Dodaj do ulubionych

Odwołana wizyta u terapeuty

27.02.20, 20:52
Tydzień temu założyłam wątek: Terapia

Poświęciłam naprawdę dużo czasu na znalezienie terapeuty, który mi odpowiada, przyjmuje w miarę blisko i w pasujących mi godzinach. Przejrzałam kilkadziesiąt profili, upewniłam się, że terapeutka pracuje w taki dzień i w takich godzinach, że będę wtedy dyspozycyjna i będę mieć czas. Przygotowuję się do tej wizyty od tygodnia, spisałam sobie na kartce wszystkie problemy. I co? I zadzwonili, że mają "błąd w systemie" i wizyta nie może się odbyć, bo umówiono dwóch pacjentów jednocześnie... Najbliższy wolny termin u tej terapeutki to jakaś końcówka marca czy tam początek kwietnia, w dodatku w godzinach, które kolidują mi z pracą, a terminy które widziałam przy rejestracji nie są aktualne, bo "system". sad

I cholera jasna, aż mi się płakać chce z bezsilności. Mam ostatnio mocno nasilone objawy lękowe, potrzebuję terapii, a oni zmarnowali mi mnóstwo czasu i nawet nie usłyszałam głupiego przepraszam. Rzygać mi się chce na myśl, że jutro znowu będe musiała usiąść, przeglądac profile, dzwonić i uzgadniać termin. Jestem wściekła na to centrum jak dawno na nic nie byłam, wieczór mam schrzaniony.

Pocieszcie. sad
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka