Dodaj do ulubionych

Gdzie kupić maseczki

26.03.20, 20:51
Te z zaworkiem lub inne.
Kupilam bawelniane ale sa b.cienkie.
Mam antysmogowa dostakam kiedgs za free tylko u dolu brody nie przylega jest za duza,,,nue wiem czy mimo to spełni funkcje.te chirurgiczne lub z zaworkuem tez chyba nue sa b.szczelne?
Obserwuj wątek
    • memphis90 Re: Gdzie kupić maseczki 26.03.20, 20:54
      Ktoś tu radził robić wloskie maski, polegające na zaslonieciu nosa i ust wacikiem i owinięciu szczelną nieprzepuszczającą powietrza folią.

--
      "Nie pogardzaj drugim człowiekiem, dopóki nie poznasz jego historii. A gdy tylko poznasz, to bądź sobą i spluń" niezatapialna-armada.blogspot.com
      • m.y.q.2 Re: Gdzie kupić maseczki 26.03.20, 21:01
        W sklepach Arton, pakowane po 5 sztuk - 40 zł i opakowanie kilkadziesiąt sztuk ( nie sprawdzałam ile, bo duże opakowanie i wysoko na regale leżało) - 180 zł.

--
        Wszyscy chcą naszego dobra.
        Nie dajcie go sobie zabrać.
        St.Jerzy Lec
      • alicia033 Re: Gdzie kupić maseczki 27.03.20, 07:17
        memphis90 napisała:

> i owinięciu szczelną nieprzepuszczającą powietrza folią.

weź to wyypróbuj na sobie, memphis!

--
        "Do wierzących, jazda samochodem"
        "Zawsze jak wsiadam do samochodu odmawiam krotka modlitwe.Wiem,ze nie raz zawierzenie uratowalo mi/nam zycie.Jak kiedys jadac na slasku, ruszajac na zielonym, kierowca z lewej z ogromna predkoscia wjechal na czerwonym i smignal nam przed maska.[...] I wiele innych pomniejszych." (ortografia oryginalna by mama.nygusa)
        • memphis90 Re: Gdzie kupić maseczki 27.03.20, 08:16
          Już to zrobiłam, zaraz, jak tylko obejrzałam tamten filmik z instrukcją. Działa bardzo dobrze, na 100% nie wciągniesz żadnego wirusa. Tylko trzeba szybko zakupy robić.

--
          "Nie pogardzaj drugim człowiekiem, dopóki nie poznasz jego historii. A gdy tylko poznasz, to bądź sobą i spluń" niezatapialna-armada.blogspot.com
      • morekac Re: Gdzie kupić maseczki 27.03.20, 10:00
        >Ktoś tu radził robić wloskie maski, polegające na zaslonieciu nosa i ust wacikiem i owinięciu szczelną nieprzepuszczającą powietrza folią.

A, to dlatego tam tylu zmarłych...

--
        -------------------------------------------------------------
        "Pan Zenek z Bemowa: Dla mnie super sprawa, że niedziela jest wolna. Uważam, że powinni zamknąć sklepy także w sobotę. Jestem na zakupach tylko ze względu na żonę, która chciała zrobić je przed wolną niedzielą.
    • caer Re: Gdzie kupić maseczki 25.04.20, 17:23
      Największy wybór znajdzie Pani na www.twojamaska.com - portal darmowych ogłoszeń maseczek z całej Polski. Do wyboru, do koloru, można w ofertach przebierać jak w ulęgałkach wink
    • invenice Re: Gdzie kupić maseczki 07.05.20, 11:26
      Ja sobie kupiłam zapas jednorazowych masek ze strony Tekst linku
      Kupuję jednorazowe, bo myślę, że lepiej je jednak zmieniać po każdym wyjściu, nie wierzę, że te wielorazowe z bawełny są wystarczająco dobre.
      Widziałam też zapas na Tekst linku ale tutaj były w dużych opakowaniach, a nie chciałam odrazu kupować dużej ilości.
    • invenice Re: Gdzie kupić maseczki 15.05.20, 14:15
      Ja kupiłam bawełniane maski ze sklepumaseczki antywirusowe.
      Są całkiem ok. Teraz dostajemy maski od gminy, wrzucają po prostu do skrzynek na listy, więc tych używam jak idę na dłużej.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka