Dodaj do ulubionych

Zuzanna Celmer....

09.03.20, 16:28
Właśnie się dowiedziałam że nie żyje😢Jej słowa dotyczące życia,rodziny,miło$ci były wyrocznią dla wielu z mojego pokolenia.Polecam emamom bo warto poznać ponadczasowe radyKogo$ tak Wspaniałego.

--
....jak się wyłapie tego,który jest wrażliwy,zamknięty,i mu się dogryzie,to się zyskuje w grupie.Czasem też poniżam.Żeby przypomnieć:wiecie,nie jestem pedałem....,,
Obserwuj wątek
    • annajustyna Re: Zuzanna Celmer.... 09.03.20, 16:41
      Mnie się bardzo podobało jej zdanie, że dzieci dostaje się w dzierżawę. Niestety wciaz wiele rodziców traktuje dziubdziusiow jak swoją własność (sama mam taką mamę, a do tego jestem jedynaczką 😥).
    • australijka Re: Zuzanna Celmer.... 09.03.20, 17:28
      To ja powiążę może wpisy o pani Annie Gacek i jej sposobie mówienia. Wiele stwierdziło, że wręcz nie dało się Jej słuchać. Każdy, kto słuchał Zuzanny Celmer wie, że miała dość specyficzny sposób mówienia. Lekko sepleniła , świstała i szeleściła głosem. I byłoby to męczące gdyby nie fakt, że mówiła tak mądrze, że to szeleszczenie znikało gdzieś i nie było irytujące. I tyle. Osobiście wolę mądre grasejowanie od poprawnie wymawianych głupot. Szkoda pani Celmer. Bił od niej zawsze wielki spokój i łagodność. Ale stanowcza i pewna siebie.
    • dyzurny_troll_forum Re: Zuzanna Celmer.... 09.03.20, 17:28
      ajaksiowa napisała:

> Właśnie się dowiedziałam że nie żyje😢Jej słowa dotyczące życia,rodziny,miło$ci
      > były wyrocznią dla wielu z mojego pokolenia.Polecam emamom bo warto poznać pon
      > adczasowe radyKogo$ tak Wspaniałego.

Mój ojciec z trzecią czy też drugą żoną chadzał do niej na terapię.
      Chyba za bardzo nie pomogło...więc nie wiem...

--
      Nic nie zostało wybaczone!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka