Dodaj do ulubionych

Chodzicie na wosk?

04.02.20, 20:54
Ze zdziwieniem zauważyłam, że w okolicy otworzył się kolejny zakład zajmujący się tylko depilacją woskiem. Dla mnie to zawsze było maksymalnie upierdliwe i niewarte zachodu - odrastanie, umawianie się, ból. Zawsze przed ważną chwila okazywało się, że nie da rady akurat się wydepilować woskiem. Jeszcze czasem w domu - przynajmniej tanio było i można tak było rozpocząć sezon albo randkowanie tongue_out

Przy takiej dostępności depilacji laserowej jeszcze są chętne na taką usługę, oprócz tych kilku procent mających bezwzględne przeciwwskazania do lasera?
Obserwuj wątek
    • iwoniaw Re: Chodzicie na wosk? 04.02.20, 21:56
      Nie chodzę na wosk, ale tym bardziej nie poszłabym w życiu na laser. Wosku w plastrach czasem używam w domu, choć generalnie uważam, że maszynka to aż nadto dla osiągnięcia pożądanego efektu.

--
      "George, while his intelligence was way above normal (...) was required by law to wear it all the time. It was tuned to a government transmitter (...) to keep people like George from taking unfair advantage of their brains."
    • kropkaa Re: Chodzicie na wosk? 04.02.20, 22:24
      Kiedyś w domu robiłam sama, ale mega upierdliwe to było, wszysko się kleiło, zmywałam olejem migdałowym, więc wszysko było tłuste.
      Gdy otworzył się laser w okolicy poszłam natychmiast i moje życie się zmieniło na lepsze. Jak sobie przypomnę kombinacje czym najlepiej depilować, zacinanie się, wrastanie włosów i wieczne myślenie czy golić czy nie golić, to naprawdę błogosławię wynalazców tego wspaniałego urządzenia.
      Ból jest do zniesienia, a z pieniędzmi wcale nie jest tak tragicznie - można robić przecież partiami.
    • chicarica Re: Chodzicie na wosk? 05.02.20, 12:23
      Ja po tym jak zapłaciłam prawie 4 stówy za depilację pastą cukrową, przerzuciłam się na laser. Na razie Vectus, zobaczymy jak to zadziała. Po 1 sesji jestem zaskoczona na plus, za tydzień kolejna.

--
      ---
      Sundry: "Chcesz dowcipu, obejrzyj komedię. Chcesz inteligencji, idź do Mensy. To jest forum, tu się tylko bzdury wypisujesmile"
    • evee1 Re: Chodzicie na wosk? 05.02.20, 12:27
      Ale to nie jest tak, że laser na blond włosy nie działa?

--
      Before internet, it was thought the cause of the collective stupidity was the lack of access to information. Well, it wasn't that.
    • aandzia43 Re: Chodzicie na wosk? 05.02.20, 12:31
      Chodzę na wosk od stu lat, bo to jedyna forma depilacji, po której nie mam wrastających włosków. Nie jest to upierdliwe, częste, drogie ani zbyt bolesne, bo włos mam już mocno przetrzebiony latami wyrywania i wiekiem. Na laser już się nie zdecyduję, bo mi się nie chce, a poza tym boli.

--
      "Nie mam żalu do nikogo, sama sobie krzywdę zrobię"
    • koronka2012 Re: Chodzicie na wosk? 05.02.20, 12:35
      Skuteczność depilacji laserowej jest bardzo ograniczona, więc nie wiem skąd ci się wzięło przekonanie, że nie korzysta parę %, która ma przeciwwskazania?

Chodziłam na laser latami, owszem, efekty były na ciemnych włoskach, po jakimś czasie zaczęły odrastać - drobniejsze, jaśniejsze i laser można sobie w dudę wsadzić. Próbowałam bardzo wielu "gatunków" - z tym samym efektem, czyli żadnym.
    • panpaniscus Re: Chodzicie na wosk? 05.02.20, 13:57
      Chadzałam. Na nogi, bo gdzie indziej za bolesne. Jak nie miałam kasy/czasu, to plastry w domu albo depilator. Parę razy cukier.
      Potem poszłam po rozum do głowy. Jak mi włosy na nogach przeszkadzają, to je golę. A zwykle mam na nie wywalone, to moje nogi i mi nie przeszkadzają.
    • black_halo Re: Chodzicie na wosk? 05.02.20, 18:01
      Byłam na laserze i boli jak cholera. Włoski i tak odrastają. Więc tak, chodzę na wosk raz na miesiąc i prawie tego nie odczuwam.

--
      memphis90: Są mężczyźni, którzy chwalą się wszem i wobec, ze owszem, czasem trzasną w stół jak trzeba. Ale nie mówią przy tym, że robią to głową, kiedy probują "wstać z kolan"
    • rb_111222333 Re: Chodzicie na wosk? 05.02.20, 19:58
      Chodziłam w lepszych finansowo czasach, to bardzo wygodne, bo ktoś skacze koło Ciebie a ja sobie tylko leżałam. Włoski mi wrastały również po wosku, no i mi bardzo szybko odrastały (2 tygodnie maks mogę chodzić), a depilacja całego ciała jest jednak kosztowna, więc to była pierwsza pozycja która poleciała, kiedy zaczęłam szukać oszczędności.
    • evolventa Re: Chodzicie na wosk? 05.02.20, 21:55
      A ja mam dość jasne włosy i szczerze mi panie powiedziały, żebym dała sobie spokój z depilacją laserową, bo efekt nie będzie zadowalający, więc tak, chodzę na wosk.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka