Dodaj do ulubionych

IF- mam kryzys:((

14.02.20, 19:03
Od wczoraj jestem ciągle głodna. Nie wiem o co chodzi. Ogólnie dieta bardzo mi pasuje. Nie chudnę jakoś szczególnie ale brzuch mi zmalał. Nie mam problemu z nie jedzeniem podczas tych 15- 16 godzin. Ale wczoraj i dziś dramat...

--
https://emotikona.pl/gify/pic/pajak.gif
Obserwuj wątek
    • kura17 Re: IF- mam kryzys:(( 14.02.20, 19:04
      Marusia, czasem tak bywa i juz. badz dla siebie dobra i wyrozumiala.
      a jak cos zjesz w "niedozwolonym" czasie, to najwyzej schudniesz dzien pozniej wink
      po prostu wroc do diety, kiedy znow bedzie ok.
      3mam kciuki!

--
      "out of the ash I rise with my red hair and eat men like air" - sylvia plath
    • malia Re: IF- mam kryzys:(( 14.02.20, 19:11
      Miałam to samo. Początek łatwy nie był, bo musiałam się przestawić, potem też mi bardzo pasowało, a nagle bęc, napady głodu, że szok. Na ok tydzień musiałam zwiększyć ilość posiłków, bo się zwyczajnie źle czulam. Teraz wróciłam do trzech posiłków, ale pierwszy jem ok 10.
    • alba27 Re: IF- mam kryzys:(( 14.02.20, 19:34
      Ja też na if, od 3 tyg. Wreszcie dieta dla mnie bo skończyły się wieczorne napady na słodycze. Schudłam 2'5kg. Chcę zrzucić jeszcze 4. Daję sobie czas. Godzinę temu zastanawiałam się czy nie wyskoczyć po czekoladę, ale dałam radę 😉
      • snakelilith Re: IF- mam kryzys:(( 14.02.20, 20:48
        To zjedz coś, bo frustracja oznacza wzrost hormonów stresu, a te nie sprzyjają chudnięciu. Raz na kilka tygodni możesz zrobić sobie dzień dziecka, czy wieczór dziecka, w który z przyjemnością zjesz coś sycącego, niekonieczenie od raz najgorszy rodzaj kalorii. U mnie pomaga na przykład ciepła i ostra zupa ze strączkowców i na deser banan. To syci i działa na pms-owy wzrost apetytu, a banany działają ze względu na witaminę B6, magnez i potas na poprawę nastroju.
        Swoją drogą, zapisuję się do grupy IF, bo chcę do lata zrzucić kosmetycznie ze 3 kg. 16/8 to moje normalne odżywianie, więc robię 5/2, czyli dwa dni 400-500kcal i 5 dni normalne jedzenie. Na razie jestem przy 6/1, bo dwa dni na początek to ciężko, ale w poniedziałki poszczę. Jeden mam już za sobą. big_grin

--
        http://s19.rimg.info/465add77b59cebdc25f7ad6c03cc2f4a.gif
          • snakelilith Re: IF- mam kryzys:(( 14.02.20, 21:07
            Sprawdź lepiej ilość spożywanych kalorii, bo na początku każda niskokaloryczna dieta jest łatwa, entuzjazm pomaga lekceważyć oznaki głodu. Na dłuższą metę organizmu nie oszukasz. IF to przede wszystkim długa przerwa, ale liczba kalorii podczas 8-godzinnej fazy jedzenia powinna ci dać sytość. Więcej niż 200-300 kcal mniej od twojego zapotrzebowania ucinać nie powinnaś.

--
            http://s19.rimg.info/465add77b59cebdc25f7ad6c03cc2f4a.gif
    • nangaparbat3 Re: IF- mam kryzys:(( 14.02.20, 20:52
      Zima, nawet taka jak w tym roku, to kiepski czas na odchudzanie. Jakby wbrew naturze. Może Ci się jakieś niedobory porobiły?

--
      "Tolerancja u nas od wieków kwitła i dlatego nie musimy jej już praktykować."
    • ira_08 Re: IF- mam kryzys:(( 14.02.20, 21:24
      Brzuch Ci zmalał, bo jesz rzadziej, więc go co chwilę nie napychasz. Jeden dzień biegunki i też zmaleje. Przestań się katować, jak nie chudniesz normalnie, to idź do lekarza.
    • larix_decidua77 Re: IF- mam kryzys:(( 15.02.20, 18:51
      Ja mam odwrotny problem. Chudnę ładnie po 1 kg tygodniowo. Ale mam wrażenie że żołądek mi się zmniejsza. Jem 3 razy dziennie ale nie mogę wcisnąć całych porcji. Mogłabym jeść więcej tłuszczu ale i tak już mają 40% udziału w diecie. Jem 1600 kcal.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka