Dodaj do ulubionych

Pilne! atlas arena łódź - zasady wejścia/szatnia

05.02.20, 19:58
Koncertomaniaczki są tu może?
Koncert w atlas arena łódż - jadę w to miejsce po raz pierwszy i mam pytanie do kogoś kto już był - czy w szatni przed koncertem prócz kurtki można zostawić plecak?
Z góry dziękuję za rzeczowe odpowiedzi smile
Ematki mające chęć napisania - pytanie z doopy, jedź się przekonaj, ale problem itp - proszę dajcie sobie na wstrzymanie wink big_grin
Obserwuj wątek
    • lajtova Re: Pilne! atlas arena łódź - zasady wejścia/szat 05.02.20, 20:05
      Odpowiedź z dupy.
      Byłam tam niech policze...Siedem razy i nie odpowiem Ci na to pytanie. Jesli miałam cos ze sobą to małą torebkę.
      Polecam sporo wczesniejszy przyjazd bo przed duzymi imprezami mocno się korkuje. Przećwiczone na imprezie dla dzieci/koncertach/standupie/siatkowce. A na Slipknot sporo ludzi pewnie bedzie się wybierać.
      Ostatnio parkujemy pomiedzy blokami na pobliskim osiedlu
      • segregatorwpaski Re: Pilne! atlas arena łódź - zasady wejścia/szat 05.02.20, 20:15
        Wcale nie z doopy, bo z niej zrozumiałam, że z małą torebką wejść na samą płytę można. To dla mnie cenna informacja, bo wezmę nerkę. Tylko resztę rzeczy mamy w małym plecaku - może ktoś inny próbował zostawić, to mi podpowie.
        Każda hala/sala itp ma swoje zasady, w Krakowie kazano oddać wszystko, łącznie z torebką do szatni, na narodowym marudzili w spr pozostawienia plecaka w szatni, pół godziny przekonywania. A ostatnio w Pradze - szok - zero szatni, płatne szafki i super - można zostawić co się chciało i w razie potrzeby korzystać wielokrotnie (festiwal całonocny, więc było to dobre rozwiązanie) Więc bywa różnie.
        Wcześnie na pewno będziemy, spoko
        Dziękuję CI za odpowiedź smile

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka