Dodaj do ulubionych

Co byscie zrobiły, gdyby wasz dzieciak tak się

24.02.20, 10:23
zachował?

--
„porzuciwszy tradycyjne formy religijności i duchowości... zyskaliśmy jakąś gigantyczną lukę, która zasysa wszystkie śmieci, które znajdują się w polu naszego widzenia” D. Masłowska
Obserwuj wątek
            • hamerykanka Re: Co byscie zrobiły, gdyby wasz dzieciak tak si 24.02.20, 16:54
              Nie lubia czarnych, bo wszystkie statystyki wskazuja, ze najwiecej z nich popelnia przestepstwa.
              Gdzie wprowadza sie czarni, zaczynaja sie problemy. Moj znajomy mieszka w blizniaku, wynajmowanym, gdzie druga polowe zajmowala czarna rodzina z klasy sredniej.
              Okazalo sie, ze nielegalnie zrobili sobie tam przedszkole. Znajomy wiele nocy nie przespal, bo wrzaski, kopanie pilki (w domu), niosly sie na caly dom, i nie raz bylam tego swiadkiem. Telewizji sie nie dalo ogladac, bo zagluszali wrzaskami! A kiedy sie wyniesli tzn zostali wyrzuceni, okazalo sie ze tak zapuscili dom, ze osady z toalety trzeba bylo dlutem odlupywac. Dlutem!!!! nie szczotka czy gabeczka.
              Tatus chlopaczka, ktory uparl sie bawic pilka do kosza rozlupal znajomemu bug shield na samochodzie-takie cos na masce, ktore powoduje ze owady nie rozplaskuja sie na przedniej szybie. Oczywiscie tatus z agresja, ze skad wie czy to byl jego synus! Znajomy powiedzial, ze byl swiadkiem, bo akurat siedzial w swoim ogrodku i widzial, wtedy tatus zmienil melodie ze to jest miejsce do zabawy-nie, to jest car port. Miejsce do parkowania samochodow. Pieniadze w koncu zwrocil, ale chyba tylko dlatego, ze znajomy to duzy facet z szerokimi barami i zawsze nosi pistolet /rewolwer na pasku.

Naprawde, naprawde, pozbylam sie zludzen i wspolczucia dla tzw 'mniejszosci etnicznych'.
              Podobnie jak dla Meksykanek otoczonych wianuszkiem dzieci, a kazde z innego ojca, wrzaskliwych, wulgarnych, przepychajacych sie w kolejce do kasy. Bo to ich sposob na zycie. Narobic dzieci i zyc z socjalu.

--
              Przecież obowiązkiem każdej kobiety jest gotowanie. Przynajmniej w weekendy i na zapas. No nie można inaczej, bo cycki odpadają i wagina murszeje. By Bialeem.
              • jeanny1986 Re: Co byscie zrobiły, gdyby wasz dzieciak tak si 25.02.20, 19:18
                > Podobnie jak dla Meksykanek otoczonych wianuszkiem dzieci, a kazde z innego ojc
                > a, wrzaskliwych, wulgarnych, przepychajacych sie w kolejce do kasy. Bo to ich s
                > posob na zycie. Narobic dzieci i zyc z socjalu.
                >

No patrz, zupełnie jak tysiące Polek w trybie "dej mam horo curke, piąty kąkubent siedzi ale to dobry hłopak"

--
                daniela34: "Tu pojawił się nowy element w postaci "kastracji małżeńskiej"- czyli "moja żona to zła kobieta, która mnie psychicznie wykastrowała i dlatego jestem ciapa, przy takiej kobiecie jak ty, to ja bym był wilkiem, tygrysem albo jastrzębiem, a tak to jestem tylko smutnym muflonem""
        • hamerykanka Re: Co byscie zrobiły, gdyby wasz dzieciak tak si 24.02.20, 16:12
          Moga zjesc, mam to gdzies. Oni nie byli w takiej sytuacj jak ja, ze przemalowywali pojemnik, a facet, Meksykanin i wspolpracownik, stal na strazy i zalowal ze nie mozemy nosic broni. Bo obok "przechodzili" i szwendalis ie czarni, w godzinach kiedy normalna wiekszosc pracuje, i przygladali sie, czy zaatakowac i zwinac nam pickupa czy 'tylko' zajac sie nami.
          Bo torebka cracku jest dla nich warta Twojego zycia.

--
          Przecież obowiązkiem każdej kobiety jest gotowanie. Przynajmniej w weekendy i na zapas. No nie można inaczej, bo cycki odpadają i wagina murszeje. By Bialeem.
          • turzyca Re: Co byscie zrobiły, gdyby wasz dzieciak tak si 24.02.20, 22:12
            > Bo torebka cracku jest dla nich warta Twojego zycia.

I dlatego normalne kraje fundują terapie zastępcze narkomanom.
            Bo życie potencjalnych ofiar jest warte więcej niż koszt tych leków czy nawet opłacenie mieszkania. Sama na koszt niemieckiego podatnika załapałam się na wyjazd na koncert, bo terapeutka miała jedno miejsce w samochodzie wolne, akurat jej ulubiony podopieczny załapał zapalenie płuc. Ale owszem, podatnik płaci za wożenie narkomanów na koncert czy na maratony. Żeby mieli pasję i cel w życiu i powód, żeby nie wymienić erzacu na prawdziwe narkotyki.

--
            Entropia i chaos dnia codziennego
            • 1matka-polka Re: Co byscie zrobiły, gdyby wasz dzieciak tak si 25.02.20, 08:35
              "> Bo torebka cracku jest dla nich warta Twojego zycia.

I dlatego normalne kraje fundują terapie zastępcze narkomanom."

Wzruszające, zwłaszcza kiedy "potrzebujący" w ramach wdzięczności strzelają ci w plecy, wrzucają pod pociąg albo rozjeżdżają samochodem przy każdej nadarzającej się okazji🤔

--
              Religia powstała, gdy pierwszy oszust spotkał pierwszego głupca.
              Wolter
      • iwoniaw Re: Co byscie zrobiły, gdyby wasz dzieciak tak si 24.02.20, 18:09
        hamerykanka napisała:

> Gdyby to byl dzieciak w grupie mojego dziecka, zazadalabym jego usuniecia. Czra
        > ny smarkacz, prawdopodobnie-i sadzac po jezyku-nizsza nizsza klasa spoleczna ty
        > pu trash. Mialam inne mniemania, dopoki nie zaczelam pracowac z dolami spoleczn
        > ymi i jezdzic tam, gdzie normalne byloo strzelanie i dragi-niestety dzielnice u
        > bogich czarnych. Wtedy wsdpolczucie i tolerancja mi przeszly.

Obrzydliwe jest to, co i w jaki sposób piszesz. Jakieś refleksje co do koloru skóry swojego byłego męża alkoholika, złodzieja i sadysty też masz, czy nie?

--
        "Lubię muzykę poważną, ale nie jestem aż takim zwolennikiem klasyki, żeby puszczać ją sobie w domu." (Zbigniew Boniek)
      • fragile_f Re: Co byscie zrobiły, gdyby wasz dzieciak tak si 24.02.20, 18:36
        Twój mąż był biały? Serio nie widzisz, że można być sadystą i psychopatą niezależnie od koloru skóry?

Tak na marginesie, to zrobienie córce Armageddonu, bo nie powiedziała "dziękuje", jest jak najbardziej typowe dla nizin społecznych, kulturalni ludzie po prostu zwracają uwagę albo rozmawiają o s-v po wyjściu gości. Tak samo patologiczne jest wrzucanie postów ze zdjęciem broni i pisaniem o strzelaniu do "śmieci" (czyli ludzi o ciemniejszej skórze wg. ciebie). Gdybym Cię nie znała z innych postów to pomyślałabym, że jesteś klasycznym "white trash".

--
        Fragile
        • hamerykanka Re: Co byscie zrobiły, gdyby wasz dzieciak tak si 24.02.20, 18:58
          Gdybys miala tyle do czynienia co ja z 'etnicznymi" zaczelabys sie zastanawiac i rozowe motylki by ci przeszly.
          Czesto rozmawiam z np kasjerkami, kiedy skanuja zakupy. Wiesz co mowia jednym glosem? Ze nienawidza Somalijek, bo kradna, smierdza (sama bylam swiadkiem, kobieta tak smierdziala potem pod tymi wszystkimi chustami ze malo nie zwymiotowalam) i ze zachowuja sie, jakby inni mieli im sluzyc.Potrafia zepchnac z drogi w sklepie. Doslownie.
          Armagedon napisalam w skrocie. Mialam z nia rozmowe w drodzxe do domu, ze ciagle trzeba jej przypominac o mowieniu dziekuje, ze nie jest juz dzieckiem specjalnej troski, za ktora stoja sluzby spoleczne, wiec czas wrocic do normalnosci i mowic prosdze i dzxiekuje, jesli ktos cos dla nas zrobi lub podaruje. Jesli to dla Ciebie niziny spoleczne, to nie wiem jak wychowujesz swoje dzieci, ale ja oczeukuje od mojego dziecka zasad zachowania sie przy innych.
          Smieci to ludzie, niezaleznie odf koloru skory, kotrzy zachowuja sie wlasnie jak smieci: wchodza bez pozwolenia na posesje (sa tabliczki ostrzregajace przy wejsciu) i rozgladaja sie po niej co by tu ukrasc, wciskaja rzewne historyjki, kiedy zostana przylapani.
          Do white trash zaliczam kobiete z szesciorgiem dzieci, z roznych ojcow, ktora chciala kupic ode mnie pare rzeczy do jazdy i treningu konia. Wspolczulam jej, kiedy opoweiadala o swojej sytuacji, opuscilam cene, nawet oddalam jej wlasnas kurtke zimowa, jedyna zreszta. Pozyczylam ksiazki i DVD o treningu, oglowie tyopu sidepull nawet nie uzyte jeszcze.
          Mijaja dwa lata, kiedy jeszcze ich nie dostalam z powrotem. A mieszka 40 minut jazdy ode mnie. Polozylam juz na nich kreske, ale dalej co jakis czas sie odzywa, i probuje wyciagnac cos jeszcze.
          Task, nie rownam sie z takimi osobami. Tak, czuje sie od nich lepsza. Mozesdz sobie pouzywac.

--
          • hamerykanka Re: Co byscie zrobiły, gdyby wasz dzieciak tak si 24.02.20, 19:00
            Rozumiem, ze gdyby kilku facetow wlamywaloby ci sie do domu, ograniczylabys sie do chowania pod lozkiem i nadzie, ze policja przyjedzie zanim zdaza zgwalcic ciebie i twoja corke i wybiesc co sie da..
            Ja bede bronic sie sama. Mam corke i nie opozwole, by stala sie jej krzywda.

--
            • hamerykanka Re: Co byscie zrobiły, gdyby wasz dzieciak tak si 24.02.20, 19:08
              Amarillo ma niechlupone 17 miejsce pod wzgeledem przestepczosci. Bliskosc Meksyku, kartele narkotykowe i porywajace dzieci, bron sprzedawana otwarcie na ulicy.
              Wedlug statystyk, choc biuro szeryfa jest wzglednie blisko, dojazd do miejsca wezwania zajmuje srednio 10 minut. Wiesz co sie moze stac w ciagu 10 minut? Bardzo duzo.

A tak wyglada plastkowa beczka po cwiczeniach. Kazdy pocisk zawiera trzy kule.

--
              Jak za posiadanie penisa będą przyznawać rentę, to ja będę wtedy honorować wyjaśnienia "czego ty oczekujesz, to przecież facet".by falka32
                • hamerykanka Re: Co byscie zrobiły, gdyby wasz dzieciak tak si 24.02.20, 19:35
                  Chcialabym. Nawet ostatnio mam depresje z tego powodu, bo znalazlam ogloszenie o pracy w moim zawodzie, ale w Arizonie. Tyle ze dalej czekam na rozwod, a maz przy sadzie rodzinnym zaznaczyl, ze nie zgadza sie na wywiezienie corki do innego miasta czy stanu.
                  Musialabym przejsc cala procedure sadowa, zeby te zgode uzyskac, a ze nawet tydzien nie minal od ostatniego sadu, jestem wyczerpana fizycznie i psychicznie, stresem, nie spaniem. teraz maz karze mnie (nas?) przez nie placenie alimentow na dizekco juz od poltorej miesiaca. I sad to lyka jak ges kluski.
                  Dziwisz sie ze jestem wsciekla, zdesperowana i rozzalona? Dwa i pol roku walczylam, zeby dziecko wrocilo do mnie, bo kochany tatus zostawial ja w wynajmowanym domuy sama na cale wieczory i jechal chlac. A ona tam siedziala sama a ja nawet nie moglam ani do niej zadzwonic ani zabrac do siebie. Bo dzielilismy opieke 50/50 jak wywalczyl wtedy jego prawnik.
                  Dlatego jestem gotowa na wszystko zeby ja chronic.

--
                  • fragile_f Re: Co byscie zrobiły, gdyby wasz dzieciak tak si 24.02.20, 19:45
                    Ok, rozumiem skad ta wscieklosc i poczucie bezsilnosci. Tylko przelewanie jej na cala, gigantyczna i roznorodna grupe etniczna nie da Ci absolutnie nic. Poza tym, ze staniesz sie bardziej jak ex i pokazesz dziecku, ze tak wolno sad

Bylas na terapii?

Zrobilabym wszystko, zeby wyprowadzić sie z tego miejsca, z powrotem do Polski i zaczeciem od nowa wlacznie.

--
                    Fragile
                    • hamerykanka Re: Co byscie zrobiły, gdyby wasz dzieciak tak si 24.02.20, 20:33
                      Bylam caly czas na terapii i bylo to pokazywane jakze milo przez p[racownice CPS w sadzie: On (znaczy moj maz) mial wszystkie kursy i terapie (nie wspomniane ze trzy razy przeszedl anger management, dwa razy kursy z alkoholizmem i miesiac temiu rozwalil sluzbowy samochod po pijanemu), ale to ja bylam ta zla..bo chodzilam na terapie, znaczy cos ze mna jest nie tak! Bo on skonczyl, a ja nie!
                      Do Polski tez nie moge wrocic, bo maz nie da zgody na wyjazd dziecka. A po tym co jej zrobil, nie zostawie jej z nim.
                      Tak, jestem zdesperowana, wsciekla i rozzalona. I boje sie o corke, siebie i dom, bo juz dwa razy mialam niespodziewanych gosci, co to niby proponowali pokrycie drogi dojazdowej do domu na nowo asfaltem, a widac bylo ze pojecia o tym nie maja, jeden nawet nie znal proponowanej ceny, wizytowki firmy tez nie mial, drugi nieco lepiej przygotowany, pokazywal mi swiezy asfalt przed budynkiem...ewidentnie zdjecie wziete z internewtu. A oczka im strzelaly wokol.
                      To byl czas, kiedy kupilam w koncu fajszywe kamery i metalowe blachy z ogloszeniem, ze teren jest pod monitoringiem. Ten drugi facet to zauwazyl i tak staral sie ustawic, zeby nie pokazywac twarzy do kamery.

A propos, zarowno moj kierownik, jak i molestujacy mie facet od ekipy robiacej sciolke sa Meksykanami i reka reke myje.

--
                      Jak za posiadanie penisa będą przyznawać rentę, to ja będę wtedy honorować wyjaśnienia "czego ty oczekujesz, to przecież facet".by falka32
                  • iwoniaw Re: Co byscie zrobiły, gdyby wasz dzieciak tak si 24.02.20, 23:00
                    hamerykanka napisała:

> Dziwisz sie ze jestem wsciekla, zdesperowana i rozzalona?

Żalisz się, że "sąd łyka jak gęś kluski" to, co powie rodowity obywatel, biały, nie leczący się psychiatrycznie, że prawniczka twoją desperację odbiera jako świrowanie, przy którym lepiej się trzymać od ciebie z daleka, skarżysz się na to, że system woli wesprzeć molestującego gościa niż ciebie - i na jednym oddechu deklarujesz, że nieudaczników innej proweniencji etnicznej, o innym modelu rodzinnym i których schizy zapewne nie wzięły się z dobrobytu i zdrowia psychicznego byś "wystrzelała"? I nazywasz ludzi - jacy by nie byli - śmieciami? I nic ci nie zgrzyta ani nigdzie nie dzwoni? Hint: jesteś dla tych cudownych separatystycznych Prawdziwych Ludzi w tym Cudownym Kraju dokładnie tym, co piszesz o tych, na których trzymasz spluwę pod dachem. Od "mniejszości etnicznej" poczynając, a na dużo gorszych epitetach kończąc. Dlatego tym bardziej to szokujące, co wypisujesz.

--
                    "Lubię muzykę poważną, ale nie jestem aż takim zwolennikiem klasyki, żeby puszczać ją sobie w domu." (Zbigniew Boniek)
                    • triss_merigold6 Re: Co byscie zrobiły, gdyby wasz dzieciak tak si 24.02.20, 23:10
                      No dokładnie. Przy czym ja wierzę kobiecinie, że mieszka w syfiastym etnicznie i niebezpiecznym otoczeniu, gdzieś na pograniczu, gdzie prawo stanowi 2. poprawka do Konstytucji. Stąd, dla dobra córki, skoro sama jest zbyt głupia, żeby na to wpaść, powinna sprzedać ziemię i zwierzyniec i wynieść się do jakiegoś większego miasta <skoro nie może z córką przeprowadzić się poza granice stanu>.
            • lily_evans11 Re: Co byscie zrobiły, gdyby wasz dzieciak tak si 24.02.20, 19:26
              Sorry, hamerykanko, fakty, które zapewne znasz, to jedno, ale ton Twoich wypowiedzi to drugie. Jesteś skumulowaną agresją i myślę, że ci ludzie są dla Ciebie obiektem zastępczym po tym wszystkim, co zrobił Ci Twój mąż. Spokoju życzę. I wychodzenia na prostą.

--
              Zginę, jeśli się obejrzę
              • hamerykanka Re: Co byscie zrobiły, gdyby wasz dzieciak tak si 24.02.20, 19:40
                Dziekuje.
                Ostatnio ciagle pisze mejle do mojej prawniczki z urzedu, ze maz od szesciu tygodni czyki 3 paycheckow nie placi alimentow na dziecko. Msci sie za to, ze to ja dostalam corke.
                Ostatnio, kiedy mialam cale 10 dolarow na jedzenie, napisalam jej, ze mam zamiar pojechac do jego pracy, zrobic duza kartke z imieniem i nazwiskiem, ze ten facet zarabia 185 tysiecy dolarow rocznie i nie placi 350 dolarow miesiecznie na dziecko.
                Dostalam odpowiedz, ze jesli tak zrobie, to ona porzuci moja sprawe i ze pisze to calkowicie serio.
                Napisalam jej wiec, zeby zorganizowala spotkanie naszej corki z ojcem i zeby musial jej powiedziec w twarz; sorry, ale w tym miesiacu nie jesz.
                Nie odpisala.

--
            • turzyca Re: Co byscie zrobiły, gdyby wasz dzieciak tak si 24.02.20, 22:05
              >Rozumiem, ze gdyby kilku facetow wlamywaloby ci sie do domu, ograniczylabys sie do chowania pod lozkiem i nadzie, ze policja przyjedzie zanim zdaza zgwalcic ciebie i twoja corke i wybiesc co sie da..
              Ja bede bronic sie sama. Mam corke i nie opozwole, by stala sie jej krzywda.

Wzywałam policję kilka razy, bo miałam dziwacznego sąsiada. Jak tylko hałasował to przyjeżdżali w rozsądnym tempie, jak się zaczął dobijać do drzwi, krzycząc teksty o cudzoziemcach, to byli na miejscu nim się obejrzałam, czym zabarykadować drzwi. Po to płacę porządne podatki, żeby policja działała.
              Ja mam lepsze pomysły na spędzanie popołudni niż chodzenie na strzelnice, nie chcę sprawdzać, jaką będę miała celność obudzona w środku nocy i bez okularów, wolę polegać na profesjonalistach.

--
              "Masajowie uważają, iż mycie wodą naczyń do mleka daje mleku przykry zapach, dlatego myją te naczynia w krowim moczu."
            • memphis90 Re: Co byscie zrobiły, gdyby wasz dzieciak tak si 25.02.20, 09:19
              Zdumiewa mnie dlaczego ludzie decydują się na mieszkanie z dzieckiem w takim potwornym kraju, gdzie brak kalacha w domu to niefrasobliwość i ryzykowanie życiem...

--
              "Nie pogardzaj drugim człowiekiem, dopóki nie poznasz jego historii. A gdy tylko poznasz, to bądź sobą i spluń" niezatapialna-armada.blogspot.com
          • fragile_f Re: Co byscie zrobiły, gdyby wasz dzieciak tak si 24.02.20, 19:16
            Nie mówię o różowych motylkach, tylko o jawnym i agresywnym rasiśmie, który prezentujesz w tym wątku. Wklejenie broni z dopiskiem, że będziesz z niej strzelać do czarnych śmieci jest równie porąbane, jak film z góry. Zwłaszcza, że Ty też nie jesteś u siebie, tak tylko przypomnę. Mieszkasz w kraju, który został zbudowany na niewolnictwie i masowym morderstwie. I nadal funkcjonuje tylko i wyłącznie dzięki niewolnictwu (więzienia z darmową siłą roboczą + sprowadzanie produktów wytwarzanych w absolutnie niehumanitarnych warunkach) i wykorzystywaniu najbiedniejszych.

I zabawne, jak nagle zmieniła Ci się narracja po moim wpisie. Już nie zrobiłaś dziecku totalnej awantury (bo tylko tak można intepretować słowo "Armageddon", nie ma innej opcji), tylko kulturalnie porozmawiałaś w samochodzie. Już nie tylko czarni są patologiczni, nagle biali już też.

Czujesz się lepsza? Brawo Ty. Szkoda tylko, że Twoje wpisy psują nieco ten idealny obraz.

--
            Fragile
            • hamerykanka Re: Co byscie zrobiły, gdyby wasz dzieciak tak si 24.02.20, 19:42
              A i owszem, zostal zbudowany na niewolnictwie. Dzieki czemu zmuszana przez CPS musialam szukac jakiejkolwiek pracy, nawet fizycznej. Po pol roku pracy dla miasta i noszeniu metalowych blach moj krag L5-S1 wymaga natychmiastowej obustronnej operacji.
              Tak, czuje sie lepsza bo przynajmniej pracowalam dopoki moglam, a nie kradlam i wlamywalam sie do domow i samochodow ani nie handlowalam narkotykmi na ulicy. Brawo ja.

--
            • hamerykanka Re: Co byscie zrobiły, gdyby wasz dzieciak tak si 24.02.20, 19:30
              Zimno bylom opowiedziala mi rzewna hostoryjke jak to razem z facetem maja dzieci, czesc wspolnych, czesc ich wlasnych, zyja w baraku, wiec mi sie zal zrobilo,. Chcialam pomoc. Pomyslalam, ze najwyzej zaloze jeszcze jedna bluze pod spod, jak musze byc na zewnatrz.
              A potem prosilam i przypominalam o rzeczach, ktore pozyczylam, nawet prosilam zeby wyslala poczta, jesli nie ma pieniedzy na benzyne. No i kontakt sie tak urywal, po czym po paru miesiacach, jakby nigdy nic, zaczynala pisac co nowego u niej i jak sie z facetem poklocila o wychowanie dzieci i chcialaby uciec, tylko nie ma gdzie (te aluzje akurat doskonale zrozumialam i powiedzialam stanowczo 'nie' zagniezdzeniu sie babki w moim wieku, z czarnymi pienkami przednich zebow (gryzlo mnie to jak to mozliwe, potem dopiero dowiedzialam sie ze to efekt palenia marihuany, szkliwo nie wytrzymuje). No i teraz w koncu dalam ja do numerow zastrzezonych.

--
                • hamerykanka Re: Co byscie zrobiły, gdyby wasz dzieciak tak si 24.02.20, 19:53
                  I owszem. Nauczylam sie zycia. Ze nie warto zyc z sercem na dloni.
                  Ten facet od tremontowania byl szefem ekipy robiacej sciolke z galezi i pni, zostawianych w kilku miejscach wokol miasta. Zamiast ladowac widlami przez godzine, mialam ladowane jedna lyche koparki. Plecy mnie i zerwane sciegna w stawie biodrowym tak nie bolaly pozniej.
                  Dla mnie bylo warto. Do momentu, kiedy probowal mnie zgwalcic.
                  Potem, pracujac dla miasta, jak on, tylko w innym dziale, dowiedzialam sie, ze takich skarg nba niego przez kobiety jest duzo. Znany jest z podmacywania sekretarek i innych kobiet w budynku i seksistowskich zaczepek. Ale kierownictwo nic z tym nie robi.
                  Ba, moj wlasny kierownik kazal po prostu uciekac i zamykac sie w lazience, jak go widzialam,. Tylko ze nie zawsze byla mozliwosc ucieczki, zwlaszcza jak przyszpilil mnie do samochodu.
                  Kierownik w koncu z ulga sie mnie pozbyl, jak dostalam udaru cieplnego w niewentylowanym budynku (welding shop), probujac zaladowac ponad 200 kg blachy do maszyny tnacej.
                  Uslyszalam od niego, jak jego zastepca wrocil ze mna od lekarza (cztery razy usilowaly znalezc cisnienie na obu nadgarstkach, bylam tak oslabiona, tyle samo razy bylam kluta by pobrac krew, a zyly byly zapadniete), ze....zapomnialam zalozyc kamizelke ochronna i ze bedzie ze mna tyle problemow, przez robote papierkowa.
                  A teraz nie moge udowodnic ze krag mi wypadl i naciska dzieki pracy dla nich, czekam na operacje, dzieki ktorej wstawia mi metalowe szyny po obu stronach kregoslupa. Nie wiem jak bede mogla dalej zajmowac sie corka, domem, zwierzetami. Ale to OT.

--
              • triss_merigold6 Re: Co byscie zrobiły, gdyby wasz dzieciak tak si 24.02.20, 23:00
                z czarnymi pienkami przednich zebow (gryzlo mnie to jak to mozliwe, potem dopiero dowiedzialam sie ze to efekt palenia marihuany, szkliwo nie wytrzymuje).

Jak pragnę zdrowia, jak już mieszkasz w etnicznym getcie, to przynajmniej dowiedz się jak działa, co i dlaczego. Takie zęby są od metamfetaminy, a nie zielska.
          • hamerykanka Re: Co byscie zrobiły, gdyby wasz dzieciak tak si 24.02.20, 19:56
            Mialam rozmowe, przypominalam jej ze mowi sie prosze i dziekuje, o czym notorycznie zapomina.
            Ona zaczela plakac i powtarzac ze :nie miala tego na mysli:". Manipulacja emocjonalna polaczona z poczuciem bycia dzieckiem specjalnej troski i pod opieka CPS i CASA. teraz staram sie z trudem, bo latwo nie jest, zrobic z niej normalne, dobrze wychowane dziecko, ktore nie uwaza ze wszystko mu sie nalezy, bo ona jest z rozbitej rodziny.

--
            • fragile_f Re: Co byscie zrobiły, gdyby wasz dzieciak tak si 24.02.20, 20:06
              Dobre maniery naprawdę nie są najistotniejsze w zyciu, wazniejsze jest to zeby uporala sie z traumą i byla w stanie zbudowac poczucie wlasnej wartosci. Robi mi sie smutno, jak czytam co o niej piszesz. Twoje dziecko przeszlo przez piekło a Ty ja uwazasz za manipulantke, bo nie powiedziala dziekuje? Moze ona nie akceptuje nowego chlopaka?

Swoja droga to imho nie powinnas teraz wchodzic w zwiazki, tylko poświęcić 100% uwagi dziecku. Isc na terapię indywidualna i rodzinna z córką. Mysle, ze ona boi sie powtorki z rozrywki i brakuje jej stabilnosci, nowy facet w zyciu w tym nie pomaga.

--
              Fragile
              • hamerykanka Re: Co byscie zrobiły, gdyby wasz dzieciak tak si 24.02.20, 22:17
                Corka caly czas chodzi na terapie. Faceta akceptuje, i widac to po jej zachowaniu. Nie bylabym z kims, kogo moje dziecko nie akceptuje.
                Problem w tym, ze jest bardzo inteligentna i nauczyla sie wykorzystywac psychobelkot, zeby sprawic, zeby ktos czul sie winny. Stala sie manipulantka i nad tym wlasnie pracuje. Bo nie jest tez normalne, kiedy mowie jej ze zapomniala podziekowac, a ona w ryk typu "wszyscy mnie nienawidza" i porbuje to wykorzystac zebym to ja czula sie winna, ze zwrocilam jej uwage.
                Z checia zabralabym ja na prywatne sesje psychoterapii (w tej chwili ma terapie rodzinna z ojcem, ktory osttanio ciagle odwoluje spotkania), ale zazyczyli sobie 125$ za sesje.
                A ja mam 350$ miesiecznie na nia i ojciec nie placi.Staram sie wiec czytac ksiazki tematyczne i pomagac jej sama, pytam tez moja terapeutke co robic w danych sytuacjach.

--
                  • cruella_demon Re: Co byscie zrobiły, gdyby wasz dzieciak tak si 24.02.20, 23:07
                    triss_merigold6 napisała:

> Sprzedaj w jasną cholerę te konie, słonie, kundle i czym tam się jeszcze zabawi
                    > asz, skoro nie masz kasy na dziecko, leczenie i terapie.. Tak robią normalni lu
                    > dzie.

Pozwól, że się podpiszę. Dodałabym jeszcze wstawkę o pójściu do normalnej pracy.

--
                    Co tam uczyć, żyć! Dlatego na Śląsku nikt się nie uczy, po prostu ludzie się rodzą, kopią grób i czekają. A że to trwa to z nudów kopią dalej i taka jest geneza wydobycia węgla.
                    (35wcieniu)
                • hrabina_niczyja Re: Co byscie zrobiły, gdyby wasz dzieciak tak si 24.02.20, 22:37
                  No nie jest to normalne. Ale do końca nie wiem czy akurat ma swoje podłoże w psychobełkocie. Może weź raz jeden jedyny przestań być twarda baba i przytul to dziecko kiedy płacze. Może to wcale nie psychobełkot, a rzeczywiste odczucia dziecka? Moja matka powiedziała kiedyś pewną mądra rzecz jak w najgorszym kryzysie życiowym się na nią wydarłam, a moja mądra ciotka też uznała to za manipulacje i blablabla. Kiedy dziecko cierpi tak bardzo, że już wyje w środku to najbliższą mu osoba jest matka, a dziecko wie, że matka je kocha i wybaczy. Dlatego, żeby nie udusić się w środku czasami to dziecko wybucha, a wybucha najbliżej, tam gdzie ma pewność, że je przytula i mu pomogą. A byłam bardzo dorosła kobieta wtedy. Ale miała rację, to moje wydarcie się wtedy było wentylem moich emocji i komunikatem, że ja już z niczym sobie nie radzę. Przemyśl to, bo może twoje dziecko właśnie sobie nie radzi, a nie manipuluje.
            • hrabina_niczyja Re: Co byscie zrobiły, gdyby wasz dzieciak tak si 24.02.20, 20:43
              Wiesz co Hamerykanka ty stworzyłaś sobie i temu dzieciakowi piekło na ziemi. Nie wiem jak trzeba być silnym??? Chociaż nie wiem czy silny to właściwe słowo, żeby kobieta pracowała ponad siły plus zapitalała w domu przy koniach. Sorry, ja tego nie kupuje, coś jest nie tak i to bardzo. Ja bym nie dała rady i jednak każdy człowiek szukałby, myślałby raczej jak sobie to życie polepszyć, a nie zapier.. ć jak Pudzian od świtu do zmierzchu. Tym bardziej, że wczoraj do tej Ameryki nie wyjechałaś. Ty przestań skupiać się na dziękuję i proszę własnego dziecka, a zastanów się co ty temu dzieciakowi przekazujesz. Ojca patologię i matkę siłaczkę. A tekst, którym pojechałaś jest dnem dna i zastanów się jak porypane życie macie obie, że aż taka agresja z ciebie bije, a dopiero później myśl o dziękowaniu za obiad nowemu chłopu.
      • triss_merigold6 Re: Co byscie zrobiły, gdyby wasz dzieciak tak si 24.02.20, 22:33
        I pomyslec ze wczoraj zrobilam corce Armageddon, bo znowu poszla w nastolatkowe fochy i nie powiedziala dziekuje za posilek, ktory nasz najomy przygotowal.

Biedne dziecko przed chwilą wyszło z rodziny zastępczej, do której trafiła wskutek Twoich i jej ojca cyrków, a Ty z marszu zafundowałaś jej obecność obcego typa w domu, z kocopałami jaki on kochany i cudowny włącznie i jeszcze się rzucasz, bo nastolatka zachowuje się jak nastolatka. Jak w ogóle śmiesz coś takiego robić dzieciakowi?!
        • hrabina_niczyja Re: Co byscie zrobiły, gdyby wasz dzieciak tak si 24.02.20, 22:59
          Po tym wątku to ja się zastanawiam czy temu dzieciakowi nie byłoby lepiej jakby w tej rodzinie zastępczej został. Może mi ktoś wytłumaczy, bo osobiście uważam się za twardą babę, ale przy życiu Hamerykanki to albo bym skoczyła z mostu albo rzuciła się pod pociąg. Jednakże mając córkę prędzej bym sprzedała te konie, słonie i inne zoo, sprzedała chałupe, a jakby się nie dało to ubezpieczyła wysoko i kasę przeznaczyła na zatrzymanie dzieciaka przy sobie. Natomiast Hamerykanka w tym czasie jeździ koparka, dźwiga kilkadziesiąt kilogramów blach, pracuje w upale, po czym wraca do domu i wybiera gówna spod koników. Przy okazji martwi się jakaś kobietą co to ma 6 dzieci i oddaje jej jedyną kurtkę. A w między czasie znajduje sobie chłopaka. Pani Hamerykanko wyjaśnij mi to proszę, bo albo twoja psychika jakoś dziwnie działa albo coś nam tu zmyślasz. To nie jest normalne.
          • triss_merigold6 Re: Co byscie zrobiły, gdyby wasz dzieciak tak si 24.02.20, 23:06
            Nikt jej tej sterty złomu i bezwartościowych użytkowo zwierząt nie ubezpieczy za stawkę, którą byłaby w stanie zapłacić.
            Baba od lat opisuje jak jej ciężko, tyra do obłędu, wykonuje gruntowne i czasochłonne roboty ZA DARMO jakimś randomowym ludziom, łamie kości, wybija sobie zęby, ma omdlenia, poparzenia i co tam jeszcze, brakuje jej kasy na wszystko, a jednocześnie co jakiś czas ćwierka o kolejnym psie, koniu, kojocie czy innej fanaberii, zamiast to sprzedać w cholerę, podjąć pracę w normalnym wymiarze godzin i zająć się córką, a nie kolejnym półanalfabetą z okolicy.
          • cruella_demon Re: Co byscie zrobiły, gdyby wasz dzieciak tak si 24.02.20, 23:13
            Ona kiedyś pisała, że ma jakieś fobie, schizy i dziwne (psychiczne) ataki i nie pójdzie do normalnej i lekkiej pracy, ale wśród ludzi, a zwierząt nie sprzeda z tych samych powodów.
            Natomiast nie raz pisała ile te konie ją kosztują i tego nie rozumiem jako matka, żeby nie mieć co dać dziecku jeść, a kasę wydać na własne fanaberie.

--
            Co tam uczyć, żyć! Dlatego na Śląsku nikt się nie uczy, po prostu ludzie się rodzą, kopią grób i czekają. A że to trwa to z nudów kopią dalej i taka jest geneza wydobycia węgla.
            (35wcieniu)
          • waleria_s Re: Co byscie zrobiły, gdyby wasz dzieciak tak si 24.02.20, 23:23
            Oj prawda to.
            Robiłabym wszystko, żeby córka mogła chodzić na indywidualną terapię i mogła wyjść na prostą. Póki co- olbrzymie prawdopodobieństwo, że wyrośnie na zaburzoną i nieszczęśliwą osobę. Robić jej jazdy, bo nie podziękowała nowemu gachowi za kolację, oskarżać o manipulacje, ale już mamusia nie pomyśli, że nawet jak manipuluje, to dlatego, że nie potrafi regulować swoich emocji i normalnie ich wyrażać. Przykre bardzo, szkoda dziewczynki.
          • edelstein Re: Co byscie zrobiły, gdyby wasz dzieciak tak si 25.02.20, 10:06
            Zajrzyj do wyszukiwarki do watku o samobojstwach i przeczytaj co ona Tam wypisywala np o podcinaniu zyl.Zlamala tez palec mezowi,bo chciala sie rozbic na drzewie i facet zabral kluczyki.
            Nie jestem wcale taka pewna czy on faktycznie jest ten zly

--
            "Decyzja o poczeciu nazlezy do dziecka. Jak nie zechce, to sie nie pocznie." by plater-2
      • hamerykanka Re: Co byscie zrobiły, gdyby wasz dzieciak tak si 24.02.20, 22:34
        Oni zyja w innych realiach. Polotipoprawnosc jest fajna, o ile nie stykasz sie z nimi na co dzien.
        Ciekawe tez czy forumka, ktora glosila ze jej znajomi Teksanczycy z malych miasteczek wie, ze Amerykanie sa politpoprawni dla obcych. Innymi slowy, jesli cie dobrze nie znaja, beda glosic jak to kochaja wszystkie kolory i dobrzez nimi zyja. Jak pomieszkasz z nimi dluzej i przekonaja sie do ciebie, odkryjesz zupelnie inne dno. Jak skarza sie na czarnych i Meksykanow, jak maja dosc nielegalnych imigrantow i najlepiej by ich wystrzelac -i to nie poglady mlodych zdowych i znudzonych chlopow, ale i kobiet nawet 80 letnich.
        Rozmawialam niedawno z jedna sasiadka i zapytalam z ciekawosci, czy tez ma bron. Odpowiedziala jakby to bylo normalne pytanie o pogode; pewnie ze tak, kolo 50 sztuk. Mi szczeka opadla.
        Ciekawe tez czy forumki z wiekszych miast na Polnocy wiedza o ruchach separatystycznych na Poludniu, bo odbieraja checi limitowania i zabierania broni Poludniowcom jako zamach na ich prawa osobiste. I nie oddadza broni po dobroci, o nie. Nawet zapowiadaja wojne domowa, jesli bedzie trzeba. "Bo Teksas da sobie rade, mamy rope i bydlo i nie potrzebujemy Ameryki" i wspominaja czasy, kiedy Teksas byl oddzielnym panstwem. Glowe daje, ze takich wiadomosci nie ma w uladzonych newsach.
        Od jakiegos roku mam taka naklejke na tylnej szybie. Od jakiegos czasu jestem zatrzymywana przez nieznajomych, ktorzy pytaja, gdzie moga takie same kupic i nakleja je na wszystkie samochody. Zaczyna sie naprawde kotlowac.

--
        • turzyca Re: Co byscie zrobiły, gdyby wasz dzieciak tak si 24.02.20, 23:38
          Wiesz, co? Ja pamiętam, że masz dobre wykształcenie, przyrodnicze, laboratorium, te sprawy, pracowałaś jako naukowiec.
          Umiesz sprawdzić źródła, ocenić ośrodek badawczy, nie powinnaś się łapać na filmy z żółtymi napisami.
          I serio szokuje mnie, że przy takim kapitale kulturowym podtrzymujesz i propagujesz zupełnie błędne opinie, sprzeczne z faktami.

Posiadanie w domu broni nie tylko nie chroni przed włamaniem ale zwiększa szanse na śmierć w jego wyniku.
          A to w sytuacji włamania, a przecież to tylko ułamek użycia broni.
          AAP zaleca rezygnację z trzymania broni w domu gdzie są nastolatki jako podstawowego czynnika ryzyka zdrowotnego.

--
          Świruska od Krzyżaków.
          • majenkir Re: Co byscie zrobiły, gdyby wasz dzieciak tak si 25.02.20, 00:11
            turzyca napisała:
            > AAP zaleca rezygnację z trzymania broni w domu gdzie są nastolatki jako podstawowego czynnika ryzyka zdrowotnego.

Wychowalam dwoje nastolatkow z bronia w domu, znam tez inne rodziny (te, o ktorych wiem, ze maja bron, bo o tym u nas sie nie mowi big_grin). W Maine, gdzie mamy drugi dom, w kazdym gospodarstwie jest bron (w liczbie mnogiej), a to najbezpieczniejszy stan.

--
            https://fotoforum.gazeta.pl/photo/7/re/qd/3acg/EyS38bArbyduwnye7X.jpg
            Abby&Prada
            • al_sahra Re: Co byscie zrobiły, gdyby wasz dzieciak tak si 25.02.20, 00:44
              majenkir napisała:

> Wychowalam dwoje nastolatkow z bronia w domu, znam tez inne rodziny (te, o ktor
              > ych wiem, ze maja bron, bo o tym u nas sie nie mowi big_grin). W Maine, gdzie mamy dr
              > ugi dom, w kazdym gospodarstwie jest bron (w liczbie mnogiej), a to najbezpiecz
              > niejszy stan.

Dodaj jeszcze, że Twój dziadek całe życie palił paczkę dziennie i dożył setki.
            • fragile_f Re: Co byscie zrobiły, gdyby wasz dzieciak tak si 25.02.20, 03:36
              "Gun deaths that year killed almost twice as many children as cancer, which was the third-leading cause of death, according to a study published in the New England Journal of Medicine on Thursday (Dec. 20). Firearm-related injuries made up 15.4% of all childhood deaths that year, killing 3,143 kids. (Cancer caused 1,853 deaths, or just over 9% over childhood deaths. Cars killed 4,074 children.)"

W USA dwukrotnie więcej dzieci ginie od broni, niz od raka. Faktycznie, jest efekt.

--
              Fragile
          • 1matka-polka Re: Co byscie zrobiły, gdyby wasz dzieciak tak si 25.02.20, 08:24
            "I serio szokuje mnie, że przy takim kapitale kulturowym podtrzymujesz i propagujesz zupełnie błędne opinie, sprzeczne z faktami."

Mogłabym dokładnie to samo napisać do ciebie. W sumie nawet jesteś trochę lepsza, niż pozostałe trolliny, bo nie wyzywasz i nie idziesz aż tak bezczelnie w zaparte...

--
            W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byśmy to mogli dowodami obalić?
            Fryderyk Nietzsche
          • araceli Re: Co byscie zrobiły, gdyby wasz dzieciak tak si 25.02.20, 09:11
            turzyca napisała:
            > Posiadanie w domu broni nie tylko nie chroni przed włamaniem ale zwiększa szans
            > e na śmierć w jego wyniku.

Ona pisała o swoich próbach samobójczych. Prędzej zastrzeli swoje dziecko i siebie niż przed czymkolwiek się ochroni.

--
            Bycie niewierzącym nie oznacza, że jest ci WSZYSTKO JEDNO.