Dodaj do ulubionych

treść rozporządzenia

13.03.20, 23:06
Dobry wieczór, albo jestem w stresie i robię literówki w googlowanej frazie, albo rozporządzenia dot. zagrożenia epidemicznego jeszcze nie ma? Nie mogę znaleźć jego treści na żadnej stronie rządowej, pomożecie?
Obserwuj wątek
      • paszaran Re: treść rozporządzenia 14.03.20, 07:56
        Rozporządzenia nadal nie ma, a wchodzi w życie w momencie ogłoszenia, czy w takim razie wystarczy ogłoszenie na konferencji prasowej (czy to była konferencja prasowa, nikt nie zadawał pytań), nie trzeba publikować treści? Czy określone zostało jaka będzie definicja galerii handlowej przyjęta w rozporządzeniu? Czy otwarte będą sklepy meblowe i poczty, działające w galeriach. Czy otwarte będą Ikea, sklepy budowlane (Obi, Castorama itp)? Chciałabym odpowiedzieć sobie na wiele pytań czytając rozporządzenie. Gdzie ono jest?
    • jaga_123 Re: treść rozporządzenia 14.03.20, 08:07
      Poniżej wklejam link gdzie jest pdf. Jeżeli się nie wyświetla to jest to strona: samarzad.pap.pl

samorzad.pap.pl/kategoria/aktualnosci/publikujemy-rozporzadzenie-w-sprawie-stanu-zagrozenia-epidemicznego
      • paszaran Re: treść rozporządzenia 14.03.20, 08:39
        Dziękuję, szukałam na gov.pl, w dzienniku ustaw na pewno o 1.30 dzisiaj jeszcze nie było opublikowane. Byłam pewna, ze funkcjonuje to tak, iż po ustnym ogłoszeniu dokument szybko pojawia się na stronach z dokumentami rządowymi
        • profes79 Re: treść rozporządzenia 14.03.20, 08:45
          Niestety nie; z doświadczenia wiem ile trzeba czekać aż wrzucą coś na stronę a przy prawdopodobnej obecnie pracy zdalnej to jeszcze bardziej potrafi być utrudnione.

--
          Witoldzbazin i Big_news - mała (na szczęście) wesoła gromadka trolli FŁ

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka