Dodaj do ulubionych

Rzadki kontakt z facetem poznanym przez net

14.03.20, 23:39
Co może oznaczać takie zachowanie faceta? Poznaliśmy się przez serwis randkowy, płatny dodam. W założeniu niby elitarny, dla ludzi szukających poważnych i trwałych relacji, więc nie żadne bzdury typu Tinder, Badoo czy Sympatia. On mnie zaczepił, wymieniliśmy kilka wiadomości, szybko zaproponował spotkanie, fantastyczna rozmowa - 3 godziny minęły niezauważone. Następnym razem wyszliśmy do baru i skończyliśmy u niego w hotelu. On nie mieszka na stałe w moim mieście, ale regularnie tu bywa służbowo. Mieszka 300 km dalej, ale powiedział, że wkrótce się wprowadzi do mojego miasta. Doskonale się dogadujemy, nadajemy na tych samych falach, problem w tym, że on utrzymuje rzadko ze mną kontakt. Odzywa się raz - dwa razy w tygodniu przez portal, telefon ma ciągle wyłączony. Włącza go tylko, gdy przyjeżdża na dwie doby służbowo i wtedy się spotykamy w hotelu lub u mnie. Nie ma żadnych mediów społecznościowych, w zasadzie nic o nim nie wiem. Podał mi imię i nazwisko, ale ma takie popularne trudno coś wyguglać. Trwa to już prawie pół roku, a ja nabieram podejrzeń. Jest ode mnie 10 lat starszy, twierdzi, że szuka stabilizacji, ale nie lubi nachalnego kontaktu i jest zadowolony z obecnej sytuacji. A ja mam mętlik w głowie. Chciałabym zrobić krok do przodu, ale jakby on nie chciał, jakby mnie blokował. W zasadzie cały czas spędzamy w łóżku, zaczynam czuć się jaka jakaś wyjazdowa kochanka a nie przyszła partnerka - żona. Czy to normalne wśród facetów podróżujących regularnie służbowo w ramach pracy?
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka