Dodaj do ulubionych

czy on naprawdę jest gejem?

27.03.20, 21:10
Mam kolegę, znamy sie od liceum, bardzo mi się zawsze podobał, zawsze za nim "biegałam". Spotykał się z jakimiś kobietami, na mnie zwrócił uwagę niewielką ale zwrócił, bawiliśmy sie w wieku 19lat na dyskotece i całowalismy i tyle. Jakieś 2lata temu zaczął spotykac się z piękną Australijką smile skąd to wiem po prostu z plotek i obserwowałam go na facebooku. Rozstał się z nia i ja wkroczyłam do akcji tzn zaczełam pisac do niego na fejsie ale napisał mi wprost, ze mu przykro ale on spotyka sie z chłopakami. Na instagramie faktycznie obserwuje np gejów, w wiekszosci chłopaków obserwuje. Robi zawrotną, międzynarodową karierę, jest absolutnie jeden z najprzystojniejszych facetów których znam i napisał że jest gejem. Chyba, ze po prostu chcał sie mnie pozbyc i to wymyslił? tylko po co? no nie ukrywam byłam nachalna. Straszny smuteczek. Myślicie, że naprawdę jest gejem czy po prostu chciał wmyśleć jakies alibi zebym przypadkiem nie chciała zaciągnac go do łóżka. Pogodziłabym sie z tym, że nie jest mna zainteresowany ale nie mogę pogodzic się z faktem, ze jest gejem sad
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka