Dodaj do ulubionych

co macie wspólne w małżeństwie

21.03.20, 14:31
moj model-konta osobne, auta osobne, laptopy osobne (jak kiedys mielismy wspolny to i tak każde mialo wlasny profil), mąż nie zna pin do mojej komorki (ja do jego tez nie), to samo do karty.
U mojej przyjaciółki wszystko wspólne, w efekcie ona nawet nie potrafi sie na konto zalogowac zeby jakis przelew zrobic, bo to maz robi. Każe mi kombinowac z wiadomosciami jak mam je wysylac zeby maz nie przeczytal, komórki wzajemnie sobie odblokowują, z kart tez wymiennie korzystaja (zreszta wspolne konto).
I tak jak ona dziwi sie mi, że my tak wszystko własne, tak ja niezmiennie od lat dziwie sie jej.
Dla mnie komórka to rzecz b.osobista, mam tam mnostwo informacji "wrażliwych", niekoniecznie dla oczu męża (i nie mam na mysli jakis romansów). Zle sie czuje z wiedzą, że maz kolezanki zawsze moze odczytac sms jakie do niej wysylam, czy wejsc na jej poczte. Wlasnie ostatnio mielismy spinke, kiedy jej mąż wyskoczył publicznie z rewelacją na mój temat, która była przeznaczona jedynie dla oczu kolezanki. Powiedzialam wprost, że nie wysyłam juz do niej zadnej korespondencji, dopóki nie będe miała pewności, że nie stanie sie ona publiczna.
A u was jak to funkcjonuje-tez jestescie takie otwarte?
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka