Dodaj do ulubionych

Ja już nie chce być w domu!!@!

26.03.20, 19:45
W ciągu dnia wszyscy krzyczą, chwała bogu że mieszkanie mam duże: dzieci gadają do mics, ja próbuje coś napisać, mąż drze się do telefonu😐 teraz podobnie- on się drze, ja próbuje nadrobić, bo obiad gotowałam A córka jakiś problem techniczny miała i musiałam ogarnąć 🤨 każdy mięsień mnie boli od tego bezruchu, mebli niedostosowantch do pracy, która właśnie wykonuje- siedzenie godzinami przy kompie. Chce wyjść, do ciszy, na rower, na basen, do innych ludzi. &%@=÷/€@$% mnie dziś już ogarnia!!!
Obserwuj wątek
      • zazou1980 Re: Ja już nie chce być w domu!!@! 26.03.20, 20:07
        Tez nie rozumiem tego biadolenia na forum. Ludzie dobrowolnie dali sobie odebrac wolnosc i wpedzic w psychoze. Codziennie po kilka lasek na tym forum swiruje zapewne przelewajac swoje obawy na dzieci, bo nikogo innego nie maja pod reka.
        Gorsze beda dla was skutki tego schizowania niz koronawirusa...
    • turzyca Re: Ja już nie chce być w domu!!@! 26.03.20, 20:09
      Dlatego ja jeżdżę na rowerze póki nie zakażą. I biegam. Po odludziach, sama, ale wychodzę. Ćwiczenia na macie to trochę mało, choć przez tydzień, dwa dadzą radę. Zostawiam je na czarną godzinę, jak już zupełnie nie będzie można wychodzić.

No i słuchawki dynamiczne pomagają.

--
      Świruska od Krzyżaków.
    • gaskama Re: Ja już nie chce być w domu!!@! 26.03.20, 20:25
      Ja mam zezwolenie na HO. Ale z przyjemnością chodzę do biura. Jestem sama na 200 m2. Cisza, spokój, poranna kawka. W domu przez nastolatka z nadmiarem energii i wrzeszczacego na słuchawkach męża chciałam nauczyć się dziergac.

--
      "Przy pewnej dozie kretynizmu hipokryzja to po prostu wyraz poczucia przyzwoitości." by asia_i_p
    • skarolina Re: Ja już nie chce być w domu!!@! 26.03.20, 20:41
      A czemu wszyscy krzyczą? Nie możecie normalnie mówić? Są mikrofony, słuchawki, telefony, nie trzeba wydzierać się na odległość big_grin

Gdyby nie to, że aktualnie nie zarabiam i raczej nie nadrobię (przyjdzie liczyć na tarczę antykryzysową, hehe), to byłabym całkiem szczęśliwym człowiekiem. Można sobie w domu posiedzieć, nadrobić domowe zaległości zamiast pracy a nie oprócz, rodzina jest, ale jakoś normalnie się zachowuje. Mąż normalnie przez większość tygodnia zdalny, teraz zrobił się zdalny dla pracy, nie dla rodziny, dziecko całkiem do rzeczy, sporo czasu w swoim pokoju, ale jak wychodzi, to zachowuje się jak człowiek, na spacery, jak pogoda pozwala, to wychodzimy, jest czas na planszówki.
      Sporo kontaktów towarzyskich utrzymuję przez internet na co dzień, więc różnicy specjalnie nie odczuwam, ze wspólniczką też kontakt mamy głównie telefoniczny, zresztą, teraz kontaktujemy się bardziej towarzysko niż służbowo.
      Kwestii "zamknięcia" w domu z rodziną i szat dartych z tego powodu jakoś kompletnie nie rozumiem. Gorzej, jak ktoś faktycznie sam (jak np. moja mama czy teściowa).
      No i kto Ci broni na ten rower wyjść?

--
      "To jest tylko smutne miasteczko, ono sobie kiedyś pojedzie" - W.Młynarski
    • ren.s Re: Ja już nie chce być w domu!!@! 26.03.20, 20:50
      Ja dziś zrobiłam w lesie 10 km z kijami. Uwielbiam. Ze względu na kiepska pogodę, zakaz, zamkniecie terenów leśnych miałam 6 dni przerwy i wariowałam. Ale od dziś - zamierzam chodzić prawie codziennie, las pusty, a nawet jeśli ktoś idzie/biegnie, to droga szeroka. Kwitną zawilce, dywanami smile
    • nisar Re: Ja już nie chce być w domu!!@! 26.03.20, 20:59
      Chcialam cichutko przypomnieć, że w tej chwili tysiące ludzi jest w szpitalu, w którym do jutra tysiące umrą. Serio, takim dramatem jest siedzenie w ciepłym domu, z obfitością jedzenia, tv, netem, książkami i wszystkimi najbliższymi którzy są cali i zdrowi???

--
      Jeśli idziesz na szczyt, nie dziw się że jest pod górę.
      • gaskama Re: Ja już nie chce być w domu!!@! 26.03.20, 21:04
        Dobrze, że przypomniałaś, bo zapewne bez Twojego przypomnienia wszyscy oddaliby się hedonistycznemu celebrowania onanizowania się kwarantanna. Nie wiem, czemu to forum nie zostało jeszcze zamknięte, tyle tu tematów nie o biednych dzieciach w Afryce, nie o biedocie w Indiach, nie o wojennych sierotach.

--
        "Przy pewnej dozie kretynizmu hipokryzja to po prostu wyraz poczucia przyzwoitości." by asia_i_p
          • gaskama Re: Ja już nie chce być w domu!!@! 26.03.20, 21:21
            O nie, będziemy pisać pod twoje dyktando. Powiedz, jakie tematy wolno poruszać? Co nie dotknie twego jakże wspolczujacego serduszka. Każdy ma prawo na tym forum śmiać się, cieszyć, panikowac ile chce. Wiem, że ludzie umierają, ale to robia od zarania świata.

--
            • nisar Re: Ja już nie chce być w domu!!@! 26.03.20, 21:40
              Ale rozumiesz, że jak teraz pozwolicie sobie myśleć, że to tragedia, to co wam zostanie, jak będzie n razy gorzej? Bo będzie, nie ma co się oszukiwać.

--
              Jeśli idziesz na szczyt, nie dziw się że jest pod górę.
              • gaskama Re: Ja już nie chce być w domu!!@! 26.03.20, 21:49
                Jeśli o mnie chodzi, to jestem daleka od paniki. Trochę jestem zdumiona historią. Ale uważam, że ludzie mają prawo histeryzowac. Maja prawo narzekać, cieszyć się. Można wspólnie się pośmiać z korony albo wspólnie pobać. Takie forum. Tylko bzdury PiSowe mnie wnerwiaja. Ale ludzie mają też prawo popierać debili.

--
      • hanusinamama Re: Ja już nie chce być w domu!!@! 26.03.20, 22:03
        Kolejne tysiace straciły dochód, padają firmy ( na ktore ludzie pracowali latami)....tez mam dość. Ale mam prace, mąz tez. Dzieci zdrowe. Czekam...

--
        "Kury zostają dalej w hodowli, żeby dawać nowe jajka, często nawet dożywotnio." Stwory_z_mchu

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka