Dodaj do ulubionych

caly rzad w kwarantenie

17.03.20, 12:28
w wloskich gazetach takie wiadomosci w Polsce nic nie widze cos ktos wie?
Obserwuj wątek
    • morekac Re: caly rzad w kwarantenie 17.03.20, 14:15
      No może nie cały, ale zdaje się, że 15 ministrów na razie siedzi. Jeśli złapie to kolejny minister (albo kilku), to w liczbie zarażonych członków rządu przebijemy inne kraje. Nikt nam nie podskoczy!
      A pododno pisowcy nie muszą myć łapek, bo mają czyste ręce. A na razie mogą być niezłym dystrybutorem zarazy.
      Czekam jeszcze na koronawirusa u prezydenta (bardzo ruchliwy jest ostatnio) i info, ilu osobom to sprzedał.

--
      -------------------------------------------------------------
      "Pan Zenek z Bemowa: Dla mnie super sprawa, że niedziela jest wolna. Uważam, że powinni zamknąć sklepy także w sobotę. Jestem na zakupach tylko ze względu na żonę, która chciała zrobić je przed wolną niedzielą.
      • morekac Re: caly rzad w kwarantenie 17.03.20, 14:55
        Naczelnik był ostatnio na mszy. Ale myślę, że w następną niedzielę już nikt go tam nie zobaczy, bo się zbunkruje. Narażanie się to raczej nie w jego stylu - i tak się wykazał idąc w niedzielę na mszę, ale wtedy jeszcze nie wierzył Szumowskiemu.

--
        "Pan Zenek z Bemowa: Dla mnie super sprawa, że niedziela jest wolna. Uważam, że powinni zamknąć sklepy także w sobotę. Jestem na zakupach tylko ze względu na żonę, która chciała zrobić je przed wolną niedzielą.
        • attiya Re: caly rzad w kwarantenie 17.03.20, 15:01
          Nigdzie nie był, to zdjęcie jest z.okresu letnio-jesiennego, wystarczy popatrzeć na drzewo z liśćmi

--
          Mrożona zygota w ciekłym azocie - bez wątpienia człowiek obdarzony "duszą nieśmiertelną". Niechciane dziecko księdza... no, to takie ni to, ni sio...
          redheadfreaq
          • morekac Re: caly rzad w kwarantenie 17.03.20, 15:06
            To robi w gacie.

--
          • maadzik3 Re: caly rzad w kwarantenie 17.03.20, 15:09
            dobrze zauważone

--
            Prawdziwy przyjaciel to ktoś, do kogo możesz zadzwonić o trzeciej w nocy i powiedzieć: 'Jestem w więzieniu w Meksyku" a on odpowie "Nic się nie martw. Zaraz tam będę"
          • morekac Re: caly rzad w kwarantenie 17.03.20, 19:02
            attiya napisała:

> Nigdzie nie był, to zdjęcie jest z.okresu letnio-jesiennego, wystarczy popatrze
            > ć na drzewo z liśćmi
            >

Nie analizowałam zdjęć, ale brawura Prezesa wydała mi się nietypowa dla niego. O swój tyłek facet dba, więc możliwe, że od 3 tygodni spanikowany siedzi pod łóżkiem.

--
      • morekac Re: caly rzad w kwarantenie 17.03.20, 20:05
        Woś z tym leśnikiem też się chyba nie całował? A złapał i sprzedał dalej.

--
        • taniarada Re: caly rzad w kwarantenie 17.03.20, 20:37
          morekac napisała:

> Woś z tym leśnikiem też się chyba nie całował? A złapał i sprzedał dalej.
          >
          To jest pikuś . W porównaniu ze straszliwą chorobą, która Trzaskowskiego dotknęła, że aż musiał Warszawę samopas zostawić i na L-4 uciekł .
          • morekac Re: caly rzad w kwarantenie 18.03.20, 00:41
            Chyba lepiej, że się odizolował na chwilę, by nie siać zarazy? Lepsze to niż zarażanie ludzi, bo "tylko katarek". To naprawdę nie jest czas na latanie do pracy z jakimikolwiek objawami. Z normalnej pracy każą wypierdalać w tej chwili na HO/zwolnienie/urlop, jeśli ktoś się niewyraźnie czuje. Może Woś nie byłby chory i nie byłoby paniki w rządzie, gdyby leśnik z kaszelkiem siedział na d... w domu, a nie koniecznie musiał spotkać z ministrem.
            Trochę rozsądku.

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka