Dodaj do ulubionych

Wiecie co...

06.03.20, 18:53
w metrze nikt nie kaszle....nawet lekko zabawne sa te próby pochrzakiwania mocno tłumione.
Obserwuj wątek
      • beneficia Re: Wiecie co... 06.03.20, 19:03
        Etam, ostatnio zakaszlałam w Lidlu i nikt się nawet nie obejrzałsmile
        Ale kupują jak wariaci, pełne wozki ryżu, kaszy i takich tam.
        Niektóre półki widocznie pustawe.
        • cauliflowerpl Re: Wiecie co... 06.03.20, 19:11
          Ja się dyskretnie obkupiłam. Tu ryżyk, tam soczewica, to makaronik, 3 rodzaje dla niepoznaki 8)
          Niepotrzebnie, jak się okazuje. Ale lubię mieć pełną spiżarnię, potem mniej do noszenia przy codziennych zakupach.
          • beneficia Re: Wiecie co... 06.03.20, 19:55
            Ja jakoś nie... przecież sklepów nie zamkną. Ale pytałam kasjera, czy rzeczywiście ludzie kupują więcej i inaczej niż przed weekendem i potwierdził.
            Mówię mu, że to może i dobrze, nie będą potem zarażeni po sklepach latać, a on na to takim zrezygnowanym tonem: "E, i tak będą..." big_grin
            • beata985 Re: Wiecie co... 07.03.20, 07:45
              Ja też chciałbym normalnie, bez paniki....No sklepów niby nie zamkną Ale co z tego skoro wszystko wykupią....cały czas się zastanawiam czy może jednak zrobić jakiś zapas....

--
              Każdy dzień z pisem jeszcze głupszy od poprzedniego /by anetapzn/
    • anorektycznazdzira Re: Wiecie co... 06.03.20, 18:57
      Nie chcą siać paniki i nic dziwnego, bo i bez tego narodowi wali na dekiel.
      Ja się dzisiaj bałam kichnąć w Żabce big_grin

--
      'Daruj, ale czy mógłbyś stąd wyjść, bo to jest biznesklasa? Naprawdę, to nic osobistego, po prostu jesteśmy od ciebie lepsi.' by król Julian
    • memphis90 Re: Wiecie co... 06.03.20, 19:11
      Kaszlniesz i na kolejnym przystanku będzie czekało 5 patroli policji i radiowóz (tak, pod ziemią).

--
      "Nie pogardzaj drugim człowiekiem, dopóki nie poznasz jego historii. A gdy tylko poznasz, to bądź sobą i spluń" niezatapialna-armada.blogspot.com
      • morekac Re: Wiecie co... 06.03.20, 23:36
        E, na Ursynowie samochód w metrze to żadne novum.

--
        -------------------------------------------------------------
        "Pan Zenek z Bemowa: Dla mnie super sprawa, że niedziela jest wolna. Uważam, że powinni zamknąć sklepy także w sobotę. Jestem na zakupach tylko ze względu na żonę, która chciała zrobić je przed wolną niedzielą.
          • morekac Re: Wiecie co... 07.03.20, 07:54
            Wiem. Ale przeciez nie sa przymocowane na stałe.

--
            -------------------------------------------------------------
            "Pan Zenek z Bemowa: Dla mnie super sprawa, że niedziela jest wolna. Uważam, że powinni zamknąć sklepy także w sobotę. Jestem na zakupach tylko ze względu na żonę, która chciała zrobić je przed wolną niedzielą.
    • kryzys_wieku_sredniego Re: Wiecie co... 06.03.20, 19:29
      Kaszlę i kicham ile chce, dzisiaj jeszcze mnie coś uczuliło i miałam załzawione oczy i katar, ale tylko przez godzinę, pewnie kurz no w archiwum szukałam dokumentów.
      Na szczęście jeżdżę samochodem i mogę ;P
      • moadek Re: Wiecie co... 06.03.20, 19:42
        Ja tez zauważyłam że ludzie nie kaszłą. Nawwt mnie to rozbawilo. Nikt ani razu A miałam zupełnie skrajnie odmienne obserwacje jeszcze niedawno. Nawet ze dwa razy się przesiadłam . Ale to było przed koronawirusem .
      • mava Re: Wiecie co... 06.03.20, 22:52
        >Na szczęście jeżdżę samochodem i mogę

ale czasem z niego wychodzisz? czy nie?
        Ja też przemieszczam się samochodem ale zdarza mi sie wejść do sklepu, żeby zakupy zrobić.
    • mava Re: Wiecie co... 06.03.20, 22:49
      ja tam kaszlę od przeszło miesiąca, zanim o koronie ktokolwiek słyszał.
      Jakiś paskudny wirus się przyplątał wtedy.
      Teraz jest już o niebo lepiej ale czasem zdarzy mi się zakasłać. No i boje się, że ktoś zaraz naśle na mnie służby, policje i wsadzą mnie na kwarantannę.
      • basiastel Re: Wiecie co... 06.03.20, 23:49
        Ja mam tak samo, kaszel zawsze mi się nasila przy klimatyzacji. Niedługo będę leciała do Polski i boję się, czy zamiast w domu nie wyląduję w jakiejś izolatce.
      • aandzia43 Re: Wiecie co... 07.03.20, 00:01
        Coś ty, zawiozą cię do szpitala z wszelkimi honorami i jeszcze hurtem różne badania porobią na które musiałabyś normalnie czekać tygodniami big_grin "Oj i jeszcze tu mnie kłuje pani doktor, może to od koronawirusa"

--
        "Nie mam żalu do nikogo, sama sobie krzywdę zrobię"
        • ajaksiowa Re: Wiecie co... 07.03.20, 07:32
          Ciekawe dlaczego tym charczącym i smarkającym na chodniki nikt uwagi nie zwraca?bo wyglądają na takich(w wi€kszości) co to przywalić mogą?wink

--
          ....jak się wyłapie tego,który jest wrażliwy,zamknięty,i mu się dogryzie,to się zyskuje w grupie.Czasem też poniżam.Żeby przypomnieć:wiecie,nie jestem pedałem....,,
          • ginger.ale Re: Wiecie co... 07.03.20, 08:55
            To jedna z najbardziej obrzydliwych rzeczy. Jakoś nigdy nie widziałam takiego zachowania u kobiet.
            Ja nie wiem skąd to się bierze?!?

--
            come to the dark side, we have cookies!
              • ajaksiowa Re: Wiecie co... 07.03.20, 09:49
                Widziałam babę parę dni temu smarkającą na chodnik,ale to po raz pierwszy w moim długim życiu się.zdarzyło😞

--
                ....jak się wyłapie tego,który jest wrażliwy,zamknięty,i mu się dogryzie,to się zyskuje w grupie.Czasem też poniżam.Żeby przypomnieć:wiecie,nie jestem pedałem....,,
              • ginger.ale Re: Wiecie co... 07.03.20, 10:44
                zazou1980 napisała:

> Kilka dni temu w metrze kolega z pracy mial nieprzyjemnosc, bo ktos obflegmil b
                > arierke, a on to zlapal. Ludzie to brudersi 🤮

OMG.

--
                come to the dark side, we have cookies!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka