Dodaj do ulubionych

To ja o wyborach prezydenckich

20.03.20, 07:38
Opozycja twierdzi, że w obecnej sytuacji Duda wygra wybory, bo jako jedyny prowadzi "kampanię" prezydencką.
A ja się zastanawiam, czy jeśli nie przesuną tych wyborów, to nie będzie wręcz przeciwnie - cały elektorat pisu 60+, manipulowany przez księży w trakcie niedzielnych mszy, ze względu na koronawirusa, zostanie w domach i pozbawi Dudę z 10% głosów.
Jakie jest Wasze zdanie?
Obserwuj wątek
    • pani-nick Re: To ja o wyborach prezydenckich 20.03.20, 07:46
      Mam to w dupie. Ostatnia rzecz o której teraz myśle to wybory.

--
      frequenter.light: "....aha, jesteśmy osobami rzadko zmieniającymi auta, jedno - to które musimy zmienić jeździmy już 16 rok - a drugie, które kupiliśmy nowe już 7."
    • vodyanoi Re: To ja o wyborach prezydenckich 20.03.20, 08:34
      Widziałam w tvp info, jak prezydent jeździ po kraju i wita się ze wszystkimi. Prawda to?
      Innych kandydatów widziałam tylko, jak udzielali wywiadów przez komunikatory.
      Jeśli tak jest, to może istnieje jakaś tam szansa, że Duda nie będzie już musiał żadnej kampanii prowadzić.
    • tiszantul Re: To ja o wyborach prezydenckich 20.03.20, 11:20
      "cały elektorat pisu 60+, manipulowany przez księży w trakcie niedzielnych mszy"

Opozycji jak zwykle humor dopisuje, jeśli do dzisiaj swoje porażki tłumaczą agitacją polityczną w kościołach.
      Przecież ktoś tam u Was na opozycji chciał chodzić do kościoła i nagrywać msze, to posłuchajcie sobie tych nagrań jak za najlepszych czasów ubecji i zobaczycie, że księża agitacji politycznej nie prowadzą
    • lauren6 Re: To ja o wyborach prezydenckich 20.03.20, 11:27
      > cały elektorat pisu 60+, manipulowany przez księży w trakcie niedzielnych mszy, ze względu na koronawirusa, zostanie w domach i pozbawi Dudę z 10% głosów.

Będzie dokładnie na odwrót: kościółkowi zawierzą swoje życie Jezusowi i pójdą na wybory, a normalni ludzie zostaną w domu.
      • sumire Re: To ja o wyborach prezydenckich 20.03.20, 11:36
        Właśnie. Wystarczy, żeby beton poszedł, a beton pójdzie. Niska frekwencja jest bardzo na rękę naszemu bohaterowi narodowemu, który wirusom się nie kłania i włóczy się po Polsce, by ściskać ręce, zamiast dać przykład społeczeństwu i siedzieć na czterech literach.
    • tiszantul Re: To ja o wyborach prezydenckich 20.03.20, 11:31
      "ze względu na koronawirusa, zostanie w domach i pozbawi Dudę z 10% głosów"

Obawiam się, ze na histerię wirusowa najbardziej podatni są młodzi wykształceni z wielkich miast i bywalcy mediów społecznościowych. Czyli nie emeryci. Zresztą elektorat Dudy chętnie zaryzykuje życie dla Polski

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka