Dodaj do ulubionych

Słuchawki bezprzewodowe do biegania i nie tylko

28.02.20, 16:19
Jako że moje dotychczasowe Sony z kablem używane non stop odmówiły dalszej współpracy (zawadzalam kablem o wszystko aż wreszcie się urwał), postanowiłam kupić coś porządnego. Okazało się jednak, że to nie takie proste.

Po pierwsze, sluchawki muszą być nauszne, wszystkie dokanalowe mi wypadają, a te z dodatkowym mocowaniem uwieraja. Poza tym nie lubię słuchać własnego pulsu i oddechu. No i tym razem żadnych kabli.

Positive Vibrations 2 House of Marley, z którymi wiązałam wielkie nadzieje są fajne, ale za mało uniwersalne. Dość dobrze wytlumiaja odgłosy z zewnątrz, co jednak nie jest zbyt bezpieczne podczas użytkowania poza domem. Nie pochodzę w nich tez w upały, nie mówiąc o bieganiu. No i denerwują mnie te spiralki przy uszach. Odeslalam. Kolejny kandydat Sony CH510BT ma w opisie, że może mi wybuchnąć na głowie pod wpływem deszczu lub potu. JBL jakoś do mnie nie przemawiają.

Czy da się kupić nauszne sluchawki bezprzewodowe, które sprawdzą się także podczas biegania w każdą pogodę? Czy to nierealne i trzeba kupić oddzielne do treningów? Jak myślicie? Czego Wy używacie?
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka