Dodaj do ulubionych

co was dzisiaj wkurza?

15.03.20, 10:22
Mnie aktualnie zdrobnienia i spieszczenia, ktorymi racza mnie ludzie opowiadajac o wizyteczkach w markeciku i wydawaniu pieniazkow oraz koszmarny wiralowy utwor o koronawirusie.
To watek oczyszczajacy, zapraszam

--
Czym sie różni koronawirus od żołnierzy wyklętych? -Koronawirus nie zabija dzieci
Obserwuj wątek
    • vasaria Re: co was dzisiaj wkurza? 15.03.20, 10:26
      Mnie wkurza, że niektórzy nie rozumieją, że niedługo nie będą mieć pieniążków wink do wydawnia, chyba że mają duże oszczędności, no ale ... najważniejsze, że wszystko pozamykane. Zamknijmy jeszcze apteki i szpitale ! Tam jest najwięcej wiadomego wirusa.
    • zazou1980 Re: co was dzisiaj wkurza? 15.03.20, 11:10
      Szraczka na tym forum mnie wkurza i to, ze co poniektore laski sugeruja, ze mam miec moralniaka idac z dziecmi na spacer.
      Na pohybel domowym kiszonkom, ich predzej wirusy dopadna, niz tych co sie beda hartowac 😂
    • anika772 Re: co was dzisiaj wkurza? 15.03.20, 11:13
      Właściwie nic. Świeci słońce, wyspałam się, zjadłam śniadanie. Kawa i e-mama przez godzinkę, a potem, jak strawię, to zorganizuję sobie trening. O, zamknięta siłownia, to mnie wkurza, ale oczywiście popieram i rozumiem.
    • z_lasu Re: co was dzisiaj wkurza? 15.03.20, 11:16
      Wichura. Pranie mi lata poziomo, zaraz go będę szukać po polu. No i spacer też mało przyjemny w tej sytuacji, bo las jeszcze goły, od wiatru nie chroni. A liczyłam, że kilka godzin dzisiaj połażę.
    • malia Re: co was dzisiaj wkurza? 15.03.20, 11:18
      Mnie wkurza to, że mam katar. Wielki zapchany nos i ledwie widzę na oczy, głowa mnie boli. trzymać
      Wcześniej katar miała córka, ale po co od razu wyrzucać chusteczki, jak można je rozsiewać za sobą, gdzie się idzie, po co się trzymać z dala, jak można się walić na matkę i szeptać jej w twarz. Dziecko, ja ci tu na piśmie zapowiadam, że bedziesz miała taki trening higieniczny jakiego świat nie widział, a w twoim pokoju będzie można jeść z podłogi
    • arkanna Re: co was dzisiaj wkurza? 15.03.20, 11:21
      Nic. Piękny słoneczny dzień się robi. Jestem wyspana i już po śniadaniu. Idę za chwilę drzewka przycinać. Chata posprzatana, obiad wczorajszy będzie. Och życie 😊

--
      prawda o krótkim terminie ważności (kosheen4)
    • tojamarusia Re: co was dzisiaj wkurza? 15.03.20, 11:34
      W sumie to nic. Słońce świeci, przyroda odżywa, kot zdrowieje, obiad podszykowany.
      Jedyny zgrzyt w tej sielance to fakt, że zupełnie niespodziewanie skończył mi się lek p/ alergiczny. Dobrze, że mam receptę i mąż zaofiarował się, że pójdzie w kolejkę.

--
      http://emotikona.pl/gify/pic/pajak.gif
    • 1matka-polka Re: co was dzisiaj wkurza? 15.03.20, 11:35
      Wkurza mnie, że tak wolno chudnę oraz to, że albo jest zimno albo wieje i pada.

--
      "Here is the solution to the American drug problem suggested... by the wife of our President: "Just say no"."
      Kurt Vonnegut
    • nenia1 Re: co was dzisiaj wkurza? 15.03.20, 11:52
      wstyd się przyznać...wkurzam się przyziemnie, błaho, niemetafizycznie... jedna z moich ulubionych firma wypuściła nową kolekcję wiosna/lato z jakże piękną bluzą, w której już się widziałam w wyobraźni, jak chodzę, biegnę, taka ładna, zgrabna i powabna...a tu kurna WYKUPIONE na pniu, mój rozmiar jak zwykle, wrrrr.
    • kanna Re: co was dzisiaj wkurza? 15.03.20, 13:36
      Jestem wyluzowana smile

Wyspałam się, pograbiłam ogródek (w międzyczasie pogrzałam się na słoneczku na tarasie).
      Zrobiłam zupę-krem z kalafiora (którego nikt nie chciał jeść), oraz ryżu (którego nikt nie chciał jeść) , oraz soczewicy (z zapasów).
      Zjedliśmy, syn nie chciał jeść, ale sobie zrobił tosty, wiec spoko.

Jutro idę do pracy, która być może zamkną, być może nie.

Dodatkowo byłam wczoraj na zakupach w sklepie na C, mięsa nie było, więc kupiłam soczewicę oraz 5 bukietów tulipanów przecenionych na 2 zł. Za dychę mam 35 sztuk, stoją mi na szafce i pachną jak szalone big_grin

--
      Takimi, jakimi wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy.
      Pół wieku poezji
    • kocynder Re: co was dzisiaj wkurza? 15.03.20, 13:42
      Zdrobnionka zawsze mnie przepotężnie wkur...opatwiały. Nie słucham radyjka, nie robię zakupków, nie jem chlebka z dżemikiem, nie płacę za prądzik pieniążkami, nie chadzam na spacerki, w autobusiku nie kasuję bilecików itd.
      A co poza tym mnie wkurza? Idioci na fb, którzy chwalą się wyjazdami turystyczno - rekreacyjnymi do Włoch lub innych miejsc o podwyższonym ryzyku "wirusowym", inni idioci, którzy na tym samym fb zaśmiecają wstawiając np zdjęcia makaronu z parówkami w sosie pomidorowym i podpisem "Pyszny obiadek", oraz idioci komentujący powyższe typu "Oj, zaprosiłabyś na jedzonko!", "Pysznie wygląda", "Świetne danie!".
      Wkurzają mnie reklamy w tv. Zarówno ich treść jak i czas trwania, że człowiek swobodnie zdąży po piwo do lodówki. Na stacji benzynowej. W sąsiednim województwie. Bez samochodu...
      A poza tym słońce świeci i jutro do pracy, bo moja firma jak orkiestra na Titanicu - ma grać do końca. A praca taka, że zdalnie się po prostu nie da. big_grin

--
      Kocynder - w gwarze śląskiej słowo określa sytuację ciężką do ogarnięcia, którą ciężko unieść - a wszyscy myślą, ze to coś od "kotka"... 3smile
      • homohominilupus Re: co was dzisiaj wkurza? 15.03.20, 14:14
        Memy o koronawirusie oraz przekazywane dalej fake newsy na grupach whatsapp. Nie nadążam z usuwaniem dziadostwa. To mnie wkurza.
        Ale dla odstresowania udaliśmy się na uroczy spacer po PUSTYCH wzgórzach. Ptaki pięknie śpiewały.

--
        Never trust a man in a blue trench coat
        Never drive a car when you're dead
        • homohominilupus Re: co was dzisiaj wkurza? 15.03.20, 14:19
          Aaaa, zapomniałam. Łancuszek dostałam! W tych strasznych czasach pisze do ciebie, bo jesteś dla mnie ważna, bla bla bla i na końcu: to nie jest żaden łancuszek Ale proszę wyślij to do ważnych w twoim życiu osób i koniecznie podaj swoje imię i nazwisko. WTF???

--
          Never trust a man in a blue trench coat
          Never drive a car when you're dead
    • madami Re: co was dzisiaj wkurza? 15.03.20, 14:16
      A mnie wkurza, że do Polski lecą obywatele przebywający za granicą i są poddanie obowiązkowej kwarantannie ale uwaga:
      kwarantanna polega na zostawieniu adresu i tyle! przecież to absurd, ci ludzie w drodze do domu mogą odwiedzić x marketów i sklepów, stacje benzynowe, dotknąc milion przedmiotów, poza tym będą siedzieć w domu z rodziną, która może wychodzić, dotknąc kolejne przedmioty....

o po co to wszystko pozamykane jak teraz przybywa horda z zagranicy zarażona nie wiadomo czym?
    • turbinkamalinka Re: co was dzisiaj wkurza? 17.03.20, 11:42
      Zaczyna mnie wkurzać całokształt ograniczeń. Lubie siedzieć w domu, szczególnie jak mam kilka dni tylko dla siebie (od 2 tygodni nie ma partnera, od tygodnia syn u ojca), ale nie kiedy mi to ktoś narzuca, albo sugeruje. Niby nic się nie zmieniło. Zakupy robię normalnie, no może jest troszkę większa gimnastyka, bo zamiast kupić w jednym sklepie wszystko muszę iść do 3. Z psem normalnie wychodzę, do lekarza, na badania normalnie. Ale to, że nie mogę pewnych rzeczy robić wkurza.
        • vasaria Re: co was dzisiaj wkurza? 17.03.20, 13:06
          Nic. Za to bawi obserwowanie forum. Takie fazy - pozamykać wszystko ! - o kurcze, jak pozamykali to kaski nie ma ! - zonk ! wink
          I szokuje - ile debili na tym świecie. Ile histeryków. Ile ludzi niestabilnych. Natomiast szczerze mnie przeraża, że ci ludzie mają dzieci i zamiast uspokajać to nakręcają i wyrośnie nam całe pokolenie świrów. To przerażające uncertain .

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka