stażem kulturowym Gruzji, w której tylko naleciałości zwyczajów sąsiadów widać, kobiety nie siadają do stołu razem z mężczyznami, wyłącznie usługują. Kobiety pracują i zarabiają, mężczyźni się bawią i budują swoją specyficzną "wielkość". Odnosi się to także do znanych gruzińskich opozycjonistów, jeszcze z czasów ZSRR i obecnych polityków, sławionych na Zachodzie i "zachodnich" pewnie bardziej, niż większość.

--
          Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
          • buldog2 Re: Szwecja-śmieszny wyrok dla Araba za zmuszanie 06.02.20, 20:41
            Poprawka trzeciego akapitu od końca. Powinno być:

Oczywiste, że takich i podobnych ludzi jest tam niewielka mniejszość, tak samo oczywiste, że należy przyjmować ich, nie tylko uchodźców zagrożonych w swoim kraju. I tak samo oczywiste jest, że ogromna większość, z wielu powodów, których nie będę wymieniał (tym bardziej że nie wiem, czy spis byłby kompletny), nie zasymiluje się. Skandalem i poważnym zagrożeniem byłoby przyjmowanie jej.

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka